Máš kopec iných zdrojov financovania, ale keď chceš daňové príjmy, tak tam máš hlavne DPH, dane z príjmov právnických osôb, spotrebné dane, nie najmenej je nedaňových ríjmov ako dividendy, pokuty, kopec peňazí je z trasnferov z EÚ a keď nestačí, ešte sa dofinancuje dlhopismi deficit... Len nič z toho nie sú tvoje dane...
Dík za link na zákon, presne ako som písal - je tam iba reklama.


