Šoférovi zobrať na dozivotie vodičky preukaz.
Hoc co sa stalo bol vinný.
Šoférovi zobrať na dozivotie vodičky preukaz.
Hoc co sa stalo bol vinný.
Ukrajinci okusili vlastného lektvaru, mali si pýtať vyznamenanie od Nemecka 😝
Admin maže ale, realita prečo Poliaci odňali vyznamenanie je jednoduché, na Ukrajine sa rozmáha zlo.
Tebe fakt drbe.
Výsmech pracujúcim ľuďom a pluvanec do tváre.
Mal byť prepustený a nie plat mz beží, kde toto môže byť, len na Slovensku.
Toto asi ani Taliani nemali s mafiou.
Slušný pracujúci su odkopnuty a žiadne zákony sa nemusia dodržiavať, akurát riešim problém ako zamestnávateľ porušuje zakonik práce.
Takýto sme to národ.
Prečo EU nepreberie zákon za socializnu.
Rozkradanie majetku v socialistickom vlastníctve je zločin, bol velmi prisno trestaný.
Teraz by stačilo.
Rozkradanie prostriedkov EU je zločin a trestať sa bude max vysokým nepodmienečnými trestami.
To by si ale politici a ich nasadené firmy neskrtli. Preto hor sa politici kradnúť.
Taketo tunely v EU su bežné.
Projekt by mal zoskupiť inžinierov, technologov ktorý ovladaju technologiu a nechať ich pracovať, ale to funguje inak.
Peniaze sa rozkradaju a projekt je v čudu.
Veď to by malo byť česť zúčastniť sa vyvoja takejto technologie v zaujme ochrany krajiny.
EÚ ale združí zlodejov a vyčítajú Slovensku že aj tu sa kradne, kradnú v celej EU a viac ako tu.
Dialnicam chyba dynamické dopravné značenie.
Keď sa vytvorí zapcha mali by sme byť vopred informovaný cez takéto značky.
Vám progresívnym vyhovuje preco su zubári drahí, bez zubov si lepsie fajku uzijete.
Ten Fico vy sa ti mal konečne venovať keď ho tak rad spomínaš aj pri svojej starej ked ju nakladaš, len ta tvoja stará je posrata riť nejakeho progresivneho bezdaka.
dupa.... Najlepší komentár jednoznačne. 🍾👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Pol itici plošne zneužívajú štát a systém. Obyčajný človek len musí platiť dane až ich má kto rozkradať.
🤑🤑🤑🤑 Kto z vás by šiel bojovať za politikov. 🤑🤑🤑🤑
😱😱 Tu nejde o vlastenectvo ale šialenstvo politikov. 😱😱
Ja sa im nečudujem v tomto im fandím, lebo mier sa tvorí diplomaciou alebo kapitulaciou.
Fakt si niekto myslí že tu má Ukrajina šancu na porazenie Ruska.
Treva byť realista, a vidime to aká je vysoká dezercia, uvedomujú si to sami aj Ukrajinci.
To ta zlá Čína je taká úspešná, to čumíte a to ate vsetko nevideli čo dokážu, iba občas v EU ukážu čo Číňania dokážu.
To je ten rozdiel vedia vojny na stranach Ukrajiny a Ruska.
Rusi mieria na vojenské ciele a Ukrajina na civilistov, len aby dakoho zabili.
To je ten rozdiel v demokracii, tu farmarovi zostanú oči pre plač.
V USA stačí cedula súkromný pozemok a každý pochopí že ak tam vstúpi môže byť zastrelený.
Toľko málo stačí aby sa zakony rešpektovali.
Tu ale sa môže všetko, nie demokracia ale anarchia, vladne EU.
Súhlasím železnice sú v útlme a idebto dole vodou, ale ak by to bolo ako spomínam tak by prisli aj peniaze na poriadny upgrade.
V stredoveku si akurát ty.
Brusel diktuje ako majú byť štáty eco, tak preto Brusel že by vlady museli implementovať nariadenie, ale ako ty stredoveko mysliaci nechápe, nevie že ako veci fungujú.
Prečo by mali cesty zaplavit kamiony.
Tvrdim to uz x rokov, stačí zákon že kamion môže na cestu len v pripade dopravy posledné km a aj to vyťažený.
Všetka nákladná doprava sa ma smerovať na železnicu. Toľko nadavania na socializmus, vtedy jazdili nákladné vlaky neustále, veľmi hustá doprava, dnes si pozrite železnicu, katastrofa.
Ako by sa skvalitnilo životné prostredie, hluk, prach, výfukové splodiny.
Čo v tom posratom Bruseli riešia keď toto si neuvedomujú, ale pravda je iná korupcia a lobing dopravcov.
Ja nestojím o ziadbeho politika, lebo klamú všetci.
Problem je že ziaden nema gule a vystúpiť s riešením, v tom vidim problém.
Hlina ma ochrannú znamku, sam o sebe IQ hupacieho koníka.
Politicky ma v hlave harasment nevie kde by sa prilepil, pokiaľ možno sa dostať zasa ku korytu.
Prečo si nedá patentovať ako ekonomike pomôcť, jaj to nevie vie iba rýpať ako prasa domáce.
Keby mali rozum tak tam súčasná vláda nie je ale takúto alternatívu ako predvádza opozícia nik nechce.
Opozícia je defakto prezlecena vlada, koryto, a koryto, nie Slovensko a slovenský občania.
To sú ine kotrmelce, Fico chce naozaj odísť do dôchodku a skurui co sa dá.
Hrabe im v tej vlade a parlamente.
Nech dajú pre osobne auta 100 a pre nákladné 60 tam sa ušetrí ešte viac.
Čo keby mali miesto pokryvky krku hlavu a dali nákladnú dooravu na železnicu, to vy bolo úspor nafty a naftu môžu poslať na Ukrajinu nech sa to dalej zabíja.
Odporúčame