Smutná pravda o Pravde
Ellie ale život je zmena, tak to takto ber, z tej lepšej stránky.
Ja tiež nereagujem na niektorých na blogu a z diskusného fóra Pravdy som odišla úplne a ostala iba na blogu. To, čo sa tam dialo je ďaleko za hranicou veškerého vkusu a niekady som mala pocit, že aj zákona (hlavne tie nacionalistisko-šovinistické a seministické urážky).
Preto som sa presťahovala na blog a budeš sa diviť, rozhodla som sa, že budem mať iba príspevky historického charakteru. Rada by som prispievala aj odborne (som špecialista na stratégiu v jednej špecifickej ekonomickej oblasti), ale nemôžem. To, čo tu predvádzajú "akože" ekonómovia (tí dvaja vedia presne, koho myslím, za chvíľu sa namocú), je des. Tak sa radšej ekonomickým článkom vyhýbam, lebo všetky sú písané demagogickym a tendenčne. S odbornou ekonomikou veľa nemajú.
Rob to aj Ty tak. Selektuj, vyberaj si a nenechaj si vnútiť niečo, čo Ti je nesympatické.
Pá