A čo je to "poriadok v štáte"? Peniaze vždy zvíťazia - silnejšia berie.
A keď už hovoríš o poriadku - napadá mi Nový Svetový Poriadok - presnejšie Order out of Chaos - teda Poriadok po Chaose - a to je skôr desivé, to už radšej ten Chaos.
A čo je to "poriadok v štáte"? Peniaze vždy zvíťazia - silnejšia berie.
A keď už hovoríš o poriadku - napadá mi Nový Svetový Poriadok - presnejšie Order out of Chaos - teda Poriadok po Chaose - a to je skôr desivé, to už radšej ten Chaos.
Nejde o Slovensko, resp. Slovákov.
V podstate nám vládne "zahraničie".
V Európe, či Amerike - pravica, či ľavica nič neznamená. Nasľubujú jedno, ale po voľbách sa VRÁTIA K ÚPLNE INÉMU PROGRAMU. A kto nedodržiava tento "program", je zlikvidovaný - väčšinou fyzicky.
K tomu veľkému podvodu patrí aj ""VYROBENÁ" OPOZÍCIA - hnutie Okupuj Wall Street, 99 percent, či najnovšie hnutie ANONYMOUS - je financované z tých istých zdrojov, proti majiteľom ktorým akože protestujú.
ĽAVICA, PRAVICA, STRED, a najnovšie aj NACIONALISTI a KOMUNISTI - to nie je opozícia, odchýlky sú možno RÉTORICKÉ - plnia ten istý program.
A možnože ani v tej rétorike už nie je veľký rozdiel: keď sa započúvam do prejavov - "NACIONALISTOV" Gert Vilders, Praví Fíni, Haiderov rakúsky nástupca Strache (navštívil Izrael), alebo "KOMUNISTOV" ako Talian D Alema (ktorý sa tak veľmi podobá na Dzurindu), ktorý schvaľoval bombardovanie Lýbie.
Největší hackerský útok v dějinách internetu zasáhl Bílý dům i FBI
Krušné chvilky zažívají počítačoví specialisté americké vlády. Hackerská skupina Anonymous totiž jako odvetu za zablokování webu megaupload.com, který je největším serverem pro sdílení dat na internetu, napadla stránky amerického FBI a Bílého domu. Později se hackerům podařilo zablokovat přes deset dalších webů a další útoky chystají.
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/be zpecnost/256763-nejvetsi-hackersky-utok-v-dejinach -internetu-zasahl-bily-dum-i-fbi.html
Nepřijde někomu DIVNÉ, že americká vláda NEDOKÁŽE zastavit bandu obyčejných hackerů zvlášť v době, kdy se jí to nejlíp hodí? Kdyby chtěli tak Anonymous zničí BĚHEM PÁR HODIN..
A kde je mackey33? Už mi chýbajú jeho kydy, ako zlí Rusi idú aj v Sýrii prehrať. A steroidoví terminátori vyhrať...
Na to si mal myslieť skôr, keď si volil SaS, SDKÚ, Híd, KDH. Ale stále neviem, či ti to konečne doplo...
Redaktor: Pán Sulík, prečo musíme ODDLŽOVAŤ Slovensko?
Sulík: Musíme oddlžovať (naprávať po zlom leboficovi), aby sme si mohli neskôr POŽIČAŤ LACNEJŠIE..
Redaktor: Teda nie preto, že SPLATÍME DLHY a je koniec? A už sa nebudeme zadlžovať, už si nebudeme požičiavať?
Sulík: Nie, bez budúcich pôžičiek - zadlžovania SA NEDÁ EXISTOVAŤ. Budeme sa zadlžovať, ale lacnejšie. Budeme sa ZADLŽOVAŤ a ODDLŽOVAŤ, zadlžovať a oddlžovať, zadlžovať a oddlžovať - atakďalej AŽ DO ZBLBNUTIA.
Redaktor: Ale veď NEPOŽIČANIE a NESPLATENIE predsa vyjde LACNEJŠIE ako ZADLŽENIE a ODDLŽENIE, či nie?!
Sulík: To je tá NAJHORŠIA MOŽNOSŤ! Nepožičať si! Krajina, ktorá sa nezadlžuje sa dostáva DO IZOLÁCIE. A to PREDSA NECHCEME!
„ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ“, řekla Saudská Arábie svým jednotkám (13.12.2011)
Saudskoarabský korunní princ Nayef bin Abdul Aziz al Saud údajně policejním šéfům v dopise nařídil, aby s protivládními demonstranty NEMĚLI SLITOVÁNÍ.
