Este dobre, ze nedali statistiku od roku 2006. :D To by uz ta Krivka nevyzerala tak pekne. :D
Este dobre, ze nedali statistiku od roku 2006. :D To by uz ta Krivka nevyzerala tak pekne. :D
No Smeraci su tu 4 volebne obdobie. :D Prekonali vsetkch mafianov. :D Aj Meciarovsku mafiu, aj Dzurindovsku. :D
Takze tu mame skor Ficovsmrad, ako kapitalizmus. :D
Ano, ja si vsimam, alebo nevsimam veci. Mam vsak rad argumenty, nie halucinacie. A tvrdenie, ze sme tu mali 35 rokov kapitalizmus, aj ked nas tu defraudovali Smeraci 4 volebne obdobia, moze len clovek na drogach. :D
Smeraci ich nosite kde? V papierovych skladackach, ktore mate v rukavoch? :D Je zabavne, ako sa Smerak dokaze sam okadit. :D
Len tu som sa dozvedel, ze mne ako pracujucemu cloveku Fico zabezpecil cez vyssie dane lepsiu zivotnu uroven. :D
Zaujimave je to, ze ked sa z mojich dani prestala podporovat Ukrajina, ale zacali Smeracke firmy, tak hned sa mam mat akymi zazrakom lepsie. :D Nova Ficove dane a odvody mi dvihli zivotnu uroven. :D
Asi tu statistiku ukazem svojim chlapom, ktori fnukali ze im isli platy hore o 100 euro v hrubom, ale v cistom maju to iste. :D Odkazal som ich na Fica. :D
To je ten Smeracky paradox. Mam sa lepsie, lebo mam menej penazi za svoju pracu. :D
Prave som sa dozvedel, ze Smeraci pracuju pohlavim a nie rukami. :D Asi preto su Smeracke pracovne vysledky take biedne. :D Ked Smerak nosi vrecia na genitaliach a nie rukami. :D
Presne tak. Oni chceli kradnut, ale kradne teraz Fico. :D A je v tom velmi dobry. :D
Ako sa nosia vrecia na genitaliach? Vy Smerqaci ste este nikdy neprisli na to, ze sa pracuje rukami?
Poznam pracu, ktora sa vykonava na zaklade pohlavia. :D Je to to najstarsie remeslo na svete. :D
To jedine dokazete Smeraci vykonavat. :D
Ozaj, mozno nam stupa zivotna uroven preto, lebo sme prestali podporovat Ukrajinu, ale Fico tam na znak mieru zacal zbrane predavat. :D
Stacilo aby sa Smeraci dostali k moci, no a uz kradnu tak, ze sa im zvysiuje zivotna uroven. :D
Zajtra bude k tejto teme tlacovka v Smere. :D A Fico bude ukazovat, ako sa vdaka jeho likvidacii prokuratury a zvysovani dani pre pracujucich, ci vdaka novemu ministerstvu zvysuje zivotna uroven. :D Samozrejme vyhradne parazitujucich Smerovôličov. :D
Nie je nic krajsie, ako ked sa Smerak sam okadi, no a ked to zisti, snazi sa ostatnych presvedcit, ze je to chudna cokolada. :D
Prave som sa od Smeraka dozvedel, ze sa pracuje pohlavim. :D Ja sice nastarsie remeslo nepovazujem za pracu, ale to je asi jedna vec, ktorej su Smeraci schopni. :D Pracovat pohlavim a nie rukami. :D
TAkze to je dalsi dokaz toho, ze kto nie je Smerak tak pracuje. :D
ako vidno Caputova v zivote pracovala a dane platila, co sa o SmradoFicovi tvrdit neda. :D
Asi tak, ze nepracuje pohlavnymi organmi, ako vacsina Smerakov. :D Vies, praca sa vykonava rukami a nie genitaliami. :D Aj ked u Vas Smerakov viete pracovat len tymi geniataliami. :D
A samozrejme zvysovanie platov pre ministrov tejto dezolatskej vlady. :D To bol ten najlepsi krok pre zvysovanie zivotnej urovne Slovenska. :D
Este som tam zabudol dodat dozivotnu rentu pre smradoFica, ktory cely zivot parazituje. :D
Vysledky SMERU:
- Zahranicny zdlh z 53 miliard na 113 miliard.
- Zvysovanie dani a odvodov pre pracujiucich
- socialne balicky pre nepracujucich
- likvidacia RTVS
- likvidacia prokuratury a spravodlivosti
- nulove hospodarske vysledky + brutalne zadlzovanie
- lilvidacia demokracie a slobody slova
- likvidacia statu a podporovania parazitizmu
- zastavenie dodavok zbrani na Ukrajinu a spustenie predaja municie cez Smeracke firmy.
mam pokracovat???? To len opastuvavam pre propagandistov Smeracikov. :D
Nejak zabudas, ze drogy tu nosi BUlharsky dealer Kalinak. :D Zase Smeraci svoju sponu zhadzuju na inych?
Tolko halucinacii, co sa tu stale podozvedam od Smerakov, tak to je doslova studnica mudrosti. :D
Clovek, ktory ani nerusi kde sa ma pisat makke I a kde Ypsilon mi tvrdi, ze Smeracke nizke vzdelanie nie je pravdou. :D
Dalsi cloviecik mi tvrdi, ze nie je problem zadlzit sa o 50 miliard, ked to je na nejake socialne reformy. Teda socialne balicky, lebo Fico ziadne reformyu nerobil. :D
Taktiez som sa dozvedel, ze Smeraci pracuju a su nadseni z novych dani a odvodov. Dokonca su nadseni z novych socialnych balickov a vlakov zadarmo na ktore pracujuci nemaju narok. :D
Smer je proste strana paradoxov a oportunizmu. :D Nikdy neviete, kedy Smerak rano vstane a co noveho sa mu v hlavicke objavi, aby sa s tym ihned isiel podelit na internet. :D
Odporúčame