Utocne sily kozmicky sil Putinovych. :D To akoze spadol Sputnik?
Utocne sily kozmicky sil Putinovych. :D To akoze spadol Sputnik?
Konecne si sa realne sam zhodnotil. :D Aj ked som to necakal. Tolko sebakritiky je od Teba prekvapive. :D
Ospevovat porno transky s dedom, dokazes len Ty. :D
A kde asi? Ved len tam je kopa Smerakov. :D
Ja som deviant? A Vy tu ospevujete transku s uchylakom na fotografiach? :D
Chlapce, Ty sa kupes s kamosmi vo virivke, ale mne to vycitas? :D
Ale ako inak by som o Vas Smerakoch tolko vedel? :D
:D Asi preto zdrhol Putinovi 2 miliony Rusov. :D Pred mobilizaciou, ktora sa konat nemala.
Cize transka Blanar bude vyhanat armadu? :D V 1968 si sa preco tak nenadrapoval? :D
Lacny plyn, ropu a elektrinu? A to k nam pride ako? teleportuje sa?
Lacna ropa a lacny rusky plyn je ako Colombova zena. :D Nikdy nikto nic take nevidel.
Elektrinu z Ruska nemame. :D Asi by si mal uzivat menej drog.
Sazmorejme. :D Ako inak by som tolko vela vedel o Vas Smerakoch? :D
Samozrejme. :D Putinovi vojacikovia chodia na Ukrajinu ako na dovolenku. :D
Ako sa da porozumiet ludskej hluposti? :D Ty tu pastujes vymysly, fabulacie a uchylkacke dristy?! A ja ked realne opisem fogorafiu ktoru ospevujes, tak skom uz zly? :D
Ak tu nie je obmedzenie na 18 rokov, preco tu davate fotografie transiek ako Blanar? :D
Je to dobrý krok do budúcna.............sugra
12374905 dnes
21:43
Ruské SMI sú nadšené slovenským ministrom zahraničia Jurajom Blanárom......
Mindrak0.1
12374885 dnes
21:35
Takze Vy tu to porno pastujete, ospevujete, ale je to moja chyba? :D
TO mu nepastuj. :D V jeho dimenzii to bolo totiz celkom inak. :D
Ale ved ja som tu reklamu na porno nedal. :D Vy sa nou chvalite.:D
V akej vyhode? Skus to vyvestlit, ake vyhody bude mat to, ze nas bude kolonizovat komunista Putinko? :D
Obrazok Lavrova s Blanarom je ako nejaka reklama na pornostranku. :D Slovenska transka Conchita si to rozdava so starym dedom Lavrovom, konskou hlavou. :D Video je aj na pornhube? :D Alebo len na Telegrame? :D
Nevinne civilne obete z Tvojej fantazie? :D Asi by to chcelo uzivat menej drog chlapce. :D
Pro co? Ved to ani nevies napisat spravne. :D
Sazmorejme. :D Akurat Slovenska Conchita Blanar nam chce dobre. :D
Inak ti elinky su uzasne. :D Fotka nejakych chlapcov a nezrozumitelny text. :D Ake typicke pre Klemlobotov. :D
Odporúčame