Ked Smeraci riesia ekonomiku, tak mi je stale velmi smiesno. :D Blaha je najsamplesi odbornik! :D Len ruky ma obe lave, preto dane neplati, ale z nich zije.
Ked Smeraci riesia ekonomiku, tak mi je stale velmi smiesno. :D Blaha je najsamplesi odbornik! :D Len ruky ma obe lave, preto dane neplati, ale z nich zije.
Putinkovi evidentne hrabe na bednicku! TO ma pocit, ze zapad po sebe necha strielat jazdrovkami a bude sa len prizerat? :D TO mu uz pripieklo mozog cez plesinu?
A co tak anketa o tom, ci budu robit podrztasky mafii? :D Petko by sa zrdzal vyjadrenia? :D
A kto by dezolatov do EU parlamentu volil? :D Nakoniec taky kotlebacik kvaka, ze chce z EU vystupit. Je to rovnake, ako ked sa do EU parlamentu tlacil Uhricek s Radacovskym. A narobili nam tam akurat tak hanbu! :D
Ale nikto ani nepochybil, ani nic neskamufloval. :D Mafianska SMEROBANDA mala davno sediet v base. :D Zbytocne sa vykrucate. Kazdy o Vas vie, co ste za zlodejov Smerackych.
Je zabavne, ked slepy nieco vidi. :D Este dobre, ze si nenapisal, ze si myslis. :D To by bol este vacsi vtip.
Inak jednu otazcoku. :D FIco ako sedi u Bodora na chate a rozoberaju mafianske praktiky s takym Kocnerovym pravnikom, tak to vo Vasej dimenzii nevysielali? :D
Dokazoch o Ficomafii je viac ako dost. :D Koluju internetom! Akurat dezolati sa rozhodli, ze za to moze Soros a nie Ficove dlhe prsty. :D
Takze Bodor mafia si uz pripravuje SIS na svoju ruku. Banda jedna prizivnicka. Typicle pre komunistov. Kradnut a defraudovat! A este sa vyhlasovat za budovatelov! A pritom ani jeden komunista nepracoval, len sa prizivovali na ludoch.
Poberanie socialnych davok a socialnych balickov od Fica je zamestnanie? :D Nesranduj.
Ked Ty pracujes, tak ja som kozmonaut. :D
Ale ved ja som pouzil presne rovnaky argumenty ako Ty. :D Halucinaci eo okupacnej zmluve je aky argument? :D Alebo Ty mozes halucinacie prezentovat ako argumenty, len ked ja Ti davam rovnake, tak to uz neplati? :D
A preco by som ja mal tusit nieco, co sa Tebe prisnilo a vyhalucinoval si si po uziti drog? :D
Ale ved to dokazuju Vase reakcie. :D Ak bysom Ta nevytocil, asi ani nereagujes. :D Skus nad tym porozmyslat ak mas cim. :D
Nie je to divne, ked to komentujes prave Ty? Nezamestnany dezolat bez prace, ktoremu strasi v hlave neonacizmus? :D
Preto pisem. :D Dezolatov ako si Ty, si proste do tej nadavajucej statistiky nezapocitaval. :D
Asi by Ti potom ten pocet nevysiel, ako si prajes.
Vagabund nie je nadavka, ani vulgrizmus. :D Ak Ti niekto napise pravdu, tak by Ta to urazit nemalo.
Samozrejme. :D Mna bezne pustia do vojenskeho priestoru pozerat s ako striealuju. :D
Mily chlapce, ja neam mokre sny. Ja len neuzivam take halucinogeny ako Ty. :D
Zase halucinujes. :D Privlastok americka ....ur.va... :D Su tam bodky a Ty vies velmi dobre, ze som apeloval na Blahu. :D Dezolat nie je nadavka.
Halucinacie o okupacnej zmluve si si vymyslel. :D Inak tu zmluvu vypracovali Smeraci. :D Co sa tyka SIS, tak si ma zase rozosmial. :D Este daj tu sfalsovanu fotky, kde je so Sorosom. A rozoberiem Ta na malicke kusocky. :D
Takze ano, ludskej hluposti odmietam rozumiet. :D
Toto, ze mal v dome elektrikara a ten cosi povedal, je najlepsie. :D Tak som sa davno nenasmial. :D
Jedna pani povedala. :D
????????????? Kde som tam pisal nadavky? Kontruktivne mam odpovedat na nieco, co som nenapisal, ale Tebe sa prisnilo?
:D A aku inu? Ved Fico sa zastrajal, ze im nic nedarujeme. :D Keby som bol vyradeny, asi Ta trolika tolko nevytacam, ako samorezku. :D
Odporúčame