Samozrejme. :D Ukrajinci su unaveni z toho, ze si brania vlastnu krajinu. :D A Putinko ma stale novych a cerstvych vojacov na to, aby anektoval suseda. :D Rusi sa len tak hrnu do armady. :D
Samozrejme. :D Ukrajinci su unaveni z toho, ze si brania vlastnu krajinu. :D A Putinko ma stale novych a cerstvych vojacov na to, aby anektoval suseda. :D Rusi sa len tak hrnu do armady. :D
No a ten palec hore je super. :D Blanar si na nom ako transka velmi rad pojazdi. :D Vy noenacisti a komunisti s tym mate bohate skusenosti. :D
Ozaj, dezolatsky translator Ti zle prelozil Ukrajinu na Okrajinu. :D
Samozrejme. :D Ruske LGBTI je nadsene Slovenskou Conchitou. :D
Inak sa mi paci, ked Ty privrzenec Kotlebu a neskor Uhrika, zrazu si nevies predstavit vlastnu reakciu. :D
Takze budeme nieco, ako Severna Korea? :D Tak to Vam gratulujem. :D Ozaj, preco si si este stale nenasiel pracu? :D
Dalsia zarucena infoska z Kremla. :D Ale vidim, ze ste sa Kremloboti naucili pouzivat Photoshop. :D
Neurazaj svine. :D
Ale on nie je Rus. :D On je len postihnuty slovak. :D Aj to pisem s malym S. :D Kedze chudacik ani nepracuje.
Zase som sa dozvedel nieco nove. :D Ked dezolatovi polozite logickuy otazku, pricom odpoved mu nepasuje, tak uz spamujete. :D To, ze dezolat pastuje proruske dristy, je uz v poriadku. :D Dezolat ma na to pravo. :D
Taktiez som sa dozvedel, ze ked dezolata vytocite neprijemnou otazkou, tak ste nervozni. :D Nie je nervozny dezolat, ktoreho prave niekto argumentacne zlozil, ale ten co mal argumenty. :D
Dezolati radi ziju vo vlastnej dimenzii. :D
Ak by som bol nervozny, asi ty pisem ako Ty. :D S chybami a ako dezolat. :D Preco to tak nie je? :D
Zabery z telegramu su stale zabavne. :D
Cize kremlobot z Petrohradu. :D
Ten to ma rad len s Putinom. :D Je mu verny.
Vy dezolati mate aj vlastnu VS? :D Tam ucia tieto sprostosti? :D Ja som si myslel, ze tieto exkrementy a halucinacie si si nemohol vymysliet sam. :D Na to mas este slabu aj fantaziu. :D
Oooo, dvaja dezolati si pochlebuju. :? Date si aj pusu? :D Alebo len spolocnu virivku? :D
?????? Pokazil sa Ti dezolatsky translator? :D
Ja som pisal o pocitani, nie cuckani. :D
Ze slavianska brigada. :D
Putinovi vojacikovia tam chodia na dovolenku, ze?! :D
Odporúčame