Cize Luipsc moze za to, ze Smeraci oslobodzuju zlocincov?
Cize Luipsc moze za to, ze Smeraci oslobodzuju zlocincov?
A aku opoziciu likvidovali? :D Ved zabasli len Smracke podrztasky. :D Fica Vam zachranila Tabak. :D
No Fico ten bordel SDKU doviedol do dokonalosti. :D Ani Meciar s Dzurindom nedokazali tak zdefraudovat tuto krajinu ako smradlavec Fico. :D
Je neskutocne zabavne, ako sa snazia smradoSmeraci obranovat Kovacikove prepustenie. :D
Najprv je za neho zodpovedny Dzurinda, potom uz je zrazu zabasnuty nespravodlivo a vyzera ako politicky vazen, no a to ze pozametal 60 Smerackych kauz, je akosi nepodstatne. :D
Ake dokazy? Dovolanie su dokazy?
Prekaza mi ked si SmradoSmeraci robite zo spravodlivosti svoje smradlave ponozky. :D
Prekaza mi, ze Vas musim zivit na ukor svojej rodiny.
Prekaza mi, ze niekto dostane Kovacika do basy, VY ho oslobodite lebo je kamarat, no a este tu pises o nejakom packani. :D
ASi by si sa mal vratit do reality.
Z mafianov su zrazu politicki vazni. :D Chlapce, asi by si mal uzivat menej drog.
Cize ked napisem smradoSmerakovi pravdu, tak je to vraj ideologicky drist?
Lebo v clanku je napisane dovolanie? A co to meni na tom, ze Smeraci dostali mafiana Kovacika z basy_
Chlapce, cize ked mafia ktora tvori zakony, vymysli zakon, aby prepustila svojho mafianskeho kolegu, tak je vsetko v poriadku?
Ja nepisem o LEGITIMITE, ale o MORALNOSTI. :D Asi Ti to uslo chlapce. Moralka a spravodlivost je pre Smerakov evidentne cudzi pojem.
??? O sudcoch, ktori presli zo Smeru ako poslanci na sudcovske miesta si nikdy nepocul? :D
Alebo to fakt chces krivit realitu?
Ak su to choromyselne bludy, preco vadia akurat smradlavym Smerakom?
Ale to, ze je Kovacik Smerak dokazuje jeho zametanie Smerackych kauz a nie to, kedy sa dostal do funkcie. :D ň
SmradoSmerakom ako logika velmi nevonia, ze?!
???? TAkze nakoniec za Smeracke zlodejiny, ktore Kovacik kryl, vlastne moze Dzurinda?
Nieco lepsie nevyfabulujes?_
Ako moze byt mafia odsudena svojim vlastnym mafianskym sudom a prokuratorom? :D
Ak mi smradosmerak nadava do prasiat, tak je to poklona, ze?! :D
Uz som len zvedavy, kedy dostanu Smeraci z basy Kocnera a Cernaka. :D Aby tu svoju ubohost dotiahli do dokonalosti.
Inak je zabavne, ked pri dokazovani toho, ze Smeraci si spravili zo spravodlivosti handru, sa znova Ti isti Smeraci odvolavaju na tu istu spravodlivost, ako dokaz svojej neviny. :D
Uvedomujes si vobec ten paradox?
A kym mal byt odsudeny? Nebodaj skorumpovanou Lasakovou, pripadne skorumpovanym Kovacikom?
Ak su choromyselne, preco vytacaju akurat primitivnych Smerakov bez pracovnych navykov? :D
Ale ved vtedy uz Fico nebol v politike. Podla jeho vlastnych slov. :D
Smeraci a ich vyciny boli a stale su len dokazom ich bezchrbtovosti a nuloveho zmyslu pre moralku spojenu so Smerackou absenciou sebareflexie. :D
Inak je zabavne, ake vsetky mozne aj nemozne vyhovorky dokazete Smeraci vyprodukovat, ked ich o obhajobu Smerackeho bordelu a prepustanie zlocincom Smerakmi. :D
Odporúčame