Nayef napsal v březnu DOPIS policejním šéfům po celé Saudské Arábii, včetně těm v posvátných městech Mekka a Medina.
Podle dopisu Nayef nařídil zásah na protestanty a dal policistům a vojákům ZELENÉ SVÉTLO ke STŘÍLENÍ na ty, kteří demonstrují proti vládnímu omezení svobody lidí.
Ultrakonzervativní království je známo pro svou netoleranci disentu.
2 ČLÁNOČKY o ĽUDSKÝCH PRÁVACH na Bl. Východe:
CAMERON rozhoduje, co jsou LIDSKÁ PRÁVA: Bahrajnský král si přiletěl do Londýna pro radu (12.12.2011)
„…tito zločinci budou IDENTIFIKOVÁNI a ZATČENI, nedovolíme, aby se do upozornění veřejnosti dostaly dostaly FALEŠNÉ OBAVY o lidská práva..“
http://www.youtube.com/watch?feature= player_embedded&v=v1txzwV24Es
40 ZABITÝCH lidí při protivládních demonstracích je cesta tyrana, podle Camerona ale jen ZNAMENÍ PRO REFORMY a pro posílání podpory…
Premiér David Cameron během rozhovorů na Downing Street nařídil Bahrajnskému králi PROVÉST REFORMY a nabídl Britskou podporu.
Král Hamád řekl, že chce Britskou radu o reformě policie a soudů.
9. Setkání militantních skupin v Tripolisu bylo zrušeno, spousta milici spojených se zeleným odporem se odmítla zúčastnit.
10. Černé kmeny z Čadu poslaly své bojovníky na Libyjskou hranici, ZATKLI spoustu bojovníků a gangů PLACENÝCH Francií, Izraelem a CIA, to na hranici způsobilo potíže, konvoje z jihu bezpečně projely do Sabhy a Bani Walid. NATO provádí spousty útoků a náletů na jihu, kmeny z Čadu pro libyjce na hranici přinesly klid.
11. Zpráva o REZIGNACI Abdela Jalila se brána zelenou armádou pesimisticky, všechny důkazy naznačují, že byl žádán Američany, aby zůstal.
5. Sheikh Mohamed Abdel Azim byl zbit, mučen a utrpěl zranění hlavy, byl na schůzi islámských vědců, schůze ale byla plná radikálů.
6. Kancelář Al-Jazeery v Tripolisu byla ODPÁLENA hozeným granátem.
7. Zelený odpor z jihu dodal zpřáteleným jednotkám brigády ze Zintanu MUNICI poté, co dali najevo, že mají nedostatek. Milice útočí samy na sebe, aby získaly více munice a území. Zelená armáda také pomáhá zelenému odporu v Tarhouna bojovat proti brigádám ze severní Misraty.
8. V Zawiyah byly velké protesty pro osvobození Saifa al-Isláma, ze Zintanu nejsou žádné specifické požadavky.
Zprávy z libyjské fronty 17.12.2011
1 Lidé vracející se z jihu do Sirty našli své domy zničené, ve městě nemají jídlo, školy, nemocnice, peníze a základní potřeby, lidé si stěžují, že do města nepřichází vládní pomoc, lidé demonstrují pro nedostatek pomoci, starý a vystresovaný obyvatel se nad destrukcí města rozplakal.
2. Další Haftarův syn byl čtyřikrát střelen do hony, když se pokoušel vykrást banku Aman v Tripolisu, chtěl ukradnout 5 miliard dolarů, které byly do banky převedeny zelenou armádou přes brigády ze Zintanu, Saddám Haftar se snažíl dostat dovnitř přes ochranku, jeho komplicové byli těžce ozbrojeni, požadovali 2 miliardy dolarů, předtím se snažili ukrást tři miliardy pro lidi ze Sirty, Bani Walid a z předměstí Tripolisu.
3. Rebelové demonstrují proti NTC kvůli NEZAPLACENÝM 100 tisícům dolarů pro každého, které jim byly slíbeny za SHOZENÍ vlády.
4. Více jak 7 tisíc obyvatel Benghazi bylo diagnostikováno TUBERKULÓZOU.
STOJA ZA MASAKRAMI V IRAKU AMERIČANIA?!
Saudská Arábie dá azyl teroristům z MKO (4.1.2012)
Saudská Arábie údajně kývla na žádost o poskytnutí azylu minimálně 70ti členům teroristické organizace Mujahedin-e Khalq (MKO) poté, co má skupina opustit Irák.
