Zabavne, ked o vlastnom nazore pisete prave Vy trolli bez prace, ktori sa tesite socialnym balickom. :D A papate Ficove halusticky. :D
Zabavne, ked o vlastnom nazore pisete prave Vy trolli bez prace, ktori sa tesite socialnym balickom. :D A papate Ficove halusticky. :D
No to vies, oni si na tie zupany zarobili, nedostali ich cez Ficove socialne balicky. :D
Kto by chcel vidiet Simkovicovu opicu nahu? :D To mi chces urobit traumu do konca zivota?
TO je fakt, Smeraci by mali ostatnym dakovat, ze sa im skladaju na socialne balicky a invalidne dochodky. :D Z ktorych potom davaju 10 tisice na Petkovu kampan. :D
Ale ved Vam Smerakom a SNSakom niekto musi ukazat, ze prizivnicit na pracujucich nemozete donekonecna. :D
Och, skriekajucu opicu a prizivnika Sumnkovicovu, nakoniec niekto vystval? :D A nechce podat demisiu? Alebo jej to prizivnicka povaha nedovoli? :D
A nafackoval som Ti riadne. :D Napisal som Ti totiz, ze LEGITIMITA a MORALKA nie je to iste. :D Aj ked si to SmradoSmeraci radi mylite.
Ten clanok som cital. :D Preto sa z Tvojich vyplodov rehocem. :D
MIly Smeradosmeracik, co mam ja v hlave, tak na to posudzovanie nemas dostatok mentalnych predpokladov. :D
Ja sa totiz zivim pracou, nie ako Smerak prizivovanim. :D
Dakujem. Ked mi zacne nadavat Smeracky uboziak, je to pre mna obrovska poklona a dokaz toho, ze mam pravdu. :D
Jasne vôlič Smerau ma miliony na Belize. :D Dobre som sa narehotal. Asi preto poberas socialne balicky. :D Odkedy tam posielam svoje almuzny z roboty? Ty si netusil, ze z prace sa platia dane a odvody?
Keby len na klavesnicu. :D Vidim, ze na Sumracnej ste spustili poplach, len co som sa tu zjavil. :D
Komplexy smradoSmerakov zo mna nemaju konca kraja. :D
To sa pytas mna a sam sedis na Sumracnej? :D Dalsi padarox. Ja mam vediet, kolki oslavujete?
Ja nekecam, ale pisem. :D Ale Vy SmradoSmeraci asi nepoznate rozdiel. :D
Mna Blavaci nezaujimaju, ja zijem a zivim Vas Smerakov z vychodu, Kde podla SmradoFIca nic nie je.
:D Aspon raz sa Ti podarilo urazit ma. :D
Mily SMRADOSMERACIK spravodlivy sud prihliada na fakty, nie na halucinacie a Smeracke klamstva. :D
Vy Smeraci o spravodlivosti radsej nepiste, je to pojem ktoreho vyznam evidentne nechapes. :D Obdone je to s pojmami ako sebareflexia, alebo sebakritika. :D
To je fakt. :D Zato mafia, prizivnici, zlocinci a paraziti dnes oslavuju. :D
A Sorosa a Americanov ste kde zabudli? Nebudu sa hnevat, ze zrazu nie su zodpovedni za Ficov bordel?:
Jasne ze pracujem. :D Ako by Ti inak chodila socialka?
Zaujimave kolko SmradoSmerakov je zrazu odbornikov na pravo. :D Len preco to nevyuuziju v pracovnom zivote, ale radsej sa prizivuju na socialnych balickoch, tak to fakt nechapem. :D
Kazdy Smerak je vlastne neskutocne sikovny a vzdelany clovek, ktory ma len alergiu na pracovne navyky. :D Vie teda ako sa ma vsetko robit, ale urobit do nedokaze. Alergia. Strasna vec, ked aj chces robit, ale nemozes, lebo si Smerak. :D
Odporúčame