Jasne, nemozes sa hnabit za to, ze si Smerak. :D Ty smradoSmerakov len propagujes, ale nie su smradoSMerak. :D
TOlko paradoxov, ale v Tvojom multivesmire to asi tak funguje. :D VIdim, ze som Ta vytocil riadne, ked si tak vypenil. :D
Jasne, nemozes sa hnabit za to, ze si Smerak. :D Ty smradoSmerakov len propagujes, ale nie su smradoSMerak. :D
TOlko paradoxov, ale v Tvojom multivesmire to asi tak funguje. :D VIdim, ze som Ta vytocil riadne, ked si tak vypenil. :D
Preco by malo Teba pricviknut? :D
Neviem co je to neoracuje. :D To Vy Smeraci mate taku silnu alergiu na pracovne navyky, ze mas problem spravne napisat pojem PRACA? :D
Rumcajz Rumcajz
Prezývka: Rumcajz
Mesto: Bananistan
Príspevkov: 3672
Nech sa paci, dokaz som TI dal. :D
Ty nie si SMerack? Ty si lietadlo. :D Mna neskutocne zabavaju chudaci, ktori sa este za seba aj hanbia. :D
Dan za tupotu Smerakov nemozeme mat. :D Dane platia len pracujuci a tak by to na SMerakov neplatilo. :D
Ale ved som TI napisal, ze najlepsim dokazom zadubenosti Ficovych volicov si Ty sam. :D Pozri sa len do zrkadla. :D Ak klamem, preco mi nevies oponovat, ale len zuris a penis ako bublifuk? :D
Aha, takze Ty nic nedas, je TI dam dokaz v cislach a ja som klamar? :D
Chlapce, dal som Ti viac ako si chcel. :D Preto penis jak bublifuk. :D
To by ste sa Smeraci potom nedoplatili. :D
On je ten, co pracuje. :D Lebo tato Ficovlada moze zobrat peniaze len tym, co ich zarabaju. :D Teda nie Vam ich vôličom, ktori mate alergiu na pracovne navyky. :D
A to mam byt smadny len preto, lebo vytacam zadubenych Smeracikov? :D
Ved si nim Ty. :D
Nie 30 ale 60.
Stale na neho cakam. :D Kde ho mas?
1,3 milióna nepracujúcich vôličov. :D
Nie su Rumcajs, ale vytoceny Smeracik s alergiou na pracovne navyky. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
To, ze ste kradli dokazuju cisla, nie nejake slovka. :D
An suhlasim s tym, ze si len spinavy SMeracky klamar. :D Nemusis sa tym chvalit. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Doakzuju to cisla. :D
Ozaj rozsudok o rozkradani Matovica je kde? :D
Az Ty zaplatis za tu svoju. D 60 miliard Ficovych rozkradaciek. :D
No a ako dezolat si sa nemusel hned podpisat. :D
Vidim, ze som Ta zase vytocil Smeracika dubacika. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Toto je dokaz o tom, ze ste Smeraci kradli. :D 60 miliard zmizlo a nikto nevie kam. :D
Odporúčame