Hmmm, zase som sa od Smerakov dozvedel, ze na pole sa chodi ukazovat a nie pracovat. :D
A co bolo najvtipnejsie, ked Smerak v suvislosti so sebou, pouzije slovo poctivost. :D Iny oxymoron. :D
Hmmm, zase som sa od Smerakov dozvedel, ze na pole sa chodi ukazovat a nie pracovat. :D
A co bolo najvtipnejsie, ked Smerak v suvislosti so sebou, pouzije slovo poctivost. :D Iny oxymoron. :D
Zrazu sa komunisti hanbite sami za seba? :D
Mily Smerak, ja sa zivim poctivo cely zivot. :D Za mladi som dokonca pracoval aj na poli. Mne praca nesmrdi, nie som ako Smeraci, co mate alergiu na pracovne navyky a cakate socialne baliky. :D
To je ten problem, Vy smeraci nechodite na pole pracovat, ale sa tam ukazovat. :D
Este ze ho mame , nasho Fica balhoslaveneho. :D Neda mu Simkovicova postavit sochu? Nejaku taku, so svatoziarou. :D A v jednej ruke bude mat klasok a v druhej kosak. :D
Presne tak. :D Vy zvazaci uz aj tak davno viete, co treba robit. :D Len robit sa Vam nechce.
Len tradiciu pracovat si Smeraci neosvojili. :D
Ludom prace zvysil Fico dane a odvodu. :D
Nebodaj mas Smeracik dyslexiu? Su na to specialne skoly, ktore Ta naucia citat.
Nesranduj. Kosak i kladivo maju rucku. A treba s nimi robit. A na robotu maju Smeraci alergiu. :D
Fico uz si len prisiel pozriet, na com sa prizivi. :D
Mile čučo31, Smeraci co myslia? :D CHlapce, tak Ty si dnes napisal ten najlepsi vtip. Dobre som sa pobavil. :D
Ja som svina nikdy nechcel byt, preto som sa nikdy nestal Smerakom. :D Ale zacinam sa ohradzovat voci tomu, co tie Smeracke prasce zacinaju robit. Vies, prestava ma bavit zivit Smeracku sebranku, ktora ma len nastavenu ruku a caka socialne balicky.
No čo milé čučo31? Zavidiet parazitovi jeho parazitizmus? Prepac, ale ja nie som Smerak. Ja nemam alergiu na pracovne navyky. :D
Ficovi nic nezavidim, len sa z neho smejem, lebo je ako pasomnica. Co podla vlasnych slov na mne neparazituje uz od roku 2014, lebo odvtedy nebude v politike. :D
Ale ja som tu stale. :D KEby som nebol, asi by nemal kto platit Tvoju socialku, socialne balicky a ani Ficovu dozivotnu rentu. :D
Preco stale ked Fico otvori usta, tak vyjde len smrad?
Dole som sa dozvedel, ze existuje nie co ako obvykla dlzka trestov v EU pre kriminalnu trestnu cinnost. :D Neviete, kto tie obvykle dlzky trestov vymysla? Kalinak? Gaspar. Alebo nebodaj Kocner, ci Cernak?
U nas stat chrani kriminalnikov, lebo aj to su len ludia. :D A pracujuci clovek, co plati dane? Ten je pre Smerakov nezaujimavy, tomu zvysia danove a odvodove zatazenie. :D
- Smad Fico sa znicil sam. :D
- FICO ako mafian nikdy nebol najlepsim riesenim pre nas pracujuch, ale len pre prizivnikov,. :D
- Ekonomick riesenie a SMER je oxymoron. Smeraci su diletanti, vidno to na cislach. 113 miliardovy dlh.
- politicky terorizmus je to, co tu SMeraci predvadzaju. Blaha moze kvicat do americkych uriev, no a ked napisem pravdu o Ficovi, tak ma zabasnu? Toto je co chlapce? DIKTATURA!
- Takze ano, stale pisem o Tvojom milovanom Ficovi,. lebo je to mafian, zlodej a prizivnik. A tesi ma to, ze Ta moje prispevky rozculuju.
A jedine s cim suhlasim je to, ze SMERAK je nadavka. :D
Lebo takych zlodejov, klamarov, oportunistov a prekrucacov, ako su Smeraci nenajdes nikde. :D Ako Ty teraz s halucinaciou, ze sme kriminalnikom znizovali tresty na nejake obvykle v statoch EU. :D Neviem, co to je obvykla dlzka trestu v state EU. JE TO VYCUCANE Z PRSTA. :D
A Ty tieto Smeracke exkrementy siris a papkas.
???? A na toto si prisiel ako? :D Lebo Kali to tak povedal? Ja som si nevsimol ziadne porovnania, ktorymi by Smeraci mohli argumentovat. :D
Cuckas z prsta.
Dakujem., Som nadseny ked zo mna robia rusofoba Kremlobotie trosky a individua siriace Putinopropagandu. :D
Super, takze smradoSmeraci uz chcu opoziciu likvidovat zakonom? :D Po Ficovej dozivotnej rente, bude aj dozivotna funkcia? :D A na koniec ho vyhlasime za blahoreceneho? :D
Keby len obilie. :D Brali vsetko od bielej techniky az po sanity. :D To vies, ked zijes v Putinovom raji, no a objavis toto, tak ako by si odolal?
Odporúčame