Je zabavne, ked Vy dezolati a privrzenci nacizmu, ci komunizmu idete komentovat korupciu, ktora je zakladom ideologii ktore vyznavate. :D Korupcia je u Vas smerakov vlastne pracovna metoda.
Je zabavne, ked Vy dezolati a privrzenci nacizmu, ci komunizmu idete komentovat korupciu, ktora je zakladom ideologii ktore vyznavate. :D Korupcia je u Vas smerakov vlastne pracovna metoda.
Orbanko, ako Putinov nohsled si musel riadne hryzt do toho parazitickeho jazyka. :D Defraudat madarov je totiz znamy svojim nacionalistickym debilizmom. :D
Nemá bývanie, nemá vraj ani mobil. :D A tomu aj verim, lebo potom co ho natacali a ponahravali kade-tade a jeho svinstva je plny internet, si uz dava pozor. :D Je to typicke pre mafiana. :D
Mensie tresty pri korupcii a drogach. :D Krasne. Nemali by sme korupcnikom a dealerom nakoniec este aj platit? :D Nejaký socialny balicek, alebo statnu rentu. :D
Putin nema dvojnika. :D Takyto skaredy, paraziticky a sprosty ksicht by nikde nenasili. :D Taka papluha a prasivec jak Putinko sa neobjavuje na svete casto.
Fico musi nakrmit svojich volicov na ukor nas pracujucich. :D Ved ho zachranili pred sibenicou, tak sa musi odvdacit. Nejaky ten 14-15ty dochodok nebude? Novy socialny balicek pre nepracujucich a pre nas pracujucich nove dane. Aby bolo z coho kradnut.
Inak si staci pozriet stranky profesie. Hladaju kopu programatorov. Platy od 2000 euro a vyssie. :D Kto schopny by tak isiel ucit za ucitelsky plat? Jedine zeby este skola ponukala svojim zamestnancom moznost si privyrobit v tretom sektore a podporovala ich v tom.
Asi o tom, ze mladez aj zaujem ma, avsak problem je skor s tym, kto ju to ma naucit. :D
Problem je asi v tom, ze nase skolstvo sa Komenskeho pristupu venuje, len ako maturitnej otazke. :D
Hodnotenie ucitelov podla ich pristupu k vyucbe neexistuje, su na to tabulky. Ziadna spatna vazba, ci pedagog nieco deti naucil, alebo len si svoje oducil. Ucitelia by mali vzbudzovat u ziakov zaujem a hlad po vedomostiach. Existuje takych mnoho, avsak nie su adekvatne motivovani. Proste nevyskakuj z radu, oduc si svoje ako za pasom a dalej sa nestaraj. Vtedy budes dobry. :D A s takym pristupom sa nemozeme cudovat, takymto vysledkom.
Mozes mi vysvetlit, ako sa da pochopit dezolatska hlupost vo Vasich prispevkoch? :D
Pokial si vsimam, tak ma Fico stvrtu vladu. :D Ale vysledky je zodpovedny zasie niekto iny? :D Mas nejaku kratku pamat.
Azijske krajiny nemaju problem ani s nosenim rusok, co je u Vas dezolatov velky problem. :D Ale tam to uz akosi neporovnavas. :D
Anglosaska skolska kultura je co? :D Neboli tie otazky nahodou vedomostne?
Skor im Smeraci vymyslia nove ministerstvo. :D
Takych ste si Vy volici Smeru vychovali. :D Ked cakate len na socialne balicky. :D
Asi preto chodi Fico poza ploty, aby mu nikto frnak nerozbil. :D A ked sa ho opytaju, kedy pojde sediet, tak utecie a potom si na poduju fabuluje, ako komu strieksal mokrou rukou po papuli. :D "Hrdina" bradavicnaty. :D
Takze pocas minulych rokov ste Vy dezolati nerobili ziadne protesty? :D
Cize ked spolu s FIcom komunisti a neonacisti oslavovali 17.november, tak si tam bol? :D
Skutocnych agentov? :D Myslis Fica, co nakupil americke stihacky? Alebo co pripravoval obrannu zmluvu? Alebo myslis Garbara, Ficovho ideologickeho propagandistu? :D Je pravdou, ze Putinko u nas uplaca velmi vela trollov, akurat dezolati mu robite propagandu zadarmo. :D
Ano EK varovala, lebo FIcovi a jeho kamaratom stopne fodny, pricom Vam dezolatom potom bude masirovat mozocok opacne. :D
Odporúčame