"Dopočul som sa, že Ivan. H volil sebe slobodu a iným solidaritu.Na Slovensku sa rapídne zhoršuje celková situácia, tlak na psychiku ľudí je stále väčší a sponzori pravice stále hladnejší."
Tak takto nejak si dotyčný bloger vysvetľuje príčinu tragédie v Devínskej Novej Vsi. Tiež názor, i keď ja tam žiadnu priamu úmeru so zlými susedskými vzťahmi nevidím.
Ostatné tvrdenia sú ešte väčšie perly. Čo ma dostalo do kolien je tvrdenie, že za Fica sa ľudia zo Slovenska vracali domov. No bodaj by aj nie, keď vypukla hospodárska kríza a všade sa prepúšťalo!
Ostatné tvrdenia sú tak hlúpe, že ich ani neviem komentovať.
Takže sa pýtam? Prečo niekomu s takými hlúpymi argumentami Pravda dovolí vystupovať v rubrike blog?


