To nie je logika, to je vysledok VAsho Smerackeho rajzovania. :D V Smerackej zlodejine logika nie je.
To nie je logika, to je vysledok VAsho Smerackeho rajzovania. :D V Smerackej zlodejine logika nie je.
Zlodej zlodeja neokradne. :D Mafiani si do nelezu navzajom do zahradky. :D
Pravnici? Nie nahodou nasi politici, ktori tvoria taketo zakony? :D
Ked budet chytat ryby bez povolenia, tak dostanes 2,5 roka basu. A ked okradnes ludi o 100 tuisic euro, tak dostanes podmienku.
Toto je spravodlivost po Smeraacky. :D
Smeraci sa uz cinia. :D Najprv si urobili beztrestnost a teraz okradaju vlastnych vôličov. :D
Kto uz by sa len bals sračkometa? :D Trumpik je nieco ako Fico. Otvara usta, ale vychadza len smrad.
2 kamiony ukradnutych tajnych dokumentov pre kamaratov ako Putinko dokazuju, co je Trumpik za tupca.
Tupost ludi, ktori Trumpika miluju je nekonecna. :D
RuZZko napredovalo fakt zxaujimavo. :D HDP ako Venezuela a zivotna uroven ako Africania v Zimbabwe. .:D
100 eurovy dochodok v Moskve je fakt ukazka toho, ako sa maju Putinosračky dobre. :D
No to vies. :D Kermloboti a sračkometi mapy nepotrebuju. Vyrobia si vlastne. :D Taky Mindracik, dokonca vymyslel INFRAZIARIC, ktory dezinfikuje COVID. :D
Tupost Kremlobota je nekonecna. Rovnako ako jeho halucinacie. :D
Trumpik je presne ako nas Ficosmradik. :D Bude tvrdit, ze podporuje mier na Ukrajine tak, ze tam bude predavat zbrane. :D Presne ako FIco.
Dementnost vôličov FIca a Trumpika je vlastne rovnaka. :D
Porazenie Ruska je menej realne? :D Ved Putinostan je kazdemu na smiech. :D Uz len trolli sa tam tesia, ale zit tam nechcete. :D Typicke pre sračkometov.
Kremloboti a sračkometi sa dnes cinili. :D Tolho halucinacii a vymyslov som davno nevidel. :D
Kremloboto je evidentne individum, ktore dokaze potlacit akukolvek sebareflexiu a fakty. :D
Kremlobot totiz kvical, ze napadnutie Ukrajiny parazitkom Putinkom je vraj vymysel zapadnych tajnych sluzieb., A ked to plesate Putinko urobilo, zacali halucinovat Kremloboti o biolabakoch, upalovaniych detoch, ci rozsirovani NATO. :D
Sprostost Kremlobota je asi nekonecna. :D Rovnako ako jeho oportunizmus.
TO, ze myslis je ten najlepsi vtip, ktoruy z Teba vyliezol. :D To si myslel, aj ked si vymyslal infarziaric na COVID? :D
??? A kde som to tvrdil? :D Mozem vediet? Nejak chlapce vela fetujes. :D
:D Zabavne, ked o vojnovych stvacoch pisu Kremloboti, ktori schvaluju Putinkovu Specialu sracku. :D
??? NEvedel som, ze v Chorvatsku je Bosakov dom. :D
Vies o tom, ze priatie Ukrajiny do NATO schvalil Teply Petko s Robkom Kalinakom? :D
Cize ja mam zistovat, co sa deje v sfetovanych SmradoSmerackych hlavickach? :D naco by to bolo dobre?
A ze si zabudol? To sa Vam SmradoSmerakom stava casto. :D Zabudli ste na to, ako ste si vymyslalki, ze napadnunie Ukrajiny Putinkom vraj vymysleli americke tajne sluzby. :D Kym sa to nestalo. :D
Zabudli ste na to, ako Fico kvakal o mieri, ale dnes predava zbrane na Ukrajinu. Zabudli ste na to, ze uz od roku 2014 nie je v politike.:D
Vy Smeraci zabudate velmi casto. :D
Dakujem chlapce. :D Ak mi dezolat a SmradoSmerack nadava, tak je to pre mna ta nakvacsia poklona. :D Este Vam stale nedochadza, ze ked sa ma budete snazit urazat, tak mi davate za pravdu? :D
Ak su moje prispevky chore, preco Ta chudaka tak vytacaju?
NIe, ja sa bavim o ukrajine. :D Nesnivam a nefetujem ako Ty. :D
Odkedy prizivnici a paraziti platia dane? :D Nesranduj. :D Smerak co plati dane je akop Colombova zena. :D
Na to aby si platil dane, by si musel pracovat chlapce. A na to mate Smeraci silnuy alergiu.,
Odporúčame