Dobrá trefa, ale on nie je jediným statočným v USA.
Dobrá trefa, ale on nie je jediným statočným v USA.
Hm, ale ON NEMUSÍ MAŤ OBROVSKÝ ZISK. Stačí mu mierny zisk - a hlavne mu "stačia" straty iných. Títo ľudia zarobia aj na páde islandskej ekonomiky - 85% v r. 2008 vlastnili megabanky. A myslíš si, že megabanky na páde Islandu prerobili? Tak by sa mohlo zdať. Opak je ale pravdou. Už dávno sa "vlastníci Islandu" zabezpečili pred r. 2008.
Inak tomu nie je ani pri strmom poklese Eura, poklese dolára a švajč. franku.
A čo myslíš, prečo najväčší boháči dnes žiadajú, aby ich podniky zdanili vyššími daňami. Sú naozaj takí filantropi? Nie, len prelievajú svoje peniaze z 1 svojho vrecka do 2. svojho vrecka.
A to, že Silverstein prerobil - to je taká "story" ako príbeh o pakistanskom jadrovom vedcovi a desiatky ďalších príbehov - tieto príbehy majú niečo zakryť, alebo "vysvetliť". Dať niečomu základ.
Vysvetli mi, kto vlastní väčšinu médii a po ďalšie 1 médium si od druhého požičiava články - jednoducho tá istá "story" vo viacerých farbách. Tak aj "Silvester prerobil" story.
No výborne - Británia stratila 17% všetkých nasadených síl SAS v Lýbii.
Aha, a áno: nasadenie špeciálnych síl TO NIE JE VOJNA. A humanitárne bombardovanie civilistov a na podporu iných "civilistov" to nie je vojna.
Ale je to príprava k vojne - k občianskej vojne - k neustálemu zasahovaniu v tejto kedysi prosperujúcej krajine. Veď sú tam teroristi, no nie? No, ak aj neboli - už sú...
Ale bol to Silvesteinov hlas, čo o pár sekúnd vysvetľuje, že:
"...pictures prove the building was destroyed by well place dynamite to knock it down."
A ešte niečo: šíriš názor, že Silverstein prerobil. Neboj sa, určite zarobil - oni (tí dopredu informovaní) to vedia, kde čo majú poistiť, kde čo majú presunúť, aby škody utrpeli iní, a oni nie...
Ale pull nie je vhodné sloveso pre stiahnuť sa, ustúpiť. Tam sa lepšie hodí - retreat, give up, recoil.
Naopak jeden z významov pull je strhnúť - a komentátor vysvetľuje, že pull - je aj termín pre demoláciu.
Čiže výhovorky Silverstena.
Samotní požiarnici (niektorí) chytili pod krk aktérov odpálenia (demolácie): "Vieme, čo ste urobili, vyjodili ste to do povetria vy!".
Dodnes žijú očití svedkovia - že tam bol countdown (odpočítanie) odpálenia budov.
Ale boli a sú ZASTRAŠOVANÍ a preto nechcú hovoriť na verejnosti.
Ale mnohí prijali OFICIÁLNU VERZIU - aby mohla amerika a ďalší mať svoju VOJNU PROTI TERORIZMU (rozumej VOJNU PROTI TEBE, ak nebudeš poslúchať). Aby NEMUSELI zdôvodňovať nasadzovanie svojich vojsk v rôznych krajinách - veď sú tam teroristi musíme zasahovať!
TO JE O TOM, KAM DOSPELA AMERIKA a KAM SPEJE CELÝ SVET. Ale my sa nemáme znepokojovať a náš život bude šťastnejší a spokojnejší, podľa "snowmana".
Videl si video na ktorom to hovorí - alebo si videl len niečo, čo hovorí o pár rokov neskôr? (Popiera a prekrúca svoje predošlé slová.)
A povedall DECICION TO PULL IT, nie tak ako to hovoríš ty.
A ide o PULL IT (termín využívajúci sa pre demolácii budovy), a nie PULL THEM.
Ešte raz PULL IT (budovu) a nie PULL THEM (ľudí, hasičov). Teda: STRHNÚŤ BUDOVU a nie STIAHNUŤ HASIČSKÝ TÍM.
A ešte to bolo aj odvisielané v správach toho roku (september, október 2001) - na tom videu sú ešte aj TIE SPRÁVY: "Majiteľ dal strhnúť budovu".
Opäť: VIDEL SI VIDEO (približne od minúty 12) na ktoré som odkazoval? Nie, niečo, čo bolo odvysielané po roku 2001. Tam sa už Silverštajn vykrúca - prijal "officiálnu" verziu...
Silverštajn povedal: PULL IT, nie PULL THEM, alebo PULL HIM. Teda nie požiarnika, ale budovu.
Videl si to video, kde to jasne povedal? Potom, o rok, sa už vyhováral...
Videl si video?
Jáj nie; a načo aj, mozog netreba používať, dôkazy netreba vidieť. Aha, ty len tradične brániš všelijakých silverštajnov...
Majiteľ priznal, že budovu dal zrútiť - potom svoje priznanie zopakoval, ale neskôr sa urobil sprostým a podporil "oficiálnu" verziu.
http://www.youtube.com/watch?v=i4fpJWlLF WA
Na tomto videu sa do 11 minúty rozoberá situácia v Lýbii, od 11-15 minúty je situácia okolo 3. padnutej budovy WTC...
