Začnime miesto maďarska, používať pojem "dolná zem".
Začnime miesto maďarska, používať pojem "dolná zem".
Až ťa okradnú, nikomu to nehovor.
Tak toto je super, tak dobrý koment som už dávno nevidel.
Smer už nie je strana, už je to sekta. A v sekte sa nerozmýšľa.
Nikto nás nenúti brať eurofondy.
O akej bunke piseš.
A nebývaš na samote, obzri sa okolo. Pomaly každá väčšia stavba má tabuľu " z eúropský zdrojov", vláda tvrdí " bez EU peňazí to nejde", ale ty a tebe podobní absolventi VŠŽ mi tu budú tvrdiť niečo iné.
No, to je myslenie súdruhov.
Po tom čo si napísal , ty ešte píšeš o naivite?
Pán premier, a ohľadom Voderád by niečo nové nebolo?
Prečo ich tak podceňuješ, oni to urobia za 1-2 hodiny.
Internet mu blokovať nemusíme, v rusku to robia sami rusi.
No a teraz daj, kde sa Šimečka miešal do cudzích volieb.
Blaha berie peniaze v EU parlamente a ide zadarmo učiť do ruska. A aj blaha potrebuje jesť a živiť rodinu, no z čoho?
Vyjadrenie hodné "blahistu", gratulujem.
Daj link, kde je napísané za aké peniaze učila.
Nič ste nepochopili, on tam nejde učiť iných, on tam ide "učiť sa", ako zmanipulovať voľby.
Za peniaze EU, zadarmo uči v rusku. Nie, pán Blaha, ak chcete učiť v rusku, tak za ruské peniaze, nie európske.
Tak Putin útočí, chce si podriadiť ukrajinu ako Bielorusko, kde si robí čo chce, ale na vine je Zelenský, ktorý sa bráni. Aj keď bude spálena zem, ale bude ukrajinská, áno obnovia ju, aj z našou pomocou, ale my nebudeme mať za suseda, agresívneho suseda, ktorý za posledných 100 rokov zaútočil na každého svojho suseda, pokiaľ inak neprijal jeho diktát.
V nemeckej armáde boli najlepší maďari a slováci.
Odporúčame