Kaddáfí je takmer určite v Líbyi, máme právo ho zabiť, tvrdia rebeli
Globalisti (vládcovia NATO) nie sú o NIČ LEPŠÍ ako Benito Mussolini, proti ktorému sa Lýbia kedysi bránila.
Bombardovanie bolo uskutočnené z HUMANITÁRNYCH dôvodov?! Táto krajina PADNE DO PRACHU, z ktorého ju už raz vytiahol Kaddáfí.
Kaddáfí sa SNAŽIL SPOLUPRACOVAŤ so Západom, ale bol takto ŠPINAVO PODRAZENÝ.
A budúcnosť Lýbijčanov? Ženy si robia nádeje, že ešte budú RIADIŤ AUTÁ a študavať za DOKTOROV?! Nie, nie - pôjdeš domov, nevytrčíš nos, a na HLAVU SI DÁŠ pokrývku.
A toto je VÍŤAZSTVO ! (Koho? Západu? Al-Kajdy?)
Pretože "oni" NECHCÚ, aby sa krajina v Afrike a na Blízskom východe POSTAVILA NA VLASTNÉ NOHY. A NEPOTREBUJÚ krajiny FUNGUJÚCE, ČULÉ. A preto budú nežiadúce krajiny VYBOMBARDOVANÉ do DOBY KAMENNEJ, a DRŽANÉ v tejto dobe!
Veľký KRVAVÝ KÚPEĽ bude uskutočnený v mene "MIERU" na Blízkom Východe.