Ale ved Ty reagujes svojimi halucinaciami cely cas. :D
Ak by som bol mimo, asi by boli Vase rekacie celkom ine. Pracujuci clovek totiz nema narok na socialne balicky, ani na vlaky zadarmo. :D Ani nedostal cez zakon 13tu mzdu.
Ale ved Ty reagujes svojimi halucinaciami cely cas. :D
Ak by som bol mimo, asi by boli Vase rekacie celkom ine. Pracujuci clovek totiz nema narok na socialne balicky, ani na vlaky zadarmo. :D Ani nedostal cez zakon 13tu mzdu.
Samozrejme. :D Ty si internetovy odbornik, aby si to vedel zhodnotit. :D
Ak som taky hlupak, ako je mozne, ze viem tak lahko vytocit Vas, mudrych a inteligentnych vôličov tejto vladnej koalicie? Nie je to smutne? :D
Zabavne, ked to pise trolik so Smerackym manualom. :D
A Ty tu diskutujes? :D Lebo som si tu vsimol, ze len vypustas exkrementy.
Simkovicova v muzskom prevedeni. :D
Chcu sa vyrovnat stylu a vkusu tejto ministerky kultury. :D
??? Tebe troliku nikto nevysvetlil, z akych penazi je platena ona, aj Tvoja socialka? Mas pocit, ze to pada z neba?
Ale ved oni si to uvedomuju. :D Narozdiel od Vas, nejdu protestovat cez pracovnu dobu, lebo chodia do prace. :D
Jej vyjadrenia, jej aktivity. :D A hlavne jej zbytocnost.
Ty jej dakuj. :D Lebo vdaka nej sa narodil clovek, ktory Ta zivi. :D Tvoja socialka a Ficove socialne balicky nepadaju z neba. :D
Dostatocne na to, aby som ju mohol kritizovat. :D Inziniersky titul, technicke zameranie. Od elektriky, cez strojarcinu, az po stavbarcinu. :D 6 odbornych sposobilosti. Zamestnanie, plus podnikanie popri zamestnani + spenazeny konicek. :D
Kozervativne hodnoty by nemali byt o prizivovani sa na statnych peniazoch. :D Ani o konzervativnom pristupe k hladani prace. :D
Mal by si sa o nich riadne bat. :D Kenby ich nebolo, nemal by komu Ficino zvysovat dane a odvody, aby bolo na V Vase socialne balicky a invalidne dochodky. :D
Samozrejme. :D Niekto na Vase socialne balicky a invalidne dochodky musi aj pracovat. :D A Blava je pre mna vychodniara daleko, aj Rakusko. :D
Je zabavne, ked o oveckach pisu barani zo Smeru. :D
A? :D Simkovicova je hrda narodniarka. Hrda Slovenka, ktora vynasa nase peniaze prec. :D
Skor sa budu rehotat, aka je sprosta. :D
Aky texto som mal spracovat? :D Ten s hrubkami? :D
A za ake by mali ist? :D Su to pracujuci ludia, nie volici tejto koalicie. :D
A nezakazal to este Kalinak? Tak sa rozdrapoval, ze protestovat pred domom prizivnikov je zle, lebo aj oni maju pravo na sukromie. :D Verejne cinnymi osobami sa stavaju len asi na 8 hodin pracovnej doby. :D
Odporúčame