Tie bodky sis itam nevsimol? Alebo ako spravny dezolat odignoroval? Alebo Ti tam mam napisat, co kvical Blaha na Caputovu?
Tie bodky sis itam nevsimol? Alebo ako spravny dezolat odignoroval? Alebo Ti tam mam napisat, co kvical Blaha na Caputovu?
https://standard.sk/136073/smer-aj-republika…
Tu Ti zasielam link, co sa stalo v realite. :D Ty to mas vo svojej dimenzii a multivesmire asi inak. :D
Ale ja som si nevsimol, zeby dezolati priali Caputovu ako fakt. :D Namiesto toho fabulujete o americkych agentoch, aj ked Ficino nakupoval americku vojenskyu techniku. :D A ako chvalil nasu misu v Afganistane. :D
Vyradena municia sa nenakupuje. :D Ale za peniaze likviduje. :D Takze raz ju zaplatie Ficovemu kamaratovi za likvidaciu, no a on ju potom preda Ukrajincom. Fico zarobi dvakrat. :D
:D Nevsimol som si. Ked taky Blaha kvicak ako čunka do mikrofonu o americkych ....., tak sa Ti asi pokazilo pocitadlo. :D
Fico municiu Ukrajine nedaruje. Ale najprv vyradi, daruje kamaratovi a potom to spolu Ukrajine predavaju. :D
??? Preco by som mal verit niecomu, co sa stalo? Alebo Ty zijes v inej dimenzii? :D Protesty Vas dezolatov v tej dimenzii neboli? :D
Ziadna spekulacia. :D On ma presne cisla. :D Priamo z Kremla.
Teba pravda uraza? Ak diskutujes tym, ze nadavas niekomu do americkych .... a podobne, tak to znamena, ze Vy mozete nadavat a urazat, len nikto to nesmie robit Vam? :D
Noze daj. :D Vy samozvani internetovi odbornici a trolli to viete urcite najlepsie. :D
Presne tak. :D Putinko sa uz vyjadril, ze bude podporovat Ruskie Narodnie Interesy. :D Tena Lebensraum. :D
Putin bombarduje Ukrajinu preto, aby vyzerala rovnako ako Rusko ktore zdefraudoval. :D
Nedalo sa. Bol tam totiz smeracky smrad a ten s neda vydrzat. :D
Super vtip o tom, ze mysli. :D Dobre som sa nasmial. :D
Ked ste VY komunisti a neonacisti oslavovali 17ty november, tak motivaciu ste mali aku? :D
Tam si sa necudoval? JE az zabavne, ako si Vy dezolati vyhradzujete pravo prejavovat svoj nazor a demonstrovat, ale ostatnym to zakazujete a nechapete to. :D
Presvedcila raketa? Vy dezolati a primitivni ludia takto vediete dialog? A co by asi robili ostatni? Neposlali Vam Putinvcom tiez rovnaky pozdrav na rakete? Alebo to Ta dezolata z Kremla nenapadlo? :D
Ficove mierove riesenia su ala Putin. :D Je mu sa velmi totiz velmi cnie, ze nemame Putina na hraniciach.
No myslenie nikdy nebolo kapitanovou silnou strankou. A to plati aj o Vas, jeho vôličoch. :D
Kapitáň nemá dostatok sebareflexie. Ledva sa dostal do parlamentu, aj to len vďaka dezolátom. A má pocit, že už bho zvolíme tupca za prezidenta? :D Alebo ze tak naženie hlasy inému dezolátovi?
Zabavne, ked o kulture spravania tu pise dezolat voliaci postihnuteho Blahu. :D
Chlapce zlaty Ty vies o kulture asi tolko, co Simkovicova. Teda akurat velky prd. Akurat Tvoje nacisticke ego daleko preskocilo Tvoje mentalne schopnosti. :D Ako je to u kazdeho nepracujuceho dezolata.
Teba trapi Ficosmrad? :D Fico co robil pre Open Society Foundatiopn, platenu Sorosom? Fico co nakupil americke vrtulniky a lietadla? Fico co bol vybavovat obrannu zmluvu s USA? Ficosmrad ktory kvakal o farizejstve pri zvysovani platov, ale nema problem sam sebe zvysit plat?
No to je pravda. Smeraci su banda prizivnikov a zlodejov!
Odporúčame