Súhlasím, je to katastrofa. Ale pán Jahňátek úplne zapadá do tej skladačky a ešte je pekné s akým oduševnením si stojí za svojím.
Môj nick je krásny. Keď bude malý Kiburi väčší, tak to nebude pre malé deti. Ale ak chceš, môžem si tam dať starého Richarda, ale to by Vás všetkých iba vydesilo. Stačí, že nás desia tí naši politici.

