futbalista - Moj otec mohol byt kludne aj Janko Hraško alebo Mamka Pôstková- to ako v rámci inklúzie :-) šme še pobavili :-)
futbalista - Moj otec mohol byt kludne aj Janko Hraško alebo Mamka Pôstková- to ako v rámci inklúzie :-) šme še pobavili :-)
Tvoj názor. Skus poznat mojho otca poznalo ho cele Slovensko :-)
Protipechotne skákajuce miny od Bidena sú už na Ukrajine Super!!
On je taky pravnik aky som ja jadrovy fyzik a ALbert Einstein :-)
Vlastne je to iba to čo na videách posielal kedysi na youtube Zoroslav Kollar tak potom to pravda byt aj može je v tom namočeny iba Sulík aj ked je to obohraná pesnička Ved prečo inač by si staval Sulík ranč až v Australii Teraz ho konečne použije :-)
Kolaborant Numeru Uno Už aj v Moskve si šepkajú " Ešte vačší blbec než jsme doufali " .........šme še pobavili :-)
Už asi 76 krát stále tá ista pesnička stále niekto niekoho okradol Len on nie :-) šme še pobavili ... pripomenme si Matovič danovy podvodník- Nič akosi nevyšlo, Lipšic zabil Kuciaka - Nič akosi nevyšlo, Soros mohol za vraždu Kuciaka aj za pad jeho vlády - Nič akosi nevyšlo...............šme še pobavili desolee Numero Uno ako aj
Cappo di Tutti capi :-) :-) :-) A teda aj dlažobne kocky samozrejme :-) Ved ho už nikto príčetný nepočuva a stratil 250 tisic voličov za tych par mesiacov čo vládne :-)
štatistika--------Až 37 procent voličů, kteří v loňských parlamentních volbách volili Ficův Směr, už by si jej dnes znovu nevybralo. S odkazem na průzkum, který si objednala Univerzita Komenského v Bratislavě, to uvádí slovenský portál Sme. Z těchto „odpadlíků“ přešlo sedm procent ke straně Hlas-SD, vedené ministrem vnitra Matúšem Šutajem Eštokem, a šest procent ke krajně pravicové straně Republika. Té předsedá europoslanec Milan Uhrík.
Putkan už má totálne hnede a vlhke trenírky- Práve vyhlasil že ruSSKo vyraba 10 krát viac rakiet ako cele NATO A že sa ho vraj máme báť. ?? Voňa smrti sa evidentne blíži k ruSSkému Adolfovi !! :-)
Kym ale ďalšie volby neskontrolujeme ficiak vyhra aj ďalšie zmanipulované volby Preto stále budujeme databazu volebných pozorovatelov To je najdoležitejšie !
Ficiak s krvavými rukami zase odvádza pozornost- rúca sa mu parlament tak vymýšľa nejake hry so zadržanym UKRAJINCOM Všetci pritom dobre vieme že sučasnu koaliciu spojuje najsilnejší tmel a tym je strach z vazenia a schopnost dalej rozkradat tento štat. A to je lepidlo skutočnej najsilnejšie :-) ------------------- Křehká Ficova vláda. Přichází o voliče, paralyzují ji už i její poslanci
28. listopadu 2024 13:35
Koalice slovenského premiéra Roberta Fica, jež se nyní v parlamentu opírá o většinu jednoho hlasu, už má problém schválit i vlastní návrhy. Narazily třeba zákony z dílny šéfa Slovenské národní strany (SNS) Andreje Danka. Zablokoval je vládní poslanec. Ficova strana Směr-SD navíc za uplynulý rok přišla o téměř čtvrt milionu příznivců, ukázal průzkum.
To nie je vobec iste Počkajme si na vysledky Jedno iste ale je Aj Richard Nixon slubil vojnu ukončit a preto vyhrla voľby a naopak vojnu trojnasobne rozšíril a podobne aj počet zavraždených obetí vo Vietname len rozšíril. To je podla mna jedina istota !!
Patriarcha Kyrill velebí raketu SATAN- II :-) :-) K raketě Orešnik se ve čtvrtek vyjádřil i patriarcha ruské pravoslavné církve Kirill, který ji označil za fantastickou zbraň a poděkoval za ni jejím tvůrcům. Řekl také, že připojení Donbasu k Ruské federaci bylo historickou událostí a že věří v budoucí spojení Ukrajiny s Ruskem.
To že Oreshnik za trafil do parku asi 3 km od závodu Jušmaš za to može vadná elektrónka č E17-X ze závodu Tesla Olomóoc :-)
Asi by mu mal niekto pošepnúť že čo sa tyka konvenčných zbraní je 70 percent kapacity vyroby všetkych zbraní na svete v moci a vo vyrobnej kapacite dvoch alianci a to je EUROPA a NATO + teda USA a europska časť NATO !!
Najhoršie je že RuSSko zabíja a mrzačí deti. Dospelí by sa s tým už nejako vyrovnali ale smrť detí je neodpustitelná a nenávist tam ide až za hrob !!
Charta OSN je jasna Akurat nehovorí kedy krajinu ktorá si robi PI *u z OSN treba vyhodit z OSN
Zrejme potom čína prestane dodávat čipy ale to by mu mal niekto oznamit :-) RuSSky čip E 1807XXy Zvany elon M určite nebude fungovat :-)
Doktor Mizerák a Kazisvet VI.-ty zasa zakvičal z bunkra :-) Putin hrozí světu: Masové nasazení raket Orešnik se vyrovná jaderným zbraním ! --https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Ukrajinské F 16-ky nezahalaju a robia polovačky na najlepsie ruSSke lietadlo SU 34- reportáž velmi objektivne vychvaluje ako SU 34 tak aj F16 kde objektívne modernizovana F 16 je o triedu stale lepšia než SU 34. F 16ky poluju na linii dotylu na SU 34 a velakrát to nie je bez účinku https://www.youtube.com/watch?v=G2ymp7kLclw
Odporúčame