Vasu rozkradacku dokazuju cisla a nie nejake slovka. :D
Uzavrieme to, ze som Ta chudacika klamarika vytocil. :D
Vasu rozkradacku dokazuju cisla a nie nejake slovka. :D
Uzavrieme to, ze som Ta chudacika klamarika vytocil. :D
Presne tak. :D U Smerakov to funguje neskutocne. Vlastne sa tym ohanate stale. :D Aj dolu si to preukazal, vraj 60 miliard nakradnuteho boli vydavky. :D
Ty si uz nejaky dal? :D Zaujimave, ze odomna pytas rozsudok o tom, ze Fico kradol, ale u kradnuti Matovica uz rozsudok nepotrebujes. :D
Prepac, VAse rozkradacky dokazuju cisla, nie rosudky uplateny Smerosudcov. :D
Ano, ked Ty zaplatis 60 miliard, co ste rozkradli s FIcom. :D Uz som TI to napisal viac krat. :D
A tak dan za Fica by platil kto? Snad nie Vy nepracujuci. :D
Nie kazdy totiz kradne ako Smeraci, to je fakt. :D
Ano, ked Ty zaplatis za Fica. :D Nevyzera, zeby si sa chystal vratit nakradnute, :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
60 miliard ste nakradli ako SMeraci. :D
Ja som hrcina, a vraj dokonca klamem cislami z NBS ktoru riadi Smerak. :D
To nechapes tomu, ze defraudant a parazit dokaze stat len defraudovat a rozkradat a nie konsolidovat vydavky statu? :D Co je na tom nepochopitelne, ze Fico je delikvent, diletant a mafiansky zlodej? To ste este nezistili po 3 jeho hrozovladach? :D
Vase rozkradacky nazyvas vydavkami? :D
60 miliartd zmizne len tak v Smerackych vreckach, ale to su vraj vydavky? :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Vrat 50 miliard co ste nakradli. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Znova pisem, Ty vrat 60 miliard ktore ste s Ficom rozkradli, no a ja to zatiahnem za blazna Matovica. :D
Tak to by sme mali zacat od Smerackych mecenasov z PENTY, alebo od Bodora. :D
Ak preukazes, ze si vôlič FIca, tak dostanes zadarmo nielen vlaky, ale aj autobusy. :D Nejaky ten 15ty dochodok, 14ty invalidny prispevok, no a 13tu socialku. :D
Budu nove socialne balicky pre nepracujucich vôličov Fica. No a samozrejme zomrie par novinarov. :D To len tak pre istotu. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Takze 60 miliard len tak zmizne, no a nie je to zlodejina? :D Chlapce, Ty zijes v akej dimenzii a multivesmire? :D
Ak Ty zaplatis za Fica 60 miliard rozkradaciek, ja zaplatim za Matovica. :D
Ak by som klamal, preco mi nevies oponovat? A este si vytoceny ako samorezka? :D
???? Skus si opravit translator. :D Nejako sa Ti pokazil a teraz TI nie je rozumiet. :D
Vasu rozkradacku dokazuju cisla, nie halucinogenne slovka Vas propagandistov. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Fakty su, ze ste rozkradli 60 miliard. :D
Ale rozkradol. :D A brutalne. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
TO su fakty. :D Ja za to nemozem. Dole si chcel slovka, no a zrazu uz to nerozkradol, 60 miliard len tak zmizlo? :D
Az Ty zaplatis za Ficovu zlodejinu, potom ja zaplatim za Matovicovu. :D Najrpv Ty zaplat 60 miliard a potom ja dam tych 20. :D
TO, ze ta pred nimi bola v Petrohrade si akosi pozabudol? :D Boli tam na nakupy.
Odporúčame