Nefunguje.
O čo tam išlo?
Áno: DOKUMENTY na Slánskeho, Rajku, Kostova, Clementisa - boli vyfabrikované USA.
A zaujímavý prípad je VLADO CLEMENTIS - na neho to našili MAĎARI. (Maďarské a Americké zločiny sa prekryli.)
A ani Nagya najprv nechceli obesiť to je pravda - načo toľko irónie?
Veď toto sú už známe fakty - že IMRE NAGY mal najprv "dôveru" samotného Stalina...
A dodatok: V r. 1960-63 boli postupne takmer VŠETCI komunistickí a aj väčšina nekomunistických obetí PREPUSTENÁ a REHABILITOVANÁ.
A čo sa týka obsadenia Československa 1968 - to už je iná téma, ale tiež sú tu "spravodajské hry" ľudí aj so Západu aj Východu.
http://www.youtube.com/watch?v=k8txxny-E7w
Alex Jones Al Qaeda's Dark Secret Exposed
O tom, ako PENTAGON (CIA, izrael, Pakistan, Saud. Arábia - tajné služby) DODNES využíva Al-Kajdu v rôznych častiach sveta - Balkán, Pakistan, Irak, Lýbia, Sýria...
Iba pár vecí chcem:
- prečo sa článok o Tisovi zvrhol na článok o slovenských Židoch ?
- keď už je o Židoch, tak čo Židia vari neboli NENÁVISTNÍCI ? Nič neurobili Slovákom (ale aj iným) pred rokom 1939?
- platba 500 Mariek ku každému vyvezenému Židovi to nie je zločin, to svedčí akurát o tom, že Slováci sú nezištní. Takí Maďari si nechali za každého Žida od Eichmana zaplatiť, sú preto lepší?
- a ktosi tu napísal, že Slovensko v r. 1942 vraj nebolo okupované; už v r. 1939 Nemci obsadili časť západného Slovenska a zhabali časť vojenských skladov; v r. 1940 prepustili na nátlak Nemcov Ďurčanského a Slovensko muselo zmeniť svoju zahraničnú politiku.
- Slovensko vraj prvé vyvážalo Židov - nuž možno vyvážalo, ale vraždenie Židov prebehlo skôr inde - Estónsko bolo prvé Judenfrei regiónom už v r. 1941, a židovskú krv hromadne prelievali aj v Bukurešti (1940-41 Horia Sima). Teda okrem Nemcov a Maďarov aj iné národy.
Keď už niektorí ako saso hovoria, že ak bol Husák (a ďalší) "ľudovodemokratickým" súdom odsúdený, a Mašínovci tiež tak tieto prípady sú totožné. Nie je to tak. Rozdelím to:
Za značnú časť "komunistických monsterprocesov" môže CIA - ňou PODVRHNUTÉ dokumenty.
Operácia dostala názov - akcia Splinter X. Teda Američania VYROBILI dokumenty na niektorých kľúčových ľudí v "ľudovodemokratických štátoch" (väčšinou komunistov ale aj dôležité iné "autority") a podstrčili ich NKVD/KGB. Zároveň pripravovali ozbrojené povstania (protisovietske a proamerické). Aj na toto mali v každom štáte ľudí.
Cieľom bolo, aby Sovieti začali masovo zatýkať ľudí vo svojich nových satelitoch. A samozrejme ľudia v týchto štátoch mali POVSTAŤ proti "sovietskej svojvôli". A Amerika im mala "pomôcť" - nakoniec sa toto realizovalo vo väčšej miere len v Maďarsku. A práve vtedy Západ nezasiahol. Ostatní zostali radšej pod Stalinom (Chruščovom) - a Američania sa už "pomôcť" zľakli.
Mám - odmietam "súd, čo si myslí opak", teda súd, ktorý hovorí, že Mašínovci neporušili celý rad zákonov a nedopustili sa vraždy. Podľa tohoto súdu sa vraj dopustili len "sebaobrany".
Čím chcú prehlušiť aj činy, keď vraždili neozbrojených...
Čiže je to SPOLITIZOVANÝ súd - podľa ktorého PRESTRIEĽAŤ SA na Západ (z komunistického "pekla") je normálne, hrdinské, vzorové...
Citujem: "Na princípe tejto stupídnosti sa takmer všetci debatujúci držia jedinej línie. Bol to „vrah“ ! Súd si myslí opak."
Nie kaplanko prozápadné prodemokratické mediá, súdy, výkonnú aj zákonnú moc tvoria politruci v opačnom garde - my Západ sme svetoví, všetko máme najlepšie, A VŽDY MÁME PRAVDU, a Rusko je zlé. Politika Ruska a podobných je zlá, a kto sa jej zastáva zasluhuje si opovrhnutie a musí byť eliminovaný.
