Ale ved Putinka nepozvali. :D To Vam trollom neprezradili? :D
Ale ved Putinka nepozvali. :D To Vam trollom neprezradili? :D
To je fakt. :D Vy komunisti v defraudacii a rozkradani nemate konkurenciu. :D
Je to len proti takej logike, ktora je postavena na laske k Putinkovi. :D Cize proti dezolatskej logike, aj ked je pojem dezolatska logika vlastne oxymoron. :D
A co im branilo kupit si byt v strede bytovky? Kupia si byt na prizemi, aby nechodili po schodoch a potom placu, ze maju zimu. :D
VYmysli socialny balicek pre svojich volicov. A my ostatni to zaplatime.
Len sa smeje nad Sutajkom. Amater a diletant. :D Asi im tam ostal z Matovicovej vlady. :D
Presne tak. Aby bol ministrom do konca zivota. Jak Putinko prezidentom. :D A potom tu mozeme vyhlasti kralovstvo Smeracke. :D
Smracka mafia sa cini. :D Sutaja musia mecenasi chvalit do nebies, ze im vybavuje beztrestnost. :D
Ale ved u Smerakov je to bezne, tak preco Ti to vadi? :D
Este na ten dom nema. :D Musi platit odvody a dane na ktorych potom parazituju a prizivuju sa SMeraci a ich volici. :D
Asi ano. :D Konecne by totiz Fico so Surajom prvykrat o mignratoch neklamali. :D
Zaplatit tolkym policajtom akciu a priplatky na to, aby si chytil NULU? :D
Tebe sa to zda ako uspokojivy vysledok? :D Smeraci evidentne nie ste narocni na vlastnych politikov. :D
TO je fakt. :D 5,9 percenta mladych ludi to ma v hlavach popletene s tym suhlasim. :D Nikto mentalne zdravy by totiz Smerakov nevolil. :D
No ste to stale VY dezolati. :D
Ked TI staci, ze si si prave niekde nieco precital a ani neoveroval, ci je to pravda, alebo vymysel. :D
TOto je Vas problem, uveris kazdej sprostosti ktoru najdes na internete. :D
Takze ste dost nevedomi a mentalne obmadzeni, ked si nechas takto gumovat mozocek internetom. :D
Bohuzial. Mladi ludia nevidia dovod preco by mali otrocit a pracovat na parzitov zo Smeru. Preto utekaju prec.
ON este ani raz nepovedal pravdu. :D PReto ho vymakli pritom ako klame. :D Je to znamy fabulator a Hoaxista po celom SLovensku. :D A Ty toho dementka este opastujes? To si si sam teraz nakladol a poriadne. :D
Keby som znal, že na vychodze take dilina jak Ty, ta by som še začal i haňbic za to, že som stadzi.
Naco ideš spac, šak rano aj tak nestavaš, bo socialku ci Fico pošle domu. :D
Inak ho za jeho klamstva uz aj odsudili. Pravoplatne. A zacal klamat este aj o tom. A naivac sa mi pacilo, ze ten dezolat ani nezil na Slovensku, ale uteral zadku v Anglicku. :D
Ano, ale to ma s Tebou asi taku suvislost ako disidenstvo s Babisom. :D Danny Kllar je len klamar, fabrikant a halucnator. :D Jeho klamstva uz boli niekolko krat dokazane. Iba idioti tomu panacikovi veria,.
https://www.startitup.sk/danny-kollar-klamal…
A to mu dali este aj naramok. :D
Alebo mas vlastne pravdu. Zase raz ukazal, co je za hlupaka a fabulanta. :D
Odporúčame