Je to irčitý druh schizofrénie. Dá sa niečo nejaký čas predstierať, ale nie takmer celý život.
To je choré.
Je to irčitý druh schizofrénie. Dá sa niečo nejaký čas predstierať, ale nie takmer celý život.
To je choré.
Tiež dobrý recept. Len ten vydrží iba kým nevytriezvieš.
A potom si tam kde predtým a ešte aj s opicou na krku.
Nuž neniem...
O váhe a veku sa so ženou nebav nikdy, pokiaľ si chceš zachovať jej priazeň.
Môj muž mi takisto povie, že som gorila ušatá, ale vzhľadom na môj vzťah k Pražským gorilám (viď.článok na mojom blogu) to beriem ako poklonu.
"Trafení" sme možno všetci (každý iným smerom), ale zakomplexovaní zo židov/maďarov/američanov, iba niektorí.
A Ty k nim rozhodne nepatríš.
Na môj vkus je na také malé Slovensko, tu strán viac ako dosť.
Skôr ich treba zrušiť/zlúčiť a nie ešte trieštiť.
Ľavica-pravica, čo to je, keď sú všetci rovnakí?
Mishi mne v takýchto chvíľach pomohlo tiež iba uvedomenie si, že pokiaľ si sami nechceme pomôcť, ani Boh nám nepomôže.
Nautilus, máš úplnú pravdu. Hlavne s tými učebnými osnovami. Zbytočne nás iba zväzovali. Ja mám doteraz s tým problém pri učení cudzích jazykov, lebo som bola zvyknutá na jazyk pozerať analyticky a nebyť tých prečítaných kníh, tak slovenčinu takisto neovládam.
Čo sa týka čítanosti mladých, nie je pravda, že hlúpneme, alebo za socializmu to bolo lepšie. Za socializmu nebol internet, elektronické knihy ani všetko, čo nás nenúti ísť do tej knižnice.
Ja to vidím doma. Keďže môj syn miluje "fantasy" literatúru, ktorá je prevažne v češtine a na internete nedostupná, tak máme doma hory týchto kníh.
Vždy keď ideme do obchodného centra, tak môj muž si sadne do Pantha Rei, dá si kávičku a číta. Keď ho idem vyzdvihnúť, väčšinou tam vidím mladých.
Takže nepaušalizujme
Súhlasím. Všade vo vyspelom svete je vysokoškolské vzdelanie spoplatnené. Teraz máme v práci učiteľa angličtiny z Kanady. Aj Kanada, ktorá sa nedá rozhodne považovať za krajinu, ktorá nemá sociálne cítenie (a podľa jeho slov ešte pred ním je ochrana prírody, za ktorú je tam určite viac demonštrácií ako štrajkov proti ostatným veciam) ho spoplatňuje. Aj na štátnych školách! A Kanada je rozhodne bohatšia ako Slovensko, takže by ich mohla bez problémov subvenovať.
A čo keď bol slobodomurár?
Takisto patril k anglikánskej cirkvi ako píšeš a takisto bol beloch.
A možno bol aj v spolku priateľov školy a v krúžku drobnochovateľov.
Zasa jedna téma na ktorej si zakomplexovaní vybúria svoje libido.
Ja by som nedbala, keby celá súdna rada išla rokovať trebárs aj do Tramtárie a nikdy sa odtiaľ nevrátila.
Verte my, že by to Slovensko ani nezaregistrovalo. Akurát by malo o to menj súdnych sporov ohľadne odškodnenia v súvislosti s platmi špeciálnych sudcov.
Narodila som sa na Východe, ale toto je naozaj to posledné, čo by mu pomohlo.
Buď máš v živote smolu, alebo zmeň miesta svôjho pôsobenia.
Ja teda nemôžem povedať o žiadnom chlapovi v mojom živote, že bol podliak.
Tak teraz neviem...
To je sporné. Fico je populista, ale pokiaľ to myslel skutočne úprimne, tak prečo nie?
Len utých našich politikov už bohužiaľ nie je nič od srdca, iba obyčajný kalkul.
Dobrý recept Nataly.
Aj ja mám bohužiaľ niekedy pocit, že niektorí nájdu pokoj ozaj len tam na "druhom brehu". A hlavne preto, že to sami takto chcú.
PS: Milan, mám svoje autonómne názory, ale za feministku sa rozhodne nepovažujem. Uznávam ctradičné hodnoty, ktoré preveril čas.
Odporúčame