Cize Vasa hlupost sa fantasmagorie sa daju vysvetlit? :D Preco to nedokazete?
Cize Vasa hlupost sa fantasmagorie sa daju vysvetlit? :D Preco to nedokazete?
Samozrejme. :D Len sa nam na to vyskladali zidia cez zarizovany majetok. :D
Tym si sa nepochvalil. :D
Ake duchaplne z Tvojej strany. :D Pastovat ako Matovic. :D
Samozrejme, ze nie si moj rodic. :D Ved hlupost sa nemnozi len tak. :D Vy sa totiz mnozite delenim. :D
Cize uz Vy dezolati idete urcovat, co ja mam robit? :D Ozaj, nikto Vam trollom nevysvetlil rozdiel medzi pisanym slovom a hovorenim? :D
V jednom prispevku si dokonca napisal smajlik. :D To si sa musel velmi prekovanat. :D
Jeden prispevok, no a tolko komplexov z Vasej stranu voci mojej osobe. :D Vidim, ze dnes sa mi dari vytacat Vas trollov do nepricetna. :D
Samozrejme. :D Urcite to teraz lutuju a zbozne cakaju na Putinove tanky, az ich oslobodia. :D
Ale Ty nie si moj rodic. :D MOzog sa u Vas dezolatov doraba? Asi preto nim velmi neoplyvate. :D
TO som si vsimol. :D U dezolatov sa nedostatok inteligencie komplenzuje mnozstvom penisov. :D Akurat, ze im rastu na hlave. :D
Ale to je zvyk pre ludi, co pracuju, teda nie pre Vas dezolatov. :D
Skus si precitat, co som napisal, lebo evidentne mas s tym problem. :D
:D Strasne ma tesi, kolko casu a pastovania venujes mojej osobe. :D BUdes mat zo mna este aj nocne mory. :D A mozno sa kvoli mne aj pocikavas. :D
Skoda, ze sa nerozjasnilo Vam dezolatom. :D
:D Chlapce, z Teba doslova srsia komplexy, ktore mas z mojej osoby. :D Nedas to na Stanleyho? :D
Keby Vas dezolatov na socialkach a invalidnych dochodkoch nemusel zivit, tak by si mohol dovolit viac. :D
JE zabavne, ked mas prave Ty 108 prispevkov a z toho je 107 venovanych mne a opastovanych touto definiciou, ktora na teba pasuje dokonale. :D
Inak je krasne, ze tam mas 108 prispevkov a z toho je 107 opastovanie toho, ake mad zo mna komplexy a ze si Troll. :D
Dole si sa prekonal. Napisal so smajlik. :D
Vidim, ze ako troll si neskutocny. Matovic by mal z Teba radost. :D
Vidim, ze som Ta trolla strasne vytocil, ked sa svojim trollizmom musis chvalit. :D
Vy dezolati a paraziti si posielate dochodky, invalidne a socialky na ucty do bank? Ved to by sme museli urobit my pracujuci. nie VY.
Odporúčame