TO je fakt. :D TI sprostejsi lizu paty Putinovi. :D
TO je fakt. :D TI sprostejsi lizu paty Putinovi. :D
??? takze len COLU? :D Ty si si tu nahravku pre istotu nevypocul. :D
To, ako si tam delili zdravotnictvo uz akosi ignorujes?! :D
Clovece, to si sa zmohol na reakciu. :D
????????????????????????????? Cize ja sa zhovadzujem tym, ze dokazujem ako tu klames? :D
Neblaznim, ale pracujem. :D Ano, pracujeme. Vies mily trolik, pre pracujucim ludom neprisli 13te dochodky, ani socialne balicky, ani vlaky zadarmo. :D
Mimovladka ktora je nacucnuta na stat? :D A to pise clovek, ktory schvaluje nove ministerstvo pre Simkovicovu? :D
Samozrejme. :D Nebudu tam sirit Kremlopropagandu a halucinacie, ako taka Lasakova. Ktora na zapadnom aute, zo zapadniarksheo mobilu, siri cez zapadniarsku aplikaciu, svoje prokremelske halucinacie. :D
??? Clovece? Sirili halucinacie a vymysly. :D No a to za to este chceli medailu? :D
Uz ani pravda nepise to, co dezolatom a Kremlobotom vyhovuje? :D To je fakt strasne ze?! Pravda zacala sirit pravdu a to nesmiete dopustit. :D
Inak o Hirosime si ma dobre pobavil. :D O Cernobyle si asi nepocul, ze?! :D
No evidentne nacisticka banda motorkarov bez prace. :D Kedze ich Ti liberali musia zivit cez dane a odvody. :D
Pronarodne by nemuselo byt zle, ale to by nesmeli robit dezolati, primitivi, kremloboti a ludia ktori sa na state len prizivuju. :D
Na to dezolati nemaju dostatok sebareflexie. :D
https://www.youtube.com/watch?v=bylUdU7VCW4
Tu mas nahravku, ako si FIcino na Vazovovej hrkutal s Hasckom. :D Alebo zeby to bol len Ficov hlas? Ci tam len nahodou zabehol, lebo bol smadny a dal si colu? :D
Ale ved Fico je sucastou Gorily. :D Alebo Ti to v hlavicke niekto vygumoval? :D
No a dezolat, Ficovôlič a Kremlobot nema dostatok mentalnych predpokladov, aby dokazal okomentovat moje myslenie. :D
Dost si pleties pojmy. :D Vypustanie Kremlobotich exkrementov nema s myslenim nic spolocne. :D
??? Ako Ta stopli? Ved tu svoje exkrementi siris dalej.
Ty budem ako ten Mintracik. :D Vydezinfikoval si sa inraziaricom?
Dezolati a Kremloboti sa svojou znizenou inteligenciou dokonca chvalia. :D
META zablokovala tupych nackov, ktori siria klamstva a demagogiu?! :D No a co teraz? TUpy nacek sa zacal vyhrazat? No nic noveho. Preco tolko divadla z toho, ze nackovia nemozu sirit svoje bludy z Kremla?
Keby tu napisali, ze dezolati a Kremloboti museli zacat pracovat a platit dane, tak to by bol riadny sok. :D
Pastovanie? :D Ale ved poniektori nemaju Kremloboti manual, z ktoreho mozu pastovat veci. :D
Myslime. :D To je ten najvacsi rozdiel medzi nami a Vami, dezolatmi z Kremlia. :D
Samozrejme. :D Mecenasi z PENTY chcu stale viac. Miliardove zisky z tunelovania zdravotnictva uz nestacia. :D
Tak dostal Ficino ulohu kradnut dalej a viac. Aby mali mecenasi smradoSmerakov z coho zit.
NA zivnost robi kopec asistentov a statnych uradnikov, ktori to maju zazrakom povolene.
Dokonca statne firmy s radostou outsourcuju kopec pracovnych cinnnosti. Lebo je lepsie zazmluvnit kamaratovu firmu, ako zamestnat upratovacku.
Alebo uz ste zabudli, ako sa za Smerakov malo strazit vojenske letisko? Vojakov by strazila sukromna SBSka. :D VEd to je uz vrchol zlodejiny. :D
Vzhladom na to, ze pracujem ako zamestnanec, no a popri zamestnani podnikam, tak mam prehlad o tom, kolko kde platim.
Zamestnanec je pre stat sliepkou, co znasa zlate vajicka. Od zivnostnika dostanu len minimum. Od podnikatela nieco, ale ten sa tiez snazi znizovat svoj danovy zaklad. Avsak zamestnanec nema moznost, ten musi chudak platit.
A je len smutne, ze namiesto toho, aby sme zamestnancom znizovali dane a odvody, tak ich zvysime podnikatelom. :DProste Smeraci potrebuju z niecoho kradnut. A mozu prat len tam, kde peniaze su, no a kde sa pracuje. Takze ich vôličov a priaznivcov zvysovanie dani a odvodov nijako nepostihne. :D Nepracujuceho prizivnika to totiz neboli.
Specialna operacia, teroristicka akcia. :D Je zabavne, aku maju v Kremli bujaru fantaziu.
Odporúčame