TAk co chlapci? :D Ked nam do 100 dni nezlacnie benzin, no a nebudeme mat lacne potraviny, tak sa ide protestovat? :D Ved dezolati sa pocas Ficovej opozicie nademonstrovali dost, kedze nechodia do prace a maju na to cas. :D
TAk co chlapci? :D Ked nam do 100 dni nezlacnie benzin, no a nebudeme mat lacne potraviny, tak sa ide protestovat? :D Ved dezolati sa pocas Ficovej opozicie nademonstrovali dost, kedze nechodia do prace a maju na to cas. :D
Az na to, ze zlacneju nepracujucim. Nam pracujucim dvihnu dane a odvody, aby mal Fico na socialne balicky pre svojich volicov. :D
Odkedy pred 6timi rokmi objavil internet, uz pozera len YT, pripadne za posledne 2 roky Telegram. :D Aj tupci sa totiz vyvijaju, inak by sa Smeracikovia nedostali ku korytku. :D
Moje pohlavie je ANTISMERAK. :D SOm clovek, ktory fackuje SMerakov a vytaca ich. :D A farbu si uz vyber sam. Ci budes vytoceny do ruzova, alebo do cervena, alebo nebodaj do modra, lebo to je chlapcenska farba. :D
Ozaj, nie je nahodou Blaha teply, ked mu este aj zena zuetakala? :D
Odkedy je nepracujuci volic Smeru a parazit na socialke normalny clovek? :D
Preco by mal verit halucinaciam ktore vznikli v Tvojej hlavicke? :D Podobne ako BILABAKY, alebo INFraziarice co dezinfikuju? :D
PN je pre pracujucich, nie pre Vas ludi na socialke. :D Zase si pleties poberanie socialky s pracou. :D Na tu mas alergiu. :D
Mily TaSunka, mas pocit, ze jedna tretina ludi na slovensku su paraziti a nepracujuci darmozraci voliaci Smer? :D
Mozno aj 300. :D ASi tak vedia pocitat Smeraci. :D
Znova klames a fabulujes! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
VY zlodeji a paraziti ste vdaka FIcovi urobili z 50 miliardoveho dlhu 113 miliardovy. :D Ani Meciar spolu s Dzurindom nas tak nevykradli, ako Fico.
AK by Caputova bojkotovala referendum ktore bolo postavene pre parazitov ako je Fico, asi by sme ho nemali. :D
Alebo V tvojej dimenzii sa referendum nekonalo? :D
Ak by ste zlocinci koncili, asi by ste sa netlacili k moci. :D Temne obdobie nekonci, mali sme ho tu vdaka Vam po cely cas. :D Vrazdy ktore sudcovia rozhodovaoli, ze sa nestali. :D LIkvidacia neprijemnych novinarov, ktori pisali o SMerackych mecenasoch. A podobne vysledky Ficovladnutia. :D
O manipulacii volieb dne skvakaju len slabomysleni ludia. :D JE Vas takych v Republike kopa. :D Len pracovat sa VAm nechce. Preto a orientujete na volby a prizivnictvo na verejnych peniazoch. :D
Skus nieco ako www. profesia.sk, alebo tam nie je ziadna ponuka robit parazita? :D
Fico tych milnikov narobil kopu. :D Jeden v Gorile, dalsi u Bodora na chate. A zaklincoval to, ked mal ochranit Kocnera ktory vybavil Kuciakovu vrazdu pre mecenasov Smeru. :D
Zabavne, ked to pise neonacista kvicajuci propagujuci antisemitizmus. .D
AKoze nepredlozil? :D Ved bandu darmozracov a parazitov videli vsetci. :D DOkonca tam asi bude aj Taraba, uchylak co sleduje malolete dievcatka cez poslanecky notebook. :D Alebo to len Vam trollom este neprezradili? :D
Hlavne v Putinostane. :D Este ze mas tie komplexy, inak by si asi nemal ani co pisat. :D
Inak sa mi paci, ako sa sam hanbis za svoj neonacizmus. :D VIem, je to nieco nepekne, ale nevies si pomoct. :D Je to proste v Tebe. :D Kazdy neonacista sa totiz vyznacuje hlupostou. :D
:D Je zabavne, ked mi neonacista ide robit psychoanalyzu cez internet. :D Napisal som nieco, co TI chudacikovi nepasuje do propagandy? :D
Naco by tam dodaval zbrane, ved ich ma stare a malo sam. :D On rozdava trollov ako si Ty. :D Zadamo a je problem sa ich potom zbavit. :D
Sko je to zamyslenie. :D CO bude s VAmi Smerakmi, ked my neSmeraci prestaneme platit dane?! :D Vykapete sami od hladu, alebo nebodaj spravite revoluciu a zotrocite nas? :D LEbo je malo pravdepodobne, zeby ste sami zacali pracovat. :D SMerak ma na pracu alergiu.
Odporúčame