Ako pletie? Ved dolu jeden dezolat zo Smeru uz urobil dialnicu aj z R1ky. :D
Tak co Smeraci? Nechuti Vam vlastna medicinka?
Ako pletie? Ved dolu jeden dezolat zo Smeru uz urobil dialnicu aj z R1ky. :D
Tak co Smeraci? Nechuti Vam vlastna medicinka?
Preco pises o usmevoch, ale Tvoj prispevok je plny placu a fnukania? :D
TEnto stat je rozkradnuty vdaka Vam komunistom, ktori ste si ho sprivatizovali. Kazdy privatizer mal totiz komunisticku minulost. :D
TAk co chces?: zase moze niekto iny za to, ze mas dlhe prsty?
:D Pragmaticky pre parazitov a zlodejov. Je totiz pravda, ze oproi menovanym totiz nakradol a zdefraudoval ovela viac. :D
Neurobil nic. Ale videl si to video s tou pani, ktora ho miluje? :D Oni ho tiez miluju. A ked milujes, tak nie je co riesit. :D
Klames, najprv FIco. Musime ist podla poriad a zasluh. :D
:D Cize zlodej, mafian, parazit a prizivnik je pragmaticky politik? :D Hmmm, tak to sa potom necudujem tomu, preco tu mame vdaka Vam Smerkom bananovu republiku. :D
No to je fakt, vrazdy Kuciaka ma na svedomi Fico a jeho kumpania od PENTY a od BODORA. :D
Asi by ste si mali uvedomit, ze Kuciak sa sparal v PANAMA PAPERS, co je velmi neprijemne pre statnu a politicku mafiu. Preto zomrel.
No a tych dvoch teplych zabil len postihnuty Jurko, ktoreho mentalne postihnutia ma zase na svedomi jeho otec, ktory jje zase postihnuty dementnym Kotlebom. :D
To by bol moderator oznaceny za hyenu a protislovenskuy protitutku. :D Kriticke otazky mozu byt smerovane len na oponetov Fica. :D
Pripomia mi to Trumpika v USA. Ked sa ho moderatorka opytala na jeho kauzy, tak je odpovedal, ze je velmi hnusny clovek. :D
Pytat sa mafianov na ich praktiky je totiz nemoralne! :D
Je zabavne, ked to napise privrzenec Ficovldy. :D
Fico si hned po zostaveni vlady pozical miliardu. :D TAkze prave vdaka tejto vlade sme na Greckej ceste. :D
Sanrodne, ked to napise zatuchnuty a zadubeny komunista co zmutoval na neonacistu. :D
To, co ste tu napachali Vy komunisti a noenacisti nedame nikdy do poriadku ani za 100 rokov.
Zvojnasobit zahranicne zadlzenie za svcojho vladnutia dokazal len Ficosmrad. Z 50 miliard dlhu urobit 110 miliardovy to nie je len tak. To musis kradnut brutalnym tempom.
Dole som sa od dezolatov zo Smeru znova nieco dozvedel noveho. :D Fico vraj nejako vratil Gabcikovo, aj ked niekto nevie kde a komu ho vratil?! :D No a samozrejme postavil Dialnicu do BB, aj ked je to len rychlocesta. :D Ved Smerakom je to jedno, oni po nej nejazdia, maju vlaky zadarmo. :D No a zacal stavat Mochovce, ktore sa tuneluju uz roky, kde NAKA si uz pomaly urobila presunute pracovisko, aby kazdy den daleko nechodili. :D A tupec Smerak, sa tym este aj pochvali! :D Zadubenost a fantazia Smerakov su nekonecne.
Ano moj zlatucky. :D Uz som bol na svete. :D Dnes by som nezivil Tvoj paraziticky krk. :D
https://www.youtube.com/watch?v=R71fHb2-zHU
Fico co si stoji za svojim. :D
Ty si sa chlapce s konom zrazil. :D
JAsne, preto pocas 3 Ficovlad ti mafiani profitovali. :D PENTA mala rekordne zisky v roku 2018. A Bodor nevedel co s peniazmi. :D Kocnerko bol sikovny byznismen, akurat ze muselo zomriet niekolko ludi.
Takze takto Smeraci bojovali profi Mafii. :D Ze ju vyrobili. :D
Jasne, hlavne Vy komunisti viete toho vela. :D Zle casy boli aj 1968, kedy ste si tu zavolali tanky. :D
Nasa kupychopnost je nizka pre vysoke danove zatazenie, kedze mame vela Vas komunistov, ktorich musime cez socialky a invalidne dochodky zivit. :D
Ale ja som si Ta tam nevsimol. Ani Fico s Blahom tam este niesu. :D Asi by si sa mal chlapce vratit do tohto multivesmiru a tejto dimenzie. :D
A este k tym Mochovciam. Ficosmradik zaviedol STOP system na OZE (neplatilo to len na Smeraka Chudika a jeho FVE) kde prave kvoli Mochovciam neboli do roku 2019 pripajane nove zdroje elektriny z obnovitelnych zdrojov. Vdaka Ficovi sme zaspali dobu a ked vypukla kriza, mali sme len nedostavane a vytunelvoane Mochovce. Takze za to, co sa tu dialo s energiami je prave zodpovedny Ficosmrad.
*Gabcikovo NEVRATIL. :D Je to klamstvo! :D
Mochovce nedostaval, ale vytuneloval, kedze tam chodi NAKA ako na klavir. :D
Z BA do BB nejde dialnica, ale ryuchlocesta. :D
Ziadnu elektrinu nevratil, je to fabulacia.
Takze chlapce, skus menej fabulovat. :D Tolko vymyslov, co si tu popisal je dokazom toho, ze Smeraci to nemaju v hlavickach celkom v poriadku. :D
Akoze nemaju? Ved maju Fica, ale ten uz v politike nie je od roku 2014. Takze to, co tam je teraz je mech zemiakov. :D A s tym vela vody nenamutia. :D
Asi tak. Ja sa stale smejem, ked mi dezolati zacnu vraviet, ze komunisti cosi vybudovali. :D No ja som si nevsimol, zeby jediny komunista kedykolvek vobec pracoval.a nieto este zeby nieco postavil.
Odporúčame