Z mimovladky? :D Myslis tej kde robil FIco, ked ho platil Soros? :D
TO, ze VY zijete z nascih dani je v poriadku? :D Preco mas alerigu na pracovne navyky? :D
Z mimovladky? :D Myslis tej kde robil FIco, ked ho platil Soros? :D
TO, ze VY zijete z nascih dani je v poriadku? :D Preco mas alerigu na pracovne navyky? :D
Uz si to opastoval treti krat. :D Zacinas teda trollovat? :D
Presne tak. :D Dezolati tu trolluju jedna radost. :D Ziadna diskusia, len sirenie klamstiev a propagandy. :D Krasne to pasuje na Putinovych privrzencov. :D
DAkujem, za zdroj. :D Krasne to pasuje na dezolatov a privrzencov Putina. :D
Drogy su len pre Vas dezolatov? :D
Cize u Vas propagandistov a dezolatov to nie je nic nove?! :D
Prave som sa dolu dozvedel od dezolata, ze ked pracujete za minimalnu mzdu, tak je to iste ako ked poberate socialku. :D Uz sa dezolatom ani necudujem, ze svoje prizivovanie na nas pracujucich nazyvaju nejakou pracou. :D
Preco radis ostatnym to, co sam nedodrziavas? :D
Uz druhy prispevok venovany mojej osobe. :D Vidim, ze dezolati sete spustili poplach. :D
Vy dezolati nazyvate sirenie Putinovskej propagandy nejakou debatou? :D
Dokonca si mi spocital prispevky. .D Som rad, ze vies pocitat skoro do 50. :D Pre dezolata Vasho razenia je to velky uspech. :D
Musim zivit napriklad TEBA. :D Parazita a prizivnika na socialke. :D
Inak VY dezolati nepoznate pojem MINIMALKA? :D VEd je to mzda. Aj ten co dostava minimalu, musi Teba zivit. :D
TAkze ano, to ze spominas Svejka zase dokazuje, ze si vdaka internetu majster svetla. :D Neopastujes nejaku mudrost, ked uz nemas argumenty? :D
A ta pomlcka uz nebola preklep? :D Teba fakt nikde nezamestnaju. :D
Vy paraziti a prizivnici kontrolujete tych, ktori na Vas pracuju a aivia Vas? :D Typicke pre komunistov a neonacistov. :D
On sa venuje propagande a dezolatstvu. :D Na pracu ma totiz alergiu. :D
Este napis v ktorych. :D Tych Kremlobotich? :D
Chudak Putinko, nehnutelnosti ma vsade po svete, ale nepustia ho tam. :D Ake smutne.
Naozaj, ved teraz si zase ukazal, ze mas problem to pochopit. :D Myslenie evidentne nie je Tvoja silna stranka. :D
Ale ved napisal pravdu. O Putinovi. :D
Velmoc sa o svojich obyvatelov stara. :D Z Ruska utiekli dva miliony dospelych muzov pred mobilizaciou. :D Ako to moze byt velmoc, ked odtial ludia utekaju? :D
Zakrslý saso pyta peniaze od Ciny. :D Putinko sa totiz topi v dlhoch. :D
RF je velmoc, dalsi dobry vtip. :D Preco potom nedokaze vyhrat na Ukrajne? :D Taka velka velmoc a ma take problemy?
Ukrofasisticky rezim opisujes, zle Putinofasisticky uz nie? :D Cim to asi bude?
Odporúčame