Ešte mi trvá záchvat smiechu...pri takejto téme...
Nebude to v polohe, ako vravíš. Nie, že neprijímajú chlapov...ale vítajú baby.
Ešte mi trvá záchvat smiechu...pri takejto téme...
Nebude to v polohe, ako vravíš. Nie, že neprijímajú chlapov...ale vítajú baby.
Jo...ale Mišo sa nikdy verejne neprihlásil.
Nespomínam si, či som sa niekedy na debate takto schuti zasmial. Ale úplne mi tiekli slzy potokom. Je fajn, že sme sa neurážali a zostali v "ľahkej polohe".
No a s čašníčkou...ešte nebolo nijako. Musím si počkať až sa uzdraví, potom skúsim rande a budem informovať. Dúfam, že objektívne...a azda aj pozitívne.
Súhlasím. Nemám rád keď sa niekto iný vyjadruje aj za mňa.
Jasné brácho, my z lazov máme vlastný humor :-). Fakt som sa pobavil, aj keď by mi toto asi nemalo byť smiešne. Vieš čo...opýtam sa lekárov a policajtov a dám vedieť.
Možno zájdem aj za čašníčkou...snáď ma nebude baliť. Lebo ja sa nedám! Urputne sa budem brániť.
V pohode chlapci :-). Aj v rozkroku majú baby dve...tesne vedľa. Mám pocit, že v poslednej dobe je v móde tá nesprávna (ktorú majú aj muži). Prečo - tak to asi nikdy nepochopím.
To je teda obrovský problém, ktorý ťa zrejme ukrutne ťaží.
Jasné. Až na to, že netuším, prečo sa tu pertraktujú akési holé nohy.
Bez obáv, normálny určite nie si.
Jasné, rodiny to náležite ocenia. A tí, ktorí toto využívajú...budú trpieť z tvojho "zvracania".
A je podstatné, že je to chlap? Baba môže? Nechápem, čo tu riešite.
Nuž...ja mám pocit, že je tu neskutočná koncentrácia daltonistov. Teda čierno-biele vnímanie - ako azda nikde. A nenávisti je tu vyše hlavy.
Jasné, voľby sú sila! Tie rozhodujú o všetkom. Odkedy sú v samostatnej SR slobodné voľby...odvtedy je dobre, radosť tam existovať.
Veď pokojne pozeraj aj na viacerých kanáloch súčasne.
Choď sa pozrieť. No najprv pichanec do žaluďa alebo medzi oči. Optimálne oboje.
Takáto hlboká myšlienka! To si vytiahol zo studnice múdrosti, že? Musím si zapamätať.
Bolo by im lepšie, keby si pár dní užili na ARO?
Dobrá kelňákovina. Ty to robíš počítadlom...posúvanie guliek na drôte? Colštok, mäsiarske váhy a tak? Prečo zrovna tie dve mestá? Sú zábavné?
Odporúčame