Odporúčam si pozrieť aspoň túto sekvenciu. Všetkým.
Samotný Silverštajn povedal: "Bolo učinené ROZHODNUTIE vežu ZRÚTIŤ, preto sme ju videli padnúť."
O pár rokov Silverštajn (majiteľ) všetko zmenil, že niečo také povedal - A PRIPOJIL SA K "OFICIÁLNEJ" VERZII - tzv. 9/11 commision report - ktorým POPREL PREDOŠLÉ priznanie, že ON A JEHO ĽUDIA VYDALI ROZKAZ K DEMOLÁCII BUDOVY.
Oni si myslia, že ľudia nemajú pamäť.
http://www.youtube.com/watch?v=i4fpJWlLF WA
Video má celkom 15,5 minúty, ale len od 11,5 minúty sa rozoberá "priznanie a popretie" Silverštajna o príbehu WTC 7.
Svetoobčania zasa v Bratislave - pressburgujú a požoňujú.
To, čo je slovenské a slovanské z Bratislavy preč a čo je nemecké, maďarské, židovské a vôbec cudzie, toho nech je tam čoraz viac...
Chápem, čo chceš povedať. Ale priemerný človek nevie, ako by sa mali budovy chovať, a oceľ ako by sa mala chovať.
Áno, a roztavená nebola len oceľ ale aj betón.
Pre mňa bola nepochopiteľná iná vec, že sa zrútila budova, do ktorej lietadlo nezasiahlo.
Pravdepodobne do nej MALO naraziť ale NESTALO sa tak. Ale VÝBUŠNINY pod budovou boli už PRIPRAVENÉ. Takže boli len dve možnosti:
1) Odstrániť výbušniny (čo by si všimlo veľa ľudí)
2) Odpáliť budovu, aj keď PRÍČINA (zrážka lietadla) sa nekonala. A potom tvrdiť, že benzín z 1 budovy sa prelial do budovy 3. Alebo, že KOLAPS PREDOŠLÝCH budov ovplyvnil budovu 3.
Otázne potom ale je, prečo ďalšie budovy už neboli ovplyvnené.
Čo to má s týmto?
Hľadanie pravdy o 9/11 - na koho strane stojíš?
Tiež som neveril, že USA by boli schopné niečoho takého, vedel som, že USA klamú o mnohých veciach aj o 9/11, ale tiež som to pokladal len za "utajenie" niečoho okolo toho.
Ale JE TAK MNOHO OKOLNOSTÍ, ktoré svedčia o tom, že to bola ČISTO americká záležitosť:
1) Niektorí Al-Kajda lídri "večerali" v Pentagone pár mesiacov po útokoch 9/11
2) arabskí útočníci vedúci lietadlá BOLI TRÉNOVANÍ na US military základniach menej ako rok pred útokmi
3) spôsob akým veže spadli
4) čas kedy veže spadli
5) SPADLA VEŽA NEZASIAHNUTÁ lietadlom
6) až 5 TÝŽDŇOV (!!!) bola pod ruinami budov VRIACA LÁVA, ktorú prirodzene nemohol spôsobiť kerozín z lietadiel - to musela byť niečo ako SUPERBOMBA použitá na demolíciu budov
7) január 2002 - "nechajte ľudí z TALIBANU uniknúť!" (do Pakistanu) - potom čo v Afganistane americkí a britskí vojaci CHYTILI TISÍCE veliteľov Talibanu a Al-Kaidy v Afganistane.
Harry S. Truman: "Pokud do toho vidím, nespokojují se ti chlapci z CIA s tím, aby informovali o válce a podobných událostech, ale jdou dále a dělají své VLASTNÍ VÁLKY, a nikdo nemůže vědět, co právě mají za lubem. Vydávají miliardy dolarů, aby kdekoli PODNĚCOVALI NEKLID, jen aby měli něco, o čem by mohli podávat zprávy... Tato služba se vyvinula ve vlastní vládu, která operuje zcela v tajnosti. Tito lidé nepotřebují NIKOMU skládat účty. To je v demokratické společnosti velmi nebezpečná věc... "
"Perišiča obvinili z poskytnutia dôležitej podpory a pomoci bosnianskosrbskej armáde, ktorá je zodpovedná za tragédiu v Srebrenici ako aj za obliehanie Sarajeva. Bosnianskosrbským jednotkám a srbským jednotkám v Chorvátsku podľa súdu POSKYTOVAL MUNÍCIU ako aj logistickú podporu. Súd Perišiča OSLOBODENIA spod obvinenia, že ako vrchný veliteľ je PRIAMO zodpovedný za zločiny spáchané srbskými vojakmi."
Je ešte niekto taký, okrem nicku "PETER", kto si myslí, že Haagsky tribunál JE NESTRANNÝ?! A že NESÚDI OD BUKA DO BUKA?!
Môžu vás odsúdiť aj za to, že DODÁVATE ZBRANE A STRELIVO "nesprávnej" strane konfliktu!
To už je vrchol! Vrchol nespravodlivosti.
Proste z národmi zaobchádzajú ako z dobytkom vedeným na porážku...
Preberte sa - Západná civilizácia je krvilačné monštrum. A jej spravodlivosť nestojí za deravý groš.
Nejde o politické strany, ale o idei...
Odporúčame