MIly mudry. Tam sa postupuje rovnako, ako pri inych stavbach. :D Nielen tych vodnych.
MIly mudry. Tam sa postupuje rovnako, ako pri inych stavbach. :D Nielen tych vodnych.
Nie vsetci si to myslia. :D Su to len Ti najzadubenejsi, ale takych mame aj tu. :D Staci pozriet na tuto diskusiu, kolko je tu potkanov a Putinkovych trollov. :D
Zelinko, to myslis toho smradlaveho Putina? Fekata, co nikdy nerobil, len defrauduje Rusko? Ako zabavne volate Putinkosmrada, ze \zelinko. :D
Ten potkani smrad u Putinka nepotlacia ani balzamovacie oleje. :D
Ale ved zapad nikdy uykrajinu nemal. :D To je taka kremlobotia basnicka. :D Tak ako o bioplabakoch, ktore nikto nikdy nevidel. :D
Ze volby a v Rusku. :D Nesranduj. Sami rusi si robia o tom vtipy, ze pridu do volebnej miestnosti a tam mu oznamia, ze uz vlastne odvolil. :D
Samozrejme. :D Ako kuchar-casnik mas v tom jasno. :D Ved Tvoja odbornost je vlastne vojenskeho charakteru. :D
Zabudas napisat, ze tie obete su aj na Putinkovej strane. :D Alebo to Ti do propagandy nepasuje? :D
Netrep sprostosti. :D Keby zachranoval vlastny narod, tak ho neposiela na smrt a nedefrauduje. :D
Putin za 20 rokov urobil z Ruskej velmoci krajinu tretieho sveta! :D
Potom preco Kremloboti predpovedaju vsetko mozne? :D
Mne sa najviac pacia vyjadrenia tych Rusov, ktorych Putinko zamestnal na statnych uradoch. :D Pracujuci rus Putina neznasa. :D Prizivujuci rus ho oslavuje. :D Pripomina mi to Slovensko a Fica. :D
Pleties si RF so smradoPutinom. :D Ale to sa Vam dezolatom stava, ze si pletiete pojmy. :D
Smrt Lucanskeho je temer jasna. :D Smeraci ho zabili, aby sa z neho nestal kajucnik. :D
Ako sa daju porovnavat sracky? Ty si asi na ne obnornik, ked Ti tak chutia. :D
Ak to robil on osobne, mali by byt o tom nejake dokazy,. :D Nielen Putinova znozka vymyslov ktoru tu prezentujes. :D
Samozrejme. :D Zivy zdravy a chodi si vsade po svete. :D A na Ukrajine ani nie je vojna. :D Tak uz sam do pol pasa zobleceny zaviedol mier. :D
/Pred viac ako dvoma rokmi ste dezolati kvicali, ze je napadnutie Ukrajiny Putinkom len vymysel tajnych zapadnych sluzieb. :D Ak kde sa to stalo, presli ste na novy vymysel. :D
Este nieco daj o tom, ako Putiko komunista a neschopny agent KGB zachranuje svet. :D Nech sa pobavime.
Aky milnik? Ved tešn ste smeraci uz dostahli. defraudujete tuto krajinu uz stvrty krat. :D Evidentne tu chcete Putinovo rusko II. :D Pracujuci budeme dtial utekat, aby sme Vas nemuseli parazitov zivit. :D
Toto nie je trapne. :D Toto je fakt, ktoty Vam dezolatom nepasuje. :D Putuinkovi kritici umieraju na objednavku, ale Vy dezolati to akosi ignorujete. :D Putinkov rezim je zlocinecky. Je to banda KGB komunistov a parazitov, ktora v zivote nerobila a len sa prizivuje. Asi preto Vam imponuju. :D
Ale ved Lucanskeho smrt vysetrovali nakoniec aj dezolati. :D A neskoncilo to velmi slavne. :D
Putinko fetuje? :D Vedel som, ze je dfementny a sprosty, ale ze je aj fetak, tak to som nevedel. :D
Odporúčame