No ja ich bohuzial musim zo zakona zivit cez dane a odvody a oni sa nazeru cez FIcove socialne balicky a invalidne dochodky. :D
No ja ich bohuzial musim zo zakona zivit cez dane a odvody a oni sa nazeru cez FIcove socialne balicky a invalidne dochodky. :D
Strach, ved dolu si napisal vtip, ze vies mysliet. :D
SAmozrejme. :D SMeraci uz ukazuju, co ich zaujima. :D Nie ekonomika, nie skolstvo, nie zdravotnictvo. :D Ale prokuratura, aby SMeracku mafiu uz nemal kto pozatvarat. :D
Ty myslis? :D Tak to je najlepsi vtip ktory som dnes cital. :D
Mysliaci dezolat je riadny oxymoron. :D Ale Vam to nevadi, ved Vy dokazete paradoxy akceptovat, nie vysvetlovat. :D
Takze chlapce, ked som bol mladsi, tak som takych ako Ty scamoval. :D
Ja si len pockam kolko dedin odkanalizuje dezolat Taraba. :D Toto ho zlomi. :D
Ale ako inak by sa mohol dezolat vyjadrovat? :D Pretoze mu nenadavas, tak Tvoje prispevky ani nevie pochopit. :D Musis sa znizt na jeho uroven, aby to pochopil. :D
A preco tam nejdes bojovat Ty? :D Rusky pripagandist a dezolat? :D Ty si musel v 1968 mavat a vitat okupantov, ze?! :D
Ale co potom s Vami dezolatmi? :D Nerozpuci Vas od zlosti, ze ten Vas vesmir odletel prec? :D
Moskva by mala byt hlavne mesto EU? :D A to si na to ako prisiel?
Samozrejme ze ma boli, ked Ta musim zivit. :D Ja by som radsej daval peniaze svojim detom, ako Vam dezolatom na socialky a socialne balicky. :D
Ja som si to vsimol uz davnejsie. :D Napriklad za COVIDU. :D VIes kolko tu bolo zrazu odbornikov na infektncne repsiracne choroby? :D Pastovali mi tu americke studie, ktore napastovali do Google translatoru a ten im to prelozil presne s opacnym kontextom. :D Ale nevadi. :D
Tito ludia nevedia ako internet funguje. Takych hlupakov odrbe hocijaky scamer. :D A potom sa cudujeme, ze dezolati placu ako im niekto vykraol konta, ukradol fotky, zablokoval pocitac, alebo si z nich robi srandu. :D
AKo pisem, internet je pre nich zivotu nebezpecna vec.
:D Este ani opastovat to nevies poriadne. :D POtom Ti z toho vyjde takyto vyplod, ktory nema ani hlavu, ani patu. :D
Ako chces zachranovat slovensko, ked nas cakaju 4 roky Ficovlady a defraudacie? :D Ved to by sa musel z FIca stat kajucnik. :D
Ale dezoatom a mentalnym obmadzencom to imponuje. :D
Viem toho napisat vela. :D A ako vidim, Vas dezolatov to vytaca do nepricetnosti. :D Uz mi venujete samostatne prispevky. :D
No a ze to nechapete, ako imbecili je od Vas velmi prekvapiva sebareflexia. :D
MIly dezolatik a trollik. :D Akurat zabudas, ze my sme neboli napadnuti neonacZistom Putinkom. :D
Poniektori ano. :D Poniektori su len poplateni. Su to ludia, ktori pred 5 rokmi este ani netusili, co je to internet. :D Dnes uz maju facebooku, telegramy a instagramy a su z nich odbornici na cely svet a majstri svetla. :D Pre tychto ludi je internet zivotu nebezpecna vec. :D
Parazit a prizivnik hovir pravdu. :D Ty chlapce zijes fakt v divnej dimenzii a multicesmire. :D Takom tom vlastnom. :D
VIes o tom, ze Madarske sa topi v dlhoch a EU ho zachranuje? Oni ani nemaju na to, aby pomahali Ukrajincom, lebo nemaju ani na to, aby uzivili samych seba. :D Inak toto caka aaj nas vdaka Ficovi.
Ako by mohlo mmadarsko dodavat zbrane UA, ked sa vdaka Orbanovej defraudacii topi v dlhoch? :D Ved nemaju na to, aby prezili vo vlastnej krajine, nieto aby podporovali inu. :D Vies o tom, ze im EU dava fondy na dlhy?
TO o tom snivani pisete VY dezolati a milovnici Putina, ktori snivate o vlastnom multivesmire, kde Putinko komunista zachranuje svet? :D
Odporúčame