ńuńuńuńu :-)
Volby v Gruzínsku boli zmanipulované ako aj u nás ! Stáva sa to pre Putina v postkomunistickych krajinách trend ! Najskor aj v Maďarsku vobec by ma to neprekvapilo. A ako sme na to prišli? Jednoducho Matematika a čisla proste nepustia. Matematiku nikdy neoklameš ako svojich voličov ktorých oklameš ľahko Ak je Exit-Poll z posledných parlamentných volieb na Slovensku s vačším rozdielom ako 13 percent než definitivne vysledky volieb tak volby boli zmanipulované Netreba nič viac vysvetlovat Volby si mozete skontrolovat aj Vy sami vo svojom okrese- Okres Vám papierove volebné zapisnice ak o ne požiadate podla zakona č 211 o pristupe k informáciám ukáže. Teda musí ukázať Už ich kontroluje viacej skupin ale vysledky kontroly ešte trochu potrvajú. Rumunsko už tiež prepočítava svoje prezidentské volby Vyšli uplne ináč ako boli prognozy kandidatov!
Volby boli zmanipulované ako aj u nás ! Stáva sa to pre Putina v postkomunistickych krajinách trend !
Aspoň nemusia toľko vyrabat toaletny papier- začnú používat svoje skvele ruble :-)
Lavrov stiahol chvostik a odišiel . Ved aj pri nepokojoch v Kazachstane prisli ruSSki vojaci a zbalili sa za tyzden Ináč vacšinou zostavaju 40 rokvo ale Tokajev a činan pohrozil a zmizli :-)
Nič nie je tak typické ako to že Ruble is in Rubbles :-) Rubble anglicky- sutiny hromada trosiek :-)
Rublov maju dost tych si vytlačia kolko chcu ale nemaju dolare a zlato si musia šetrit Sú v perdeli..
RuSSI sa možu pripravovať na ďalšiu prehratu vojnu na Ukrajine Ved už v tom maju skusenosti Prehrali vojnu s Japonskom v r.1904 aj v 1 svetovej vojne kde dostali vyprask od Nemecka ešte pred ukončením vojny-Brest Litovsky Mier :-) https://medium.seznam.cz/clanek/martin-poloz…
A už vyslali na Ukrajinu proti banderovcov aj slavneho ruSSkeho hrdinu a bohatiera Meresjeva? :-)
Obyvatelia pozeraju v Kamensku ako puci lebo tam vojnu nečakali !
Kamensk je pri Jekaterinburgu za južným Uralom
Včera som čítal článok o ruSSku v prvej svetovej vojne. Podporuje len objasnenie ich dezolátneho myslenia a dezolátnej genetiky. RuSSko "že vraj" išlo oslobodzovat slovanov a srbov. Malo k dispozícii 3 milionovu armadu a udajne sa stihlo zotavit od prehry z vojny s Japonskom v roku 1904.Predstavovalo teda "hrozivu vojensku silu" Nemecko postavilo proti ruSSKu len 900 tisic mužov na viac nemali, RuSSko utrpelo zufalu prehru u Tanenbergu kde mali početnu prevahu proti nemeckemu vojsku Dvaja ruSSkí generáli Samsonov a žilinskyj sa ale hadali a robili si schvalnosti až boli russke 2 armády u Tanenbergu rozdrvene Hindenburgom a Ludendorfom. Cela vychodna ofenziva sa zasekla pri Przemyslu. Neskor sa ruSSi zmobilizovali a dostali sa až na yvchodne Slovensku a ku Krakovu. V tom čase už nemali ani uniformy ani topánky :-)To bol ale koniec a potom prišlo o pobaltie finsko a vychodne prusko Utok voči Polsku v r 1921 zlyhal.Čo sa dialo s bolševikmi potom už vieme. Proste Mongoli a vrahovia !
Na raňajky raketa, na obed raketa, na desiatu raketa, na večeru raketa ...šme še pobavili :-)
Pri Aleppe v Sýrii bojuju ale moslimske radikalne skupiny a odnože Aj Kajda Je napriek tomu že ruSSáci su tam vraždení a dostávaju na budku Aj ked nie su z Budkoviec. :-) Je le divne prečo podporuje radikalnych teroristov Erdogan ale Erdogan je podobný dezolát ako ficiak len to robí šikovnejšie :-)
Dezolátna slovenská vláda je pomaly ale iste na odchode. To by ale nestačilo preto budujeme databázu volebných pozorovatelov proti ďalšiemu zmanipulovaniu volebného výsledku :-) Prajem pekný deň citujem------------------------Ranný brífing: Na Danka sa to sype zo všetkých strán, Smer stratil už štvrť milióna voličov
V Belbeku sa niečo dialo posledne 2 dni. Ukrajinci nezahaľajú mali by sme si z nich vziať príklad :-)
http://www.konspiratori.sk teda domov tunajších trollov :-)
BTW boj proti dezinformáciám https://medium.seznam.cz/clanek/martin-kudel…
Podla vysledkov volieb to vyzera že dost ludi už zabudlo na to že Ficiak má na rukách krv Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej My im to patrične pripomenieme. Nedúfame v ich sebareflexiu ....
RuSSký Adolf dostal nejakeho noveho 11-ročného chlapčeka a bedňu zlej vodky do daru :-)
Odporúčame