Chapajuci Smerak je oxymoron. :D Mna len strasne bavi, ako zacina zurit. :D
Chapajuci Smerak je oxymoron. :D Mna len strasne bavi, ako zacina zurit. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Fico zanechal dlh 113 miliard. :D
Nepomylil. :D Ja len zametam tie exkrementy vsade, kde si ich vylozil. :D
Ty diskutujes? :D Cize propagacia smradoSmerakov a halucinacie z multivesmiru to je akoze diskusia? :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
60 miliard rozkradaciek. :D To je Ficov vysledok, ktory tu propagujes. :D
Ak by som klamal, asi Ta to tak nevytaca. :D Ja davam cisla a fakty. :D
??????????????????????
Ak je nieco prazne, tak ako to moze byt plne? :D
DEFICIT je to, ze ta spajza je prazdna. :D Skus si ten pojem aspon vygooglovat, ked mu nerozumies. :D Si neskutocne zabavny halucinator. :D
deficit je plna spajza. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Kedy Ty vôlič Fica zaplatis 60 miliard za Vase rozkradacky? :D
Co je to jevhnce? TO je niezo z Tvojej dimenzie a multivesmiru? :D
Clovece, Ty Smerak s alergiou na pracovne navyky si konecne prvy krat napisal spravne slovo PRACA. :D
Musel si sa riadne prekonavat, ked na nu mas taku silnu alergiu. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Davam cisla, nie rozsudky uplatenech sudcov, :D
Keby som klamal, asi tolko nepenis. :D
AK si zo spajze vyniesol viac o 1 percento, ako si do nej priniesol, tak ako moze byt plna? :D
Vam Smerakom nikdy nesla ani matematika, ani logika. :D
??? Neviem co je to Definicit. Normalne som to skusal dat aj do Googlu. Si nejaky roztraseny. :D
Vies, ze DEFICIT je nedostatok? :D To Ti nevysvetlili? :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
60 miliard ukradnutych FIcom za 8 rokov si Ty prespal kde? :D NeonacZista Putinovsky. :D
Nejaky si chudacik tak vytoceny, ze uz nevies napisat ani suvislu vetu. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
dlh po Ficovi vo vyske 113 miliard je plna spajza? :D
Skus sa poriadne vylozit. :D Odkedy som Ta vytocil, tak zacinas blacat. :D
Tam je dokaz toho, ze ste kradli. :D
Kradnutie nedokazuje rozsudok, ale cisla a fakty. :D Rozsudok riesi trest. :D
To je dokaz toho, ze Smraci su tupi. :D
Skus sa poriadne vykoktat, alebo to sa TI len pokazil translator? :D
Ale jeho vôliči dostanu socialne balicky a par sicialok, invalidnych a starobnych dochodokov navyse. :D CO tam po statnom rozpocte, financiach a buducnosti nasich vnukov. :D Dolezite je kradnut teraz. :D
Uz sa Ti kazi translator. :D
Moja tupota sa prejavuje tak, ze vytacam do nepricetnosti zadubenych SMracikov? :D Och, tak to za tu tupotu potom dakujem bohu. :D
Zabavne, ze sa na tan acohentizmus vyhovarate prave Vy dezolati. :D
Ano zaplatim, ale po poriadku. :D Najprv ste kradli VY Smeraci, takze najprv vrat Ty 60 miliard za FIca a ja to potom vyrovnam za Matovica,
Ze chapes. :D Tak to bol dnes najlepsi vtip, co som cital. :D Chapavy Smerak, riadny oxymoron. :D
Ale je. :D Je to ten nejlepdsi dokaz debility a stupidity Smerackych vôličov. :D
Odporúčame