"Ale na Wikileaks je aj ako Fico chcel vladnut s Dzurindom.
Na Wikileaks je aj ako sa bol Fico stazovat na americkej ambasade na Slotu a Meciara."
A prečo by to malo byť dôležité?
No, KAŽDÝ sa potrebuje "kamarátiť" s Amerikou, kto to nerobí, je v hlbokých sr*čkách, a dlho si napovládne. Tebe sa to zdá prirodzené, že je to takto vo svete nastavené?
Teda keď "amerika" povie nie Slotovi, Mečiarovi, aj Fico povie nie Slotovi, Mečiarovi. Ale Fico nemôže dopustiť, aby NIKTO S NÍM nešiel do vlády, preto povedal Slotovi a Mečiarovi nakoniec áno.
Akurát "amerike" odkázal, nedalo sa nič iné robiť, NECHCEL SOM TÝCHTO dvoch, ale nastalo by bezvládie. Veď ONI MUSELI USTÚPIŤ MNE a nie ja im.
Zachoval sa teda AKO ZODPOVEDNÝ POLITIK.


