Ďakujem, vyskúšam.
Pá
Sorry, ale tento popis zbrane som prebrala z oficiálnych zdrojov, konkrétne z článku v Pravde: "Vnútro chce kúpiť 34-tisíc zbraní" / Vanda Vavrová | 1. marca 2011 12:00
Nádherné bábo.
Gratulujem, a nech Vám rastie ako z vody a robí radosť.
Naozaj, toto je pravý zmysel života.
Jozef, zaujal ma tebou opisovaný čaj, nakoľko polovicu ťažkostí, ktoré napomáha liečiť, mám. Je bežne dostupný v obchodoch?
Jozef súhlasím, len neviem kto je ten smejko. Policajný prezident mi príde zachmúrený a Lišic, no neviem...
Ahoj,
napísal si to pekne a úprimne súhlasím s Tvojimi slovami.
Ja som evanjelička, ale do kostola chodím max. 2x do roka. Nedá sa ale povedať, že neverím v Boha. Len k tomu nepotrebujem chrám a všetko okolo toho. Najlepším uctením si Boha je to, ako žiješ. Že sa ráno môžeš pozrieť do zrkadla.
To, že sekty parazitujú na ľudskej slabosti je holý fakt. Poznáme mnoho príkladov zo života. Nemyslela som tým, že Ty na niekom parazitiješ, ale celkovo systém siekt je tak nastavený. Ale pokiaľ Ti členstvo v takom spolku skutočne pomáha aj v živote, tak prosím. Len bohužiaľ často je to tak, že ostatní v Tvoji blízky, ktorí nie sú jej zástancami, môžu pre to trpieť. A to nie je cesta. Mnipulácia so slabosťami ľudí nikdy nič dobré neprinesie.
Pekný deň
Zaza
Jozef, všimol si si ten pomer? 620 policajtov so samopalmi voči 500 mladým neozbrojeným ľuďom.
Na tom zápase bol aj môj syn ako fanúšik Slovanu. O žiadnej skoro podpálenej železničnej stanici nič nevedel (a to cestoval vlakom). Jediné čo spomínal, že usporiadatelia odmontovali stoličky na štadióne, tak museli celý zápas stáť a že tam bola super atmosféra a žiadne bitky.
Tak kde je pravda?
Píšem ti takisto na rovinu. Prvé blogy sa mi nevryli do pamäti, takže asi fakt nič moc. Ale týmto si to úplne zabila.
Mzda je odmena za vykonanú prácu a trestať niekoho jej odňatím kvôli jazykovému hendicapu je nielen protiprávne, ale hlavne hlúpe. Pokiaľ by sme takto postupovali aj v iných záležitostiach, na Slovensku by prakticky nikto nemal výplatu.
"A teraz úloha SJ až do konca sveta je vyjadrená takto apoštolom Pavlom:..." - čo je toto za nezmysel? Apoštol Pavol vtedy o SJ ani nechyroval, tak ako to mohol myslieť ako ich poslanie.
Tiež si myslím, ako väčšina diskutujúcich, že SJ je obyčajná sekta, ktorá parazituje na ľudskej slabosti. Kto chce veriť, nepotrebuje na to žiadnu cirkev, chrámy, skompromitovaných kňazov ani jehovistických učiteľov.
Švédi nežijú na Slovensku a netvoria podstatnú časť sociálne neprispôsobivých občanov. Takže v tomto smere ich porovnávať s našimi Rómami mi príde trocha nevhodné.
Zhodou okolností som zachytila túto debatu a aj túto Vašu otázku. A prišla mi takisto nevhodná, pokiaľ ste to mysleli na genetický potenciál. To už sme tu raz mali, jedného fúzatého, ktorý delil rasy podľa genetiky a tie čo sa mu zdali podradné posielal do plynu. To, že Rómovia majú povahu ako ste sa vyjadril "hravú", ešte neznamená, že sú sprostejší alebo neschopnejší. Ja si takisto myslým ako tí páni, že chyba je v spoločnosti. Ale na rozdiel od nich je to v zle nastavenom sociálnom systéme, ktorý len dáva a nič nechce naspäť.
Ale aby som bola spravodlivá celkovo s Vašim príspevku súhlasím.
Minule som zachytila správu, že jeden pacient v priebehu týždňa navštívil 8 lekárov, ktorí mu predpísali ten istý liek.
To už nie je plytvanie, ale keby ich podľa pokynov každého lekára aj užíval, tak aj samovražda. Ale možno si myslel, že vláda naozaj zruší zdravotníctvo, ako to popisuješ ty, tak sa pre istotu predzásobil.
Pokiaľ by v zdravotníctve bol aspoň základný poriadok, tak by nebolo treba rušiť nič.
Na tému odškodného pre ukrivdených sudcov som sa už vyjadrovala viackrát a už ma to ani nebaví opakovať.
Ale pokiaľ sa podarí ich oddeportovať (najlepšie do Tramtárie), tak veľmi rada prispejem
Pá
José i ja som v TV videla dotyčného, ktorý umlátil toho mladíka. Násilník mal asi 190cm a 150kg. Keď ho pustia, môže z roztopaše umlátiť niekoho iného. Ale spravodlivosti sa asi dočkáme iba keď to bude potomok nejakého sudcu, mafiána alebo politika.
A s Tvojou poslednou vetou sa stotožňujem na 100%.
José napísal si to veľmi dobre.
Je mi haba, že také indivídum ako je Ruda je Slovák. Urobil nám takú reklamu, že na to nestačí žiadny trest. Iba ho postaviť do klietky uprostred Bratislavy a každý, kto pôjde okolo nech si pred ním odpľuje, alebo ešte lepšie rovno na neho.
Absolútny súhlas Pavol. Už ma ani nebaví to čítať. Samá demagógia, nenávisť a urážky. Čudujem sa aj administrátorovi, že to dovolí zverejniť.
José je jedným z mála, ktorý ešte nestratili súdnosť a vidí veci objektívne.
Tak isto to vnímam aj ja. Len Ty si to lepšie vystihol.
Ďakujem, aj za toho mladého východniara, ktorý bol študovaným frajerom na smiech.
Tak to lynčovanie si zvolila ako veľmi zlý príklad, lebo to skutočné, nie metaforické, existuje už iba v arabských krajinách. Naposledy sme mali možnosť vidieť ako v Afganistane ukameňovali do pol pása zakopanú ženu, lebo bola manželovi neverná.
Tak toto už nie je ani rasizmus, ale obyčajné zverstvo.
Odporúčame