Alke ved Ty nie si PSKar, ale Smeracik. :D Este aj to si si doplietol? :D
Alke ved Ty nie si PSKar, ale Smeracik. :D Este aj to si si doplietol? :D
Je zabavne, ked o parazitoch pise nepracujuci Smerak, cakaju ci na socialne balicky z dani PSkarov. :D
Ak by PSkari nevedeli pracovat, ako by ste Vy Smeraci asi tak prezili? Na kom by ste sa prizivovali? :D
Npoznam nejaku byvalu podpresedkynu. :D Poznam Vas Smerakov. &Ani jeden z Vas v zivote nepracoval. :D Stale sa len prizivujete a este za prizivnikov oznacujete tych na ktorych hostujete. :D
Typicke pre Smerackeho prizivnika je to, ze dokaze oklamat este aj sameho seba. :D
Mimochodom, tie duhove PRIDES, kde chodil aj Vas milovany Blaha pred 10rokmi? :D
Nie je zabavne, ako sa z podporovatelov LGBTI zrazu stali podporovatelia tradicnej Slovenskej rodiny? :D
Chlapce, to fakt si este neskusil ani raz v zivote pracovat a mozno aj mysliet? :D
:D Akurat, ze tie strajky boli organizovane mimo pracovnej doby. :D Staci si vsimnut fotografie. :D
ňVy dezolati ste ako komunisti a nacisti oslavovali 17.novmber kedy? Cez krasny biely den. :D
Vies, my PSkari chodime do prace a platime dane. :D Preto mi je smiesno, ked o mojich rukach pises Ty, cloviecik co zijes na ukor mojej rodiny a prizivujes sa na mne. :D
Tri tuky nemam, aby som stihal zivit este aj Teba prizivnicka Smerackeho. :D
Pre Smerakov je socialny zmier to, ze nam Fico ako pracujucim dvihne dane a odvody, ktore potom rozda im nepracujucim a lenivim Smerovôličom a internetovym propagandistom. Takto si predstavuje Smerak socialny zmier. Ze ho mas krmit na ukor svojej rodiny.
Tu s Tebou nesuhlasim. :D Nerobme zo Smerakov chorych ludi, lebo budu pytat este viac invalidnych dochodkov.
Hlupost a lenivost Smerackych vôličov nie je choroba. Je to jedna z ludskych vlastnosti, ktorymi sa vyznacuju paraziti.
Asi preto sme tak v prdeli. :D Zabudol si dodat, ze po tom budovani komunizmu prisla privatizacia. A privatizovali agenti KGB ako Hascak, ktori rozdavali majetky STBakom a komunistom. :D Ti sa dnes hraju na velkych kapitalistov.
A uz iba zadubeni vôliči Smeru snivaju o krasne socializmu. :D
Zo statistiky vidno, ze stupla zivotna uroven parazitov. :D Vybrali asi len Smeracky vzorku. Teda nepracujucih a lenivich kvazipatriotov. :D
Zabavne, ked o parzitovani pise Smerak bez prace, ktory caka od Fica socialne balicky a trinasty invalidny dochodok. :D
Pleties is pojmy Smeracik. :D Parazit je ten, co z dani zije, nie co ich plati. :D
S prichodom tejto vlady prisiel socialny zmier?
Takze mne Fizo zvysil dane, aby Vam prizivnikom zvysil socialne balicky a parazitne? Toto je socialny zmier?
Mimoriadna zamestnanost vznikla ako? Novym, ministertstvom?
Nikto tu nic nespochybnuje, len sa smejeme na Vasich klamstvach a halucinaciach. Pisat dristy totiz viete, len na pracu mate alergiu.
Vyhadzujeme peniaze na vlaku zadarmo, alebo na socialne balicky pre nepracujucich. Vyhadzujeme peniaze na Smeracke vylety, alebo na Smeracke dozivotne renty. Vyhaduzjeme peniaze na opravu semaforov po ozratych politikoch. A Tebe serie Ukrajina? Ved tam municiu Smeraci predavaju a maju z toho kseft.
Takze si pouzit trikrat halucinaciu. To takto argumentujes? Matovic je danovy podvodnik, lebo dane platil. Smeraci danovymi podvodnikmi byt nemozu, kedze v zivote dane neplatili, len sa na nich prizivuju?
No stat neprezije hlavne vdaka KLEPTOKRACII ktoru tu dnes mame. Je kombinovana s OCHLOKRACIOU, ked tam vidim takeho BLahu, alebo Lasakovu. :D
Tito vychodne orientovani politici radi pouzivaju zaparniarske auta, zapadniarske mobily, kde na zapadniaraksych apkach robia Putinovu trapnu propagandu. :D
Brusel nas nemusi potrestat, to sme uz urobili sami, ked sme si zvolili tuto Smeracku luzu mafianov. :D
Asi pocitali zivotnu uroven Smerackych vôličov, ktori dostali socialne balicky. :D
Nam pracujucim totiz Fico zvysil dane a odvody, takze pracujucim ludom zivotna uroven klesa.
Tu sa asi jedna o nepracujucich prizivnikov, ktori volili tuto koaliciu.
Parazitom totiz na Slovensku rastie zivotna uroven.
Dolu som sa docital, ako Orban ukazuje cestu rektalolezcom rovno do Putinovho neba. :D Cim je dezolat a Kremlobot hlbsie v Putinovom rektali, tym sa citi blazenesie. Skoro ako Lubko Blaha. :D
Vy Smeaci nepoznate pojem DEN PRACOVNEHO POKOJA? :D
Alebo to chcem vela. Vsetko co je spojene s pracou a robotou, tak na to mate Smeraci silnu alergiu, preto pobeerate invalidne. :D
Ak trepem hovadiny, preco to Teba trolika tak rozculuje? Tebe nevadi, ze jedno pises, ale druhe robis? Sice myslenie nikdy nebola silna stranka Smerakov, podobne ako sebareflexia. :D
Orban sa vpopchal do Putinovho rektalu a pre dezolatov ukazal cestu,. :D
Krasne. :D Vy sa tym rektalolezectvom este aj chvalite? :D
Ozaj, preco by inak Fici zmiernoval tresty za takuto trestnu cinnost? Alebo to robil nebodaj pre seba? :D
Ak tu niekto hrabe a kradne tak politici. Lavica kradne lavou rukou a pravica pravou. :D Len Fico oboma. Asi preto ho tak zboznujete, no a mate ho za idola. :D
Nie mily Smeracik. .D Nam nehrabe, my chodime do prace, na co mate Vy Smeraci alergiu. :D Keby sme nechodili do prace, nemali by ste nam co Smeraci ukradnut ani by ste nemali na nas ako parazitovat. :D
To je fakt. Nasa Smerovlada sa chova ako ten zlodej. Krasne a defrauduje bez toho, aby voci nej bola vyvodena zodpovednost. :D
Na Slovensku vdaka Smerakom chranime zlodejov a mafiu, nie obcanov platiacich dane. :D
A co sa cudujes? Mame tu Fica 4 krat. Uz len to je dokaz toho, ze to ide do prdele. :D
Odporúčame