A ja takyt popleteny, nemam problem vytocit smradoSmeracika. : D To som dobry.
A ja takyt popleteny, nemam problem vytocit smradoSmeracika. : D To som dobry.
Na ake reformy? Ktore reformy urobili Smeraci? Napis mi aspon jednu! :D
My sme tu mali 35 rokov kapitalizmus? A kedy a kde? Lebo ja si ho nevsimol. Mali sme tu Smerakoizmus. :D
Myslis OOEN FOUNDATION SOCIETY pre ktory robil Fico? :D
Alebo mas na mysli neziskovky, ktore narobila Smeracka PENTA po celom vychode, ako nemocnice?
A to pohlavie urcuje, ci si schopny pracovat, alebo nie? :D
Najzabavnejsie je to, ked Smeraci tvrdia ze pracujuci clovek je nadseny s Ficovych socialnych balickov, alebo vlakov zadarmo. :D Pripadne, ze sa pracujuci Smerak tesi z novych Ficovych dani a odvodov. :D
No je to tak. :D Ze sme VZDELANI A ZAMESTANI dokazujes uz len Ty sam svojim prispevkom. :D
Vies, nas ucili gramatiku. Aj to, co je to nominativ mnozneho cisla.
Prave Ty dokazujes to, ze Smeraci velmi vzdelanostou a rozumom neoplyvaju. :D
Podporovatelia tejto koalicie mozu byt asi tazko zamestnani. Inak by nedostali socialne balicky, 13ty dochodok, ale len vyssie dane. :D
Skus menej halucinovat a radsej sa dozvdelavaj, aby si nepodporval tu statistku, ktora dokazuje zadubenosrt Smerovôličov. :D
Smderaci im narobia nove ministerstvo? Ministerstvo Smerackeho parazitizmu? A vsetci Smeraci s alergiou na pracovne navyky tam budu zamestnani? :D
Teraz uz chapem tie statiístiky rastu zivotnej urovne Smerakov. :D
Nejak sa Ti to doplietlo. :D VIdim, ze ako spravny Smerak sa prezentujes len COPY+PASTE, ale este ani to nevies urobit poriadne. :D
Pardooon, urobit je synonymym prace a na tu mas alergiu. :D Prepac, zabudol som na Tvoj disfunkciu. :D
Ved Smeraci su tam uz davno. :D Vytoceni ako samorezka. :D nie je nic krajsie, ako smradlavy a vytoceny Smeracik co halucinuje o praci. Teda zase o nicom, co vlastne nepozna. :D
Dole som sa znova dozvedel, ze vraj Smeraci pracuju. :D Takto som sa dobre uz davno nenasmial. :D Rad by som videl pracujucioeho cloveka, ktory dostal socialne balicky, alebo ma vlaky zadarmo (okrem zamestnancov ZSR)?! :D
A strasne rad by som videl takeho pracujuceho cloveka, ktory by sa tesil, ze mu Fico zvysil danove a odvodove zatazenie. :D Prosim, ak taky Smerak existuje tak nech sa prihlasi. :D
mily Smereacik. D: ak by som nepracoval, bol by som davno Smerak. :D Chlapce zlaty, mam pracovny pomer, poprinom podnikam a este som zacal spenazovat aj konicek. :D
Preto sa smejem, lebo ja platim dane z troch prijmov, pricom Ty sa na nich len prizivbujes. :D
Pracujuci Smerak je iny oxymoron. :D
Samozrejme, dobre bude parazitom zo Smeru s alergiou na pracu. :D Otazka znie dokedy?
Smeracky volic a pocitat? Nesranduj. Vsetko co je viac ako desat a prsty im uz na to nestacia, tak to odignopruju. :D
Smerakom pocty nikdy dobre nesli. :D Ked si zoberies hypoteku a zadlzis sa, tak sa uz budes mat dobre. To je Smeracke heslo.
Nepracujuci Smerack platia dane? A to akym sposobom? Dokonca socialne balicky poberaju pracujuci PSkari? :D
Clovece, to Vam co za drogy priniesol dnes Kalinak na Sumracnu, ze tak z rana silno halucinujete?
A tio Tvoje trepanie je skor Smeracka propaganda a hlaucinovanie. :D Trepanie je totiz cinnost, ktora by sa dala definovat ako praca, no a na tu maju Smereaci alergiu. :D To beriem. :D
oooo, SmradoSmeraci si pochlebuju. :D Este tu zavolaj malinovu, aby dokazovala svoje haLUCINACIE VLASTNYMI BLOGMI. :d
Dole som sa dozvedel, ze Smeraci mali skvele hopodarske vysledky?! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Takze ked z roku 2012-2020 vyrobili z dlhu 53 miliard zrazu 113 miliard, tak to je dobry hospodarsky vysledok. :D
Zaujimave Smeracke myslenie. Nie pracou, ale poziciavani a zadlzovanim sa, doashujeme dobre hospodarske vysledky! :D
Smeraci svoj parazitizmus a dlhopsrstost uz ani neskryvaju?! :D
Vysledky SMERU:
- Zahranicny zdlh z 53 miliard na 113 miliard.
- Zvysovanie dani a odvodov pre pracujiucich
- socialne balicky pre nepracujucich
- likvidacia RTVS
- likvidacia prokuratury a spravodlivosti
- nulove hospodarske vysledky + brutalne zadlzovanie
- lilvidacia demokracie a slobody slova
- likvidacia statu a podporovania parazitizmu
- zastavenie dodavok zbrani na Ukrajinu a spustenie predaja municie cez Smeracke firmy.
mam pokracovat????
Ja sa uz rozculujem? A kde?
Vies, zdravie mi podlamuje Smeracky parizitmus. Musim zivit Smerakov na ukor mojej rodiny,
Odporúčame