Jasne chlapce. :D Zijes vo vlastnej dimenzii. :D
PEKOVA trepe dristy o tom, ze je svet HOLOGRAM. Vy ste si ten hologram vytvorili a teraz v nom zijete.
Jasne chlapce. :D Zijes vo vlastnej dimenzii. :D
PEKOVA trepe dristy o tom, ze je svet HOLOGRAM. Vy ste si ten hologram vytvorili a teraz v nom zijete.
Oni ani nevedeia, ze nejaky COVID bol. :D A to ste sa kde docitali? Na stranke Kotlara?! :D
Mily Zeleny Cajik. Sice sa robis odnbornikom na COVID, ale pracu si hnehladas, len parazitujes na cudzich daniach. :D Nie je to smutne?! :D
Vam dezolatom hrabe kompletne. :D Koho chcete sudit? :D Seba za prejav dezolatizmu? !D Alebo je prejav dezolatizmu nazor? :D
Asi tak. Dementi a COVID hoaxaci sa daju na sektu Alastar, ako PEKOVA a budeme vsetci hologram! :D
Dezolatom riadne prepina. :D A na slovensku ked je antivaxer a internetovby truhlik Kotlar splnomocnencom pre preverenie pandemie, tak to uz moze robit Kocner rovno Generalneho prokuratora a Hascak ministra financii a Bodor ministra hospodarstva. Urobime z nich kralov a budu nam vladnut. :D
CITUJEM: Z agentúry musí byť jednoducho proklientska organizácia slúžiaca farmárom a nie naopak.
Takze z uradu, ktory rozdava moje dane, sa nakoniec stane putika, kde si bude niekto chodit po peniaze, ako nejaky klient? Nejako si to pletu, lebo klient za sluzby plati a nie dostava peniaze!
Putinkom vycuckane cisla su zabavne. Musel menit 3 krat vedenie Rostatu, aby mu zacali davat take cisla, ako si on praje. :D
Vrazdili civilistov? To myslis Vas kolaborantov na zarytych nacistov? :D Nesranduj. Je zabavne, ako Vy dezolati prekrucate historiu. :D
Ale potom skonci aj Trump. Nebude Vas mat kto zivit. :D
Tebou menovane krajiny su v NATO? :D Alebo tak to je v Tvojej dimenzii dezolata? :D Alebo Ti to len dnes rano nemysli, tak ako cely zivot? :D
Co som sa tu zase dozvedel za novotu od Putinkodezolatov. :D Na textovom fore sa kvici, dokonca Trumpik nic nevyhlasil o Rusakoch, lebo vojny vedu len USA. Putnko totiz zachranuje svet bombardovanim Ukrajiny a skryvanim sa ako potkan po ukrytoch. Samozrejme na vine je kolektivny zapad, lebo vdaka nemu komunisti, STBaci a agenti KGB mohli privatizovat a rozkradat posocialisticke krajiny aj nadalej. :D
Samozrejme, nas ochranuje Tvoj Putinko. :D Raketami, ako vidno na Ukrajine. :D Dementnost Putinovych privrzencov nema hranice. :D
A potom pridu Putinkove tanky. :D A paraziti i prizivnici budete ich vitat bielymi vlajockami?! :D
Len Putiunovi trolli mate strasiaka jedineho. :D Zly zapad. :D Vy si strasiaka nemenite, len mu menite oblecenie. :D Raz su to vymyslene buiolabaky, raz rozsirovanie NATO, potom je to upalovanie desatisicov ruskych deti, no a tieto halucinacie a vymysly omielate stale dookola. :D
JE to typicke pre parazitov a prizivnivkov podporujucich Putina a smradoFica. :D
Na textovej diskusii sa kvici? To Vy Putinovi trolii ste na akych halucinogennych drogach, ked uz pocujete text? :D
Asi to je ten problem, ze na Tvoje slova prichadza len v Tvojej dimenzii. :D Tej dezolatsko Putinovskej. V tej dimenzii Putinko dezolat, parazit a komunista z KGB zachranuje svet tak, ze ho bombarduje. :D
Dementnost Putinovych privrzencov evidentne nema hranice. :D
Keby sm,e nebodaj odisli z NATO, tak tu mozeme cakat Putinove tanky. Tak ak na Ukrajine. Putinko uzurpator a parazit by nevcakal ani sekundicku. Ved ako spravny komunista, vie len kradnut.
Ale toto tam mily trolik je. :D Alebo Vy Putinovi dezolati neviete citat? :D
Inak je zabavne, ked o hoaxoch pises prave Ty. :D Siritel demagogie a vymysloch o tom, ze Ukrajinci kosili ruskym detom hlavy. :D
Odporúčame