Inak sa mi paci, ked dezolati nazyvaju niekoho bez mozgu a pritom sami ani netusite, co ten pojem znamena. :D Rovnako ako pojem praca, ci platenie dani. :D
Inak sa mi paci, ked dezolati nazyvaju niekoho bez mozgu a pritom sami ani netusite, co ten pojem znamena. :D Rovnako ako pojem praca, ci platenie dani. :D
Keby sme plakali, asi Vas SMeracikov tak nevytacame do ruzova. :D
VIdim, ze Putinovi dezolati sa aktivizuju aj tu. :D Kopka samozvanych odbornikov, ktori musia z tej mudrosti poberat invalidne dochodky, pkedze praca je pre nich podradna cinnost. :D
?????????? Ale ved sa k tejto ubohosti uz vyjadril Vas milovany plesaty Putinko. :D A samozrejme na vine je zase niekto iny. .D
TO Vam dezolatom uz hrabe riadne. :D Mimochodom, invazia Izraela do Palestiny je rovnaka ako invazia RuZZka na Ukrajinu. :D Ale to chce asi viac bodov IQ aby si to pochopil. :D
Fico to poskladal rekordne rychlo. :D Zlodeji, mafiani a paraziti sa totiz vedia rychlo zorganizovat. :D
Za nim stoja tak akurat dezolati a otom mecenasi od oligiarchie. :D
Nejako si pleties pojmy. :D On pisal o stranach, nie o vobach. :D Ak ceptujeme fakt, ze ste VY nepracujuci ludia prevolili tych, ktori dane platia a pracuju. Je to v demokracii bezne. Akceptujeme to. Ale zeby sme teraz museli Vas komunistov a neonacistov nazyvas demokratmi, tak to je asi divne. Mate teraz moznost sa prejavit. Len to skuste tak, aby ste nas zase nezadlzili, nedvihli dane, neokradli, nezdefraudovali a nerobili socialne balicky, ktore budu musiet zaplatit pracujuci, ale nic z nich mat nebudu. Je to take takze? Alebo prave preto su Smeraci v politike?
Mal 110 kauz a z toho 59 zastavil, pricom podal 12 zalob? To je spolu 71 kauz. A ten zvysok este akoze len "vysetroval"? (ako zamiest!) :D
Proti tomu nic nemam. :D Kus mi je len smiesno, ze ho odsudil kokainovi sudca, ktoreho policajti chytili so zbranou a kokainom, ktory odnasal od syna, aby to zlikvidoval (comu aj celkom verim), pricom sa mu nic nestalo a dokonca sa skutok nakoniec nestal. :D
Co tak zalozit Vecne Opozicnu Stranu. :D Taka strana by nemala zaujime s nikym vladnut, lebo by v stanovach strany bolo, ze musi byt vecne v opozicii a nebude sa nikdy uchadzat ani o zlozenie, ani o clenstvo vo vladnej koalicii. :D OTzka znie, kto by chcel robit politiku z principu a nie pre prachy, ktore moze kamaratom rozdavat?! :D
Zlodeji sa medzi sebou stale vedia rychlo dohodnut. :D
Hmmm. Uz len chyba ministerstvo zbytocnosti a parazitizmu. :D TO by k nasim politikom aj celkom pasovalo.
Je pravda, ze korupcia polozila Meciara. Ale nie Sorosova, ale jeho vlastna. :D Komunisti a STBaci ktori sa zhrkli v HZDS si zacali rozdelovat statny majetok v privatizacii. Meciarovska privatizacia bola bohapusta rozkradacka. Potom to pokracovalo agentom KGB Hascakom, ktory studoval v Moskve ako komunisticky prominent. Dalsia rajzovacka. No a tak za Fica, ale to uz nebolo co privatizovat, tak rajzovali a rajzuju na EU fondoch. Je preto zabavne, ked komunisti a STBaci zhadzuju svoje dlhe prsty a zlodejinu na nejakeho stareho Sorosa. :D
Pleties si smutneho muza s Conchitou. :D Viac hanby ako za Smeru uz SLovensko nemoze zazit. :D Ale ked sme prezili FIca 3 krat, prezijeme ho aj stvrty krat a potom mozeme povedat, ze uz prezijeme vsetko. Aj atomovu vojnu. :D
To preto, lebo zase on dostal instrukcie a peniazky z Kremlotrolej farmy. :D Ako dezolat mal povinnost reagovat. :D
CHudak stary Soros. :D Na stare kolena mu ostalo podla degeneratov este aj riadit svet. :D
Smutne je skor to, ze taketo institucie existuju. :D Smeraci a ich predchodcovia si narobili kupo teplych miesteciek. :D
Je podlozene to, ze FIca platil Soros. :D Cez Open Society Foundation. Nie je to zabavne, ze Smeraci a hlavne FIco sa vyhovarate na Sorosa? Taktiez Orban od neho pytal peniaze. :D FIca nahrali na Bodorovej chate.:D Nahrali ho v Gorile na Vazovovej s Hascakom. :D BYval u Basternaka a hoci u Matovica zistil danovy podvod u Basternaka ziadny nenasiel?! :D Nie je to zaujimave?
Tak som sa davno nenasmial. :D Nejaky ujo tam cosi rozprava. A to je akoze co? Ty chlape z dezolatskeho videa ides robit nejaky argument a fakt? :D
Ale treba pozdriet na opacnu stranu barikady. :D Oligiarchia, mafia, nepracujuci ludia a teda aj statni uradnici sa tesia. :D Bude nove ministerstvo, nove socialne balicky, no akurat si to asi odnesie nejaky novinar a statny rozpocet. :D
Odporúčame