Fico tvrdí, že podporuje okamžité prímerie na Ukrajine a začiatok rokovaní
Mimochodom, nie je nic zabavnejsie, ako ked tupy dezolat ala Uhrik ci Fico, ide komentovat Mnichov a ako rozhodovali o nas bez nas, ale nema problem s tym, aby o Ukrajine rozhodoval nejaky Putinko a cela kopa nepracujucich dezolatov ala Orban, ci Lubko Blaha. :D
Nasi domaci Kremloboti a neonacZisti totiz idu rozhodovat o vsetkom, len nikto nesmie rozhodovat o nich. Preto Kremlobot nepracuje, ale caka 500 euro od Putinovho agenta. :D
Samozrejme Fici si to nasobi krat 1000 kedze je podpriemer a tak ho musi Putko platit viac. :D Take sracky co z Fica lezu, totiz nedokaze vydrzat kazdy.