Naša politika je tá najsprávnejšia - "antikomunizmus" (boj proti "východnému aziatstvu") je nasprávnejší, je to ideológia dneška.
Približne takto zmýšľajú "antikomunistickí" politruci a súdy, ktoré si "myslia opak"!
Presne toto predpovedal M. Chazin:
- kríza bude trvať minimálne 10 rokov
- 1/3 americkej ekonomiky sa vyparí (produkcia, obchod, poľnohospodárstvo)
- vlastníctvo automobilu sa v blízkej budúcnosti (odo dneška za pár rokov) bude dať považovať za LUXUS
- asi o tri roky od začiatku krízy (jeseň 2008) sa USA rozhodne pre hyperinfláciu - jeden z troch mechanizmov na záchranu seba, alebo poškodenie druhých (ak vy máte dobre, aj my sa musíme mať dobre, ak sa my máme zle aj vy sa musíte mať zle).
Akosi si "zabudol", že bývalí komunisti dnes lížu zadky AMERIKE.
A čo sa týka tých gardistov, máloktorý gardista vstúpil po vojne do komunistickej strany. To si nemýľ vtip, ktorý znel približne: "Gardisti, kde ste? Tu, v komunistickej strane!" s realitou...
A aj keď nejaký gardista vstúpil do KSČ po vojne - môžeme to brať nie ako karierizmus, ale ako ochranu svojich blízkych pred prenasledovaním...
Aj moji dvaja prastarí otcovia boli legionármi - bojovali pri Zborove, Bachmači, Perme atď. a prešli až cez Čínu do vlasti.
Aj môj starý otec bol partizán - a tiež bol štábny kapitán a bol pri príprave Povstania 1943-44. A bol Nemcami ranený.
Teda hrdinovia.
Ale moji predkovia sa teda musia v hrobe obracať - keby vedeli, aké "vzory" im ponúkajú dnes: všelijaké NÁSILNÉ povahy OCHOTNÉ RUVAŤ SA S KAŽDÝM spomedzi legionárov aj odbojárov...
Tak to si na omyle - Veľká Británia (viktoriánska) v 19. storočí ZAVRAŽDILA a umučila viac hladom ľudí ako Stalin. Môžem aj doložiť.
A čo Amerika - intenzívna likvidácia desiatok miliónov Indiánov - v 2. polovici 19. stor. opäť prekonala "súdruha" Stalina - a opäť môžem doložiť.
A čo sa týka Sama Chalupku, Vajanského a mnohých ďalších - vieš, že nenávideli Nemcov, Maďarov, Turkov, ale aj Židov a Anglosasov?
Takže to Morho! patrí proti národom o odstavec vyššie - teda predovšetkým "národom Západu".
Pravdovravný (mimochodom: strašný nick) - ty obhajuješ AKÉKOĽVEK NÁSILIE voči ľuďom zamestnaných v komunistických orgánoch - čo iné je to ako terorizmus, puč a podobne.
A čítal som aj tvoje ďalšie príspevky: Horuješ za "bombardovanie Bieloruska" armádami NATO - si chorý človek, ak sú Mašíni HRDINOVIA pre teba, tak pre nás je HRDINOM taký LUKAŠENKO.
Ak možno schvaľovať vraždy prívržencov komunistického režimu, prečo NESCHVAĽOVAŤ AKÚKOĽVEK násilnú OBRANU KRAJINY pre západným vplyvom, napríklad čo robí Lukašenko.
Aj my potrebujem "lukašenkov", "miloševičov", ktorí by vykrútili "Západu" krk. (A to nie som komunista, nacista - len nenávidím "Západ".)
Neviete nič, len to čo vás "masmédiá" učia - vraj: pán gorbačov zbúrajte tento múr.
Amerika sa zapotila - musela veľa peňazí, dezinformácií a umu použiť, kým Sovietsky Zväz položila. Inak by padla sama. Fakty sú fakty.
A "kapitalizmus" je už takmer mŕtvy - nie je to tak, že bude tu ešte veľa rokov. Keď je mŕtva sloboda slova, "slobodný trh" tiež neprežije.
Proof: Freedom of the Press is Almost Dead - googlite!
A ešte niečo - "opozícia" v Sýrii a Lýbii (aj Iráne) JE OZBROJENÁ (majú delá, vozidlá, a odpaľovače rakiet) a západné médiá ich CYNICKY nazývajú DEMONŠTRANTMI (!!!)
VATIKÁN (Gregor VI.) začal spolupracovať so Sovietskym Zväzom proti USA - to bolo naozaj veľké terno.
