Orban je slusny clovek? :D Preco potom na madaroch parazituje a nikdy nepracoval v zivote? :D
Orban je slusny clovek? :D Preco potom na madaroch parazituje a nikdy nepracoval v zivote? :D
Vemi rad sa s Tebou strenem. :D Zajtra 9:00 Bosakov dom v Presove. :D Co Ty na to?
Osmy krat. :D Cize zase sa chvalis svojim dezolatskvom a trollovanim? :D
Cize sa chvalis tym, ze si troll. :D Je to velm krasne, ale tolko sebareflexie som od Teba necakal. :D
Taku dlhu kolonu tankov z Bieloruska na Kyjev si nevidel? :D
Cize Kyjev je tiez vychod Ukrajiny? :D CHlapce Ty ako dezolat rad krutis fakty? :D
Odkedy je Kalinak pri moci, zacal tu na Slovensko chodit poriadny matros. :D
Na vychode Ukrajiny nezila prevazna vacsina rusov, je to halucinacia. :D VAS VYMYSEL A FABULACIA. :D
Vychod Ukrajiny napadol Putinko svojimi vojacikmi.
Asi by to chcelo, aby si pozrel mapu a nie vlastne fabulacie. :D
O biolabakoch uz nehalucinujete? :D
:D Je zabavne, ked volici Fica a jeho socialnych balickov, 13tych dochodkov, zvysovania socialok, inym nadavaju do volicov z osady. :D Nekritizoval nahodou Mazurek, ze romovia zneuzivaju Ficove socialne balicky? :D
Opastoval si to smiedmi krat. :D
Krasne naplnas definiciu trolla. :D To sa akoze chvalis, ze si troll? :D
Samzorejme. :D Na dezolatskych videach. :D Akurat nie v realite. :D Takych videi TI narobim tisice. :D
????????????????????? Cie ZElensky napadol Rusko? :D Nie nahodou Putinko napadol Ukrajinu? :D CHlapce Ty si z ktoreho mesiaca spadol? :D
Opastoval si to siesty krat. :D Takze trollujes?! TO sa tym akoze chvalis? :D
Uz mame smradoFica, nevsimli ste si to dezolati? Alebo Vo Vasem vesmire je to inak? :D
Uz si to opastoval piaty krat. :D Takze krasne naplnas definisu trolla. :D
JE zabavne, ked dezolati pisu o slusnosti. :D
Z coho by som sa ja mal vyvinovat? :D Ze Tvoj milovany Fico bol plateny Sorosom? CIze dlhoprstost FIca je dokonca moja vina? :D
Staci mi navstivit tieto diskusie na pravde a ste tu vsetci. :D Nepracujuci a parazitujuci dezolati. :D
No je faktom, ze ten komediant chodi po svete. :D Kym chudacik komediant Putinko musi sediet doma. :D Aby ho nezavreli. :D
Opastoval si to stvrty krat! :D
Zacinas naplnat definiciu trolla. :D
:D Ale ja som si vsimol, ze Fico narovbil Vam nepracukjucim socialne balicky. :D Vlaky zadarmo. :D Nie pre nas pracujucich. :D JAsne, ze to ovladam. :D Ved sledujem ako Vas musim zivit. :D
Odporúčame