Znova klames. :D U Fica stuplo zahranicne zaldzenie 60 miliard za 8 rokov. :D DOkaz je Narodna BAnka Slovenska. :D
Vyfackoval som Ta tym vela krat. :D
Znova klames. :D U Fica stuplo zahranicne zaldzenie 60 miliard za 8 rokov. :D DOkaz je Narodna BAnka Slovenska. :D
Vyfackoval som Ta tym vela krat. :D
ANo mam problem citat prejavy ludskej hluposti. :D
DLH a DPH nie je preklep. :D Je to prejav toho, ze ani netusis o com pises. :D
Tak sup sup, FIcoovce. :D Zaplatit 60 miliard. :D
Ozaj, dolu si spominal 20 a zrazu je to 30 ? :D TO s kazdou vypitou flaskou sa tie miliardy nasobia? :D
Vam Kremlobotom nefunguje gramatika na translatore? :D
Napisal si DPH, zrazu je to DLH? :D A Ty uz dokonca vravis textom? V Tvojej dimenzii a multivesmire sa to da?
A suhlasim s tym porozumenim. :D Stale som mal problem s chapanim prejavov ludskej hluposti, ktora je v Tvojich prispevkoch. :D Dokonca tu ludsku hlupost ani chapat nechcem. :D
Hmmm, nakoniec to Rumcajzko vzdal. :D Asi Fico nevyplatil premie za propagandu. :D
Neurazaj debilov. :D Ti na tom nie su az tak zle. :D Oni aspon vedia, co je to DPH, s cim vsak ma tento panacik Rumcajzko velky problem .:D
No asi si v skole chybal, ked vysvetlovali percenta. :D
47 percent z jednej veci, este nemusi byt menej, ako 59 percent z druhej veci. :D
Skus to napisat tak, aby sa tomu dalo rozumiet. :D Toto by nerozlustil ani Turring. :D
60 miliard je stale viac ako 20 miliard. :D
A 47 percent z jednej veci este nemusi byt menej, ako 59 percent z druhej veci. :D
Ano nie? :D
Skus ten vykal po sebe aspon precitat. :D
Ak klamem, preco Ta to vytaca? :D Nic nepropagujes? A co smradoFica, nebodaj ho tu kritizujes?! :D
PRed chvilkou som mal platit za Matovica, preco uz aj za Dzurindu? :D Nejak sa chlapce zamotavas. :D
Konecne si Smerak s alergiou na pracovne navyky spravne napisal pojem PRACA. :D TO si sa musel asi pomylit. :D
TO mas fakt take problemy s matematikou? :D
60 / 8 je 7,500 miliardy na rok. :D
20 / 3,5 je 5,714 miliardy za rok. :D
Stale Ti to nevychadza, furt je Fico vacsi zlodej. MOzes krutit ako chces. :D
Vôliči a propagandisti Fica, sup zaplatit za FIca. :D Och, to budete splacat do konca zivota .:D
POcuj mily dezolatik. :D Ja o prejavoch ludkej hluposti v Tvojich prispevkoch ani tusit nic nechcem. :D
Dobre sa zabavam na tom, ako sa tu rozculujes a ani nevies pocitat. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Za FIca rast dlhu o 60 miliard u Matovica 20 miliard. :D
Takze ano, ako Smerak velmi rad klames. :D
Neviem, co je yakze. :D
Ale 60 bolo stale viac ako 20. :D Mozno v Tvojom nultivesmire mate inu matematiku. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Excel nema strany, ale harky. :D A pise sa to v kazdej z nich. :D Hlavne od roku 2012 - 2020. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Za FIca zvysenie dlhu o 60 miliard u Matovica o 20 miliard. :D
Stale TI to nevychadza. :D Ani cez HDP ktore je len statistika. :D
60 je viac ako 20. :D Ucia to na zakladnej skole. :D Takze FIco je trikrat vacsi zlodej. :D
Odporúčame