Vsade tam, kde si reagoval na niekoho, kto ho kritizoval. :D
Vsade tam, kde si reagoval na niekoho, kto ho kritizoval. :D
AK by sa nebali, asi by tam isli. :D TO je to iste, ako ked ma Ty nepracujuci a prizivujuci sa Smerak nazyvas parazitom len preto, lebo ja narozdiel od Teba dane platim a chodim do prace. :D
AK chces niekomu ukazovat zrkadlo, asi by si ho mala otocit inde, ako na seba?! :D Alebo to SMerackeho inteligenta ako Ty ani nenapadlo?
No mily trollik, ja sa zivim pracou. :D Netusis co to je? Vy SMeraci na to mate alergiu? :D
Smeraci by aj TREST SMRTI zaviedli. :D Ale to az potom, ako pripravia zakon o tom, ze musia byt vecne pri moci. :D Na sposob Putina, preto k nemu Fico vzhliada ako k idolu. :D Ak zakon SMRTI, tak len v SMerackej verzii.
Vlastne uz to robia. SMeraci lijkviduju pracujucich. :D
SmradoSMeraci maju stale nove a nove vysvetlenia svojej zadubenosti. :D TO je dokazom toho, ze myslenie im velmi nejde, ale zato vymyslanie im ide perfektne. :D
DOle mi jeden tupec napisal, ze vraj Blaha je inteligenyn a fundovany clovek. :D Tak som sa uz davno nenasmial. :D Fundovany z mojich dani. :D
Skus polopatisticky. :D Odkedy Vma statnym uradnikom nosi Kalinak matros, tak Vam uz nie je rozumiet. :D
Smeraci maju plno kostlicvov. :D Nehanbia sa za nich, lebo cim viac ti kostlivci vyskakuju na verejnost, tym viac Fica jeho volici miluju. :D Ficovi totiz narastli preto take dlhe prsty, lebo za to moze Soros. :D Chudacik Fico hranaty, on vlastne nemoze za to, ze kradne, defrauduje, ci paktuje s mafiou, ktorej vrazdy potom zameta. :D Na vine je stale niekto iny. Rovnako to maju jeho volici pri Putinovi. Putin zacne vojnu, ale na vine je USA a nejaky kolektivny zapad. :D Proste ich milovani politici aj ked im nakadia na hlavu a urobia z nich blbcov, tak laska k nim je u volicov Smeru silnejsia, ako myslenie. :D
VEd ako pravnik pracoval pre Sorosa. :D Nakupoval americku vojensku techniku. Pripravoval obrannu zmluvu s USA, co vybavoval sponzorske pre SMER u Hasacaka z PENTY. :D Ale to volici SMeru nevedia, v ich dimenzii a vesmire sa nieco take nestalo. :D
https://www.youtube.com/watch?v=qOpmWMFP1bQ
Toto tu je nahravka z Bodorovej chaty. :D No co nam k tomu Smeracik napises? :D Ze ju zmanipiuloval Soros? Alebo ze tam Fica Soros dotiahol a potom ho nahral? :D Alebo nemoze za to Soros, ze je BOdor zrazu taky s Ficom kamarat? :D
VIes, co je Tvoj najvacsi problem? :D FIco TI kadi na hlavu. A Ty namiesto toho aby si uhol, otvoris usta a zaklonis hlavu. :D A potom sa nas ostatnych snazis presvedcit, ze to co Ti FIco vykadil je nejaka chutna cokolada. :D Si dalsim dokazom toho, ze volci Smeru su zadubeni. :D
A ani vtedy to neje schopny pochopit. :D Cakat od volica Smeru, ze nieco pochopit je zbytocne. :D ON chape len tu svoju lasku k hranolke. :D
Ale juniorik to nepocul. :D SMeraci totiz radi ignoruju fakty, ktore im nepasuju do propagandy. :D Napriklad Fica na Bodorovej chate, ci jeho nakupy americkych vrtulnikov, pripadne pripavu obrannej zmluvy s USA. :D
Ako by inak pozametali ten bordel, co tu narobili? :D Uz ked FIco dostal z basy Kocnera, musi aj Zsuzuovu. :D Ved ide len o to, aby Smeraci neskoncili v base. Inak by nam uz Ficko spieval tak ako Meciar. :D
S PENTOU to mam pomylene? :D
A co toto? :D
https://www.youtube.com/watch?v=02JUTjxaeec
JE to nahravka s GOrily s FIcom. :D A ja to mam pomylene, lebo som Tebe SMeracikovi nakpal milovaneho Fica? :D Ano ste obmedzeni volici bez moznosti myslenia a nieto este kritickeho. :D
Vymyslas si sprostosti o liberalnom fasizme, ale ze ste SMeraci zmutovali z KOMUNISTOV na NEONACISTOV Vam akosi nevadi. :D
Ja mam doknca klacat na kolenach pred Vami? Ludmi parazitmi ktori zijete z miojich dani? :D VEd Tvoja socialka, ci dochodok nepadaju z neba. Ak ja skocim pod vlak, tak Ty umries od hladu, lebo Ta nebude mat kto zivit.
AK ma individum ako Ty nazve hlupym, beriem to ako poklonu. :D
Otazka znie, kto Vas tu potom bude zivit. :D Ved umries bez mojich dani od hladu. :D Socialka Ti z neba nepada, tak ako si SMeraci predstavujete. :D
Pre zmenu dam otazku ja TEbe. :D Skus mi napisat, kde a kedy pracovali politici ktorych tak propagujes?! :D
Skus to napisat tak, aby Tvojej halucinacii bolo aj rozumiet. :D Paraziti ste TI, ktori zijete z mojich dani a mate alergiu na pracu. :D
Odpovedat ciste z praktickosti. :D
Je zabave, ako VY Smeraci pisete o myslienkach, ci rozume a pritom ani netusite, co to je. :D
Ty trolik samotny, si zacal prekrucat. Napriklad platenie FIca Sorosom. :D JE neskutocne zabavne, ako dokazete FIcojedi a FIcosmradi obvinovat inych z toho, ze ich Soros plati. Ale ked niekto dokaze, ze Soros plati FIca, tak uz sa tvaris ze je to v poriadku. :D Lebo Fica moze platit Soros, Fico moze aj kradnut, aj defraudovat, lebo on to ma povolene. Od Vas, jeho milovanikov a volicov. :D
Porozumienie a chapnie su totiz rozumove schopnosti. :D A tymi volici Smeru neoplyvaju, inak by Fica nikdy nevolili. :D
Uz len prvym slovom si napisal ten najlepsi vtip. :D Smerak, co mysli. :D Fakt som sa neskutocne pobavil. :D
Ale toto tu jeho ciganstvo ma zabava najviac. :D Fico len otvori papulu a vypadnu vykaly.
Odporúčame