Podle zpráv přicházejících z Baghdádu AMERIČANÉ požádali své spojence v regionu, včetně Saudské Arábie, Azerbajdžánu, Jordánka, Kataru a Pákistánu, aby dali azyl členům MKO za provádění špionážních aktivit na jejich půdě.
Krok přichází poté, co Irácká vláda vyjádřila záměr uzavřít tábor Ashraf, základnu teroristů ve východní provincii Diyala a vyhostit všechny členy MKO ze země. Irácký premiér Nouri al-Maliki opakovaně řekl, že irácká vláda nemůže zločineckému gangu dovolit zůstat v zemi.
"A pozri sa, ako vyzerá NDR teraz."
Áno? Bývalá NDR VYMIERA - nárast entít Arabi, Turci. Už si ani napamätám akú mali v polovici 90-tych r. nezamestnanosť...
A ty hovoríš, že "Berlín je krajší". No, krajší, ale nie pre (východných) Nemcov.
Práveže s NDR to od r. 1990 ide dolu vodou...
A tože nemali na uhlie okolo r. 1988 to si z kadiaľ vycucal?
No a keby si vedel ako "prepočítali" tie volebné lístky. Bol vyhlásený poplach - akože HROZBA BOMBOVÉHO ÚTOKU. Urny boli presunuté na "bezpečné" miesto.
A čo sa asi stalo na tom bezpečnom mieste, nie je ťažké si domyslieť.
A predstav si, že EU a predchodcovia EU zlikvidovali nie len naše, ale napríklad aj české poľnohospodárstvo - už v r. 1996 bolo vidieť prvé "výsledky" českého poľnohospodárstva...
Voliči pravice si vraj VEDIA NA SEBA ZAROBIŤ?!
Ale ak padne kríza (zničenie výroby a obchodu) potom to bude VIDIEK, čo bude zažívať renesanciu!
A koho volí vidiek? Pravicu rozhodne nie!
Mesík: Z politického hľadiska ľudia začnú hľadať SILNÉHO VODCU. Lebo nerozumejú, že PRÍČINY KRÍZY sú absolútne mimo kontroly dnešných politikov. Je riziko, že niekto ako Fico získa ÚSTAVNÚ VÄČŠINU a Európa bude mať ďalšieho Orbána.
Časopis Život: DÚFAM, ŽE SA VAŠA VÍZIA NENAPLNÍ.
Mesík: Ja som presvedčený, že sa to stane. Otázka za miliardy znie – kedy? Impulz, ktorý spustí kaskádu ďalších dôsledkov, môže prísť zo dňa na deň.
Práve počúvam Chelemendika a jeho skúsenosti z "Gorilou 2005". Tu sú niektoré jeho myšlienky:
1) Gorila popisuje stretávanie sa v konšpiračnom byte?! Ale veď štandardný slovenský politik rieši svoje "obchody" hlavne cez mobil!
2) Prečo Penta, prečo SDKÚ, prečo Smer? Prečo nie ďalšie 4 iné finančné skupiny pôsobiace na Slovensku, prečo nie KDH, OKS, SMK (Most-Híd)? Pretože JEDNY OBCHODY sú účelovo zverejnené, a INÉ OBCHODY sú (taktiež účelovo) utajené!
3) Prečo boli prepisy zverejnené práve v slovakofóbnom SME? Kto vypustil Gorilu na verejnosť?
Odpoveď: Tí politici (a finančné skupiny), ktorí sa chcú dostať k štátnym peniazom po voľbách.
Chelemendik o Gorile 2005-2006:
Viem, že v r. 2005 mnohým poslancom BOLI PONÚKANÉ MATERIÁLY o údajne odpočúvaných rozhovoroch. Vôbec som na ne NEREFLEKTOVAL.
Jeden kolega z parlamentu však potom prišiel za mnou a povedal mi:
"Pozri sa, toto JE O TEBE!"
Tak som nahliadol do spisu - a BOL TAM VYMYSLENÝ PRÍBEH, že za mnou chodil nejaký ruský občan NEJAKEJ RUSKEJ POLITICKEJ STRANY a od neho som mal ZÍSKAVAŤ PENIAZE a robiť "proruskú politiku".
Skutočne som sa stretol párkrát s poslancom ruskej Dumy, ale JEHO MENO SKOMOLILI a spis doplnili ÚPLNÝMI NEZMYSLAMI.
Stal sa V POZMENENEJ PODOBE - toto je už tretí prepis od roku 2005 - niečo bolo PRIDANÉ, iné zasa UBRANÉ.
Odporúčame