Jose,
nie som dlho na tomto blogu, ale úplne s Tebou súhlasím. Kusi a Rozprávkárka chýbajú aj mne. Hlavne ona. Vždy mi jej poetický pohľad na svet pohladil dušu.
Na druhej strane sa im ani nečudujem. Veď len za posledný týždeň sa tu objavilo asi 10 nenávistných príspevkov o slovensko-maďarských vzťahoch a následné debaty k nim sú samá zloba. To nie je pre také citlivé duše ako boli oni dvaja.
Ja som v podstate pragmaticky zmýšľajúci typ človeka, ale niekedy sa aj ja pristihnem pri tom, že kde sa to berie v tých ľuďoch toľká nevraživosť a zášť. Či je to malosťou ducha, alebo zlou životnou situáciou, lebo nie je predsa normálne aby bolo všetko dookola len zlé.
Ale ja vždy hovorím, "blbec vidí blbca v každom" a "každý má taký život aký si zaslúži".

