Je zabavne, ako pastujes definiciu toho, co tu sam predvadzas. :D
Musel som Ta trolla strasne vytocit, ze sa chvalis trollovanim. :D
Je zabavne, ako pastujes definiciu toho, co tu sam predvadzas. :D
Musel som Ta trolla strasne vytocit, ze sa chvalis trollovanim. :D
Preco by som mal byt vytoceny? :D Len sa smejem na tom, ako sa chvalis tym, ze si troll. :D
Konecne nieco, co si neopastoval. :D DLho si nad tym rozmyslal, ze? ! :D
TO, ze naplnas do bodky definicuu trolla TI nevadi? :D
Prelozit do slovenciny to nechces? :D Lebo sa asi pokazil translator. :D
Piaty prispevok k mojej osobe z dielne dezolatov. :D Chudaci musite mat zo mna obrovske komplexy. :D Taky Stranly sa nedokaze ani vykoktat, len pastuje a chvali sa tym, ze je troll. :D
Inak nie je smutne, ze Ty parazit sa navazas do mna hostitela, ktory Ta zivi? :D
Hmmmm, strane duchaplne z Tvojej strany. :D Len Ta chudacika nenapadlo, ze prave toto Tvoje konanie naplna definiciu trolizmu. :D
Dovtedy, dokedy to Vas trollov a dezolatov bude vytacat. :D
TO si fakt doteraz nepochopil, ze sa na Vas a Vasom dezolatizme bavim? :D
Naco by sa bili? :D Zelensky moze byt rad, ze z Madarska neodide s pasomnicou zvanou Orbi. :D
Vidim, ze som Vas dezolatov vytocil do nepricetnosti. :D
TEsi ma to, a zaroven Tvoja sebakritika seba ako trolla ma to prekvapuje. :D
Ano, stale ma to tesi, ked vytocim dezolata a trolla tak, ze mi nevie oponovat a radsej sa venuje mojej osobe. :D Mam to ako zarez na pazbe. :D
Cize Ty ako troll, mna obvinujes z toho, co Ty sam robis? :D
Inak Tvoje prespievky krasne naplnaju definiciu trolla. :D Necakal som, ze budes k sebe tak sebakriticky. :D
Ak by som bol troll, asi tu pastujem presne co VY. :D Zarucene informacie z Kremlobotich webov. :D Pripadne by som pastoval definiciu trolla, ako troll Stanley. :D
Musel som ho riadne vytocit, ked sa dokaze prejavit len Copy a Paste. :D Cely je roztraseny od zlosti. :D
Az potom, co si Ty utries tu penu okolo ust. :D
Ale velmi ma tesi, ako sa mojej osobe venujes. :D Vidim, ze mas zo mna obrovske komplexy. :D Ale nie si sam. Je Vas tu dezolatov a trollov ovela viac. :D
Je zabavne, ked to napises Ty. :D Ktroy si tu asi tak 20 krat opastoval definiciu, ktora na Teba pasuje. :D
A preco by som mal chapat prejavom debility a hluposti v prispevkoch dezolatov? :D Ty tomu evidentne chapes. :D
TO je krasne, ako a svojim trollovanim a dezolatizmom chlvalis. :D Uzasna vec. :D
HUraaaa. :D Vidim, ze mas zo mna ine komplexy, ked sa priznavas k trollovaniu. :D
Obdiv za to, ako zdefraudoval vlastnu krajinu. :D VY dezolati prechovavate obdiv k zlodejom a defraudantom? :D
Odporúčame