Cize zlodejmi a parazitmi zvoleny smrad GP odmieta dat nieco ludmi zvolenej prezidentke?
Boli Ta to, ked sa pokusas mysliet mozgom? Volaju to fantomova bolest. :D
Cize zlodejmi a parazitmi zvoleny smrad GP odmieta dat nieco ludmi zvolenej prezidentke?
Boli Ta to, ked sa pokusas mysliet mozgom? Volaju to fantomova bolest. :D
Jasne. Pravda je to, co Vam trollikom pasuje akurat do propagandy. Jedno, ze Vasa denacZifikacia akosi dlho trva
V tej Vasej dimenzii a realite ste uz davno vyhrali a uzivate si Putinov raj. :D
Najlepsia a navtipnejsia Vasa dogma je to, ze Putinkoako agentik KGB ktory sa cely zivot len prizivoval na inych, bude zachranovat svet od petrodolara. Tento vtip ma vie stale zabavit.
Tolko Putinovych snov a halucinacii v jednom prispevku. TrolloPutinaci ste tvrdili, ze velka Putinova armada obsadi Ukrajinu za dva tyzdne.Presli skoro dva roky a narobiki si akurat hanbu. Kradli mikrovlnky a pracky, ci denacZifikovali len suoermarkety od vodky.
Chudacikovia uz skoro 600 dni nevedia trafit do Kyjeva, ale len do civilistov. Hrdincki putinovojacikovia neonacZisti. Este ze Vas ospevujucich trollov maju, inak by vyzerali fakt ako idioti.
V tomto pripade dostal bloger lopatkou rovno po hlave. A trafiki ho presne. :D
Vas zaujimaju hlavne Kremelske trolloviny. A doyeraz ste nenasli jediny biolabak. Mate Nullandovej video, ktore si chudaci ani neviete prelozit. :D
Tomu blogerovi od Putinosmradu uz rovno preskocilo. Odkedy takych Putinko neplati v eurach, ale v rubloch, tak uz hakucinuju od hladu. A vidia aj videa ktore neexistuju, alebo ich niekto pekne v Kremlii vyrobil.
A to sineste chudacik poplakal, ze by aj dal link na vymyskene a vyfabrukovane video, ale z nejakych znamych dovodov.nemoze. putinovci vyhrali vojnu na Uktajine uz davno, ked sa do bojov zapojil polonahy trolmi milovany a zboznovany liliPutinko. Na Ukrajine uz vladne davno mier a Putinova prosperita. Ukrajinci sa maju ako v raji vdaka Putinovi z KGB. To len zle a zradne zapadne hlavnoprudiace media nehovoria tuto kasnu ruZZku pravdu ktoru nam siri tento ubohy troll, ako bloger. :D
Ze to idu posudzovat prave komunisti s neonacistami?! :D
Nevadi. Pre volicov Smeru je dolezita nejaka fotografia auta pred US ambasadou z Blahovho facebooku a nie oficialne fotografie Fica v Bielom dome. :D
Kuloare na Sumracnej? :D Pripadne v sidle PENTY a Bodorovcov? :D
Ale ved referendum sa konalo, aj predcasne volby budu teraz. Nie? :D
Samozrejme. Blahov Facebook a Uhrikov YouTube je ten spravny informacny kanal. :D
Politicka mafia tu bola stale. Predtym ako sme sa rozdelili, potom za Meciara, aj za Dzurindu, aj za Fica. A aj za Matovica. Korupcia v tomto state a spolocnosti vladne stale. Len zalezi od toho, kedy Ti vyhovuje a kedy nie. Asi by to chcelo, aby ste zacali s pojmom sebareflexia. Ked Vas uz nahravky Gorily, ci videa z chaty nevedia vytocit, alebo aspon otvorit oci. :D
Ze Matovic klamal, tomu nebudem oponovat.
Ale ze ma Smer pravdu, je scestne tvrdenie. To iste, chce vlastne Uhrik. Len to inak formuloval.
Nikto z nich vsak neriesi, ze zdravotnictvo a odvody su bezodna diera na peniaze, pricom dolu v tej diere je kopa institucii a fifinacnych skupin, ktore nemaju so zdravotnictvom nic spolocne. Nikto neriesi tento problem, ze mozno je v zdravotnictve penazi dost, len su divne rozdelovane.
Presne tak. Rusko nema, co prehrat, kedze nebojuje na svojom uzemi. :D Otazka znie, co z toho maju ti rusi, co musia chodit umierat na Ukrajinu, aby mal Putinko radost a dobry pocit. :D
Putinko ma vela cielov. Len sa menia, pri kazdom jeho skoku do inej reality multivesmiru. :D VIes, butterfly efekt. :D
s ruskom, či s rúškom? :D
O Ruskom mase preco nic nepises? To je v poriadku, ze idu kdesi zomierat do suesednej krajiny, aby mal Putinko radost.
Presne tak! Pravda je celkom niekde inde, napriklad na Kremlobotich strankach a roznych profilov od trollov. :D Pravda je taka, ze na Ukrajine sa uz ani nebojuje. Na zaciatku to tak bolo, ale ked sa do bojov zapojil Putin sam polonahy na medvedovi, tak sa Ukrajinci vzdali. A cela Ukrajina uz vyuziva vyhody, ktore ponuka Putinov raj. Len zle zapadne media nam tu pisu o vojne. :D
Homosexualita ma s divadlom samotnym dost vela spolocneho. :D Samotna grecka kultura napriklad.
A k vlajkam. Keby ste namiesto hodnotenia vlajok radsej platili dane a odvody, mozno by ludia sami vesali slovenske vlajky pred svoje domy. Ale na najvacsich narodovcov sa odvolavaju ti, ktori nakoniec stat len cicaju. :D
Dufam, ze staci ako odpoved.
Odporúčame