Mnohí lídri západnej Európy - by sa čoskoro podvolili "FINLANDIZÁCII" - budú si môcť zachovať systém (kapitalizmus), ale VYSTÚPIA z NATO a nebudú mať ZAHRANIČNÚ POLITIKU namierenú proti záujmom Sovietskeho Zväzu.
Jednoducho - v 70-tych r.; UŽ BOLO OČIVIDNÉ - Sovietsky Zväz začal byť štátmi sveta honorovaný (usilovali o spoluprácu s ním) a USA zjavne prehrávali (štáty sa začali ODVRACAŤ od vplyvu USA na ich politiku).
Fakty ktoré uvádzate (že Sovietsky Zväz bol zaostalý a USA vyspelé) sú pravdivé. Tie však NIE SÚ v rozpore s tým, čo uvádzam ja aj iní - Sovietsky Zväz vyhral vojnu proti USA v r. 1974. Akurát to sám nepostrehol.
Vy uvádzate historické doklady, ktoré dokazujú všetko, ale ešte viac dokazujú nič.
Na INÉ FAKTY sa treba pozrieť - boli to USA, ktoré masívne začali v 70-tych r. STRÁCAŤ "SPOJENCOV", nie Sovietsky Zväz. Uvediem, niekoľko príkladov:
Irak - CIA dosadený diktátor S. Husajn znárodnil ropné polia odtrhol sa od "Západu".
Irán - ďalší prozápadný diktátor - šah Pahlaví - takisto, najprv sa dal nabažiť, na irackú pôdu (sľubili mu Amíci), ale čoskoro zistil, že ho oklamali - a obrátil sa na Sovietsky Zväz.
Mnoho mnoho ďalší diktátoríkov v Afrike a Ázii prestalo spolupracovať s USA v 70-tych r. a prešli radšej na druhú stranu.
Práve som sa dozvedel, že je naplánovaný konflikt medzi PAKISTANOM a IRÁNOM v OKTÓBRI - a toto má byť ROZBUŠKA pre americký zásah proti Iránu - Američania už dnes presúvajú "špeciálne zložky" armády do Pakistanu.
(The American Empire Can't Afford Another War - googlite!)
Ešte ma napadá, keďže si mnohí NEVŠIMLI, že Západ v 70-tych a 80-tych r. KOLABUJE, zopakuje sa to!
Kolaps Západu (kapitalizmu) takisto príde NÁHLE a nečakane - ešte mesiac, či rok predtým bude ZDANLIVO všetko v poriadku, (okrem drobných turbulencií, ktoré sú však v "kapitalizme" bežné, však(?!)) - a podniky a korporácie sa budú chystať na "nové investície" a podobne.
No, a čoskoro naberačka načrie na dno a na tom dne nebude NIČ, žiadne skryté rezervy, nič podobné...
K tomu čo napísal furst hron:
Áno, v 70-tych a 80-tych ZÁPAD MLEL Z POSLEDNÉHO!
Iste, mnohí na západe si toto ani NEVŠIMLI. Tak ako si napríklad väčšina obyvateľov Sovietskeho Zväzu NEVŠIMLA masové zatýkania za Stalina (Videl som to v jednom dokumente: "A akéže zatýkania boli za Stalina?!" odpovedali reportérovi anketovaní, ktorí prežili "stalinizmus".)
Ale k téme: Zlatý štandard v USA bol zrušený v r. 1971 - ale toto nie je hraničný rok. Pokusy ako obísť zákony trhu boli predtým aj potom.
Američania (a Angličania) rozbehli tlačiarenské stroje po r. 1974 - v 80-tych r. sa sústredili na domácnosti. Aby STIMULOVALI VÝROBU, OBCHOD aj SPOTREBU.
Teda: americké (anglické) domácnosti mali na zač. 80-tych r. ZRAZU VEĽA PEŇAZÍ.
Bez tohoto kroku by Západ ekonomicky prehral studenú vojnu so Sovietskym Zväzom. (Pravdepodobne ju aj prehral).
A ako sme videli na jeseň 1987 - americká a anglická ekonomika sa len zázrakom udržala.
Montovny, které jsme sem daňovými úlevami nalákali, rovněž vytvářejí poptávku po nekvalifikované a zejména LACINÉ PRACOVNÍ SÍLE. Takový Kalousek, místo, aby prokázal svou proklamovanou pravicovost, dělá všechno, aby nadnárodním korporacím SNÍŽIL NÁKLADY PRÁCE. To raději zvýší občanům DPH. Pokračuje tak v tom, co započalo děsivé trio Špidla, Gross, Paroubek.
Odporúčame