To je nezmyselná otázka. Tréner na tenise vôbec "nevbieha" na dvorec, je v hľadisku. Nehrajúci kapitán v tímových súťažiach je na dvorci a ja rozhodne nerobím štatistiky kto robí tie veci, ktoré teba v tenise zaujíma. Nesledujem také moňašoviny, zameraný som na hru.
Každopádne, štandardné turnaje a tímové súťaže sú úplne odlišné keď ide o také veci, ako tu